Wybrane słowo kluczowe: renault megane

namasce.pl Renault Megane GrandCoupe 1.3 TCe Intens – Sensowny sedan

Kompaktowe sedany powracają. Dlaczego? Kiedyś ich sylwetki były jedynie namiastką tego, co można dostać w klasie średniej. I to było za mało, by zainteresować szerokie grono odbiorców. Dziś jednak projektanci znaleźli na nie sposób i tworzą tzw. czetrodrzwiowe coupe. Świetnym tego przykładem może być Megane, które właśnie doczekało się nowej konfiguracji silnikowej.

przejdź do artykułu » data: 15.11.2019

testowany model: Renault Megane GrandCoupe 1.3 TCe Intens

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: renault, renault megane

superauto24.se.pl Rozsądny sedan z dynamicznym silnikiem. Renault Megane GrandCoupe 1.3 TCe 140 FAP Intens - TEST, OPINIA

Moda na miejskie crossovery i duże praktyczne SUV-y już dawno wymknęła się spod kontroli, czego efekty widać na drogach. Jedni producenci bezsilnie idą za ciosem, a drudzy stale twardo stawiają na sprawdzone schematy. Niestety, nie zmienia to faktu, że tradycyjne kompaktowe modele zaczynają zaliczać się zagrożonych gatunków. Póki co 4-drzwiowe Renault Megane GrandCoupe nie jest jednym z nich. Co sprawia, że ten sedan nie ma się czego obawiać?

przejdź do artykułu » data: 13.11.2019

testowany model: Renault Megane GrandCoupe 1.3 TCe 140 FAP Intens

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: renault, renault megane

motocaina.pl Renault Megane GT line 1.3 TCe 160 KM EDC - niezły kompromis

Uwielbiasz dzikie, nieposkromione hot hatche, ale na co dzień wolisz postawić na coś praktycznego i bardziej komfortowego. Twoja druga natura domaga się jednak nie byle jakiego auta, bo przecież nie jesteś pierwszym lepszym Kowalskim, potrzebującym samochodu na zakupy i okazjonalne podwożenie teściowej. Czy te dwa światy da się pogodzić? Sprawdzamy to, testując Renault Megane w wersji GT line.

przejdź do artykułu » data: 11.10.2019

testowany model: Renault Megane GT line 1.3 TCe 160 KM EDC

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: renault, renault megane

namasce.pl Renault Megane R.S. Trophy – Bez kompromisów

Sportowe hatchbacki, choć teoretycznie służą do tego samego, mają skrajnie różne charaktery. Jedne zapewniają wygodną podróż w szybkim tempie, a drugie – pozwalają na szukanie granic własnych umiejętności i pokonywanie zakrętów w jak najkrótszym czasie. Megane R.S. należy oczywiście do tej drugiej grupy. A odmiana Trophy stoi na jej czele…

przejdź do artykułu » data: 07.10.2019

testowany model: Renault Megane R.S. Trophy

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: renault, renault megane

swiataut.net TEST: Renault Megane R.S. Trophy TCe 300

W ubiegłym roku jeździliśmy Megane R.S. TCe 280 EDC – nową generacją francuskiego hothatcha. Już ta prawie podstawowa wersja Megane R.S. wywarła na nas bardzo dobre wrażenie. Kilka dni temu mieliśmy okazję przeprowadzić test mocniejszej wersji R.S.-a – Trophy.

przejdź do artykułu » data: 05.10.2019

testowany model: Renault Megane R.S. Trophy TCe 300

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: renault, renault megane

superauto24.se.pl Szybki, głośny i oryginalny. Renault Megane R.S. Trophy to świetny hot hatch, ale nie dla każdego - TEST, OPINIA

Choć Renault Megane jest na rynku od kilku lat i swoim designem już nie zaskakuje, to widok tego auta w efektownej odmianie R.S. Trophy nigdy się nie nudzi. Jeszcze lepsza od patrzenia jest jazda, a szczególnie przebiegająca po wijących się, górskich drogach, stromych podjazdach i nierównych nawierzchniach. Im mocniej pokręcona droga, tym bardziej nie chce się z tego kompaktowego auta wysiadać.

przejdź do artykułu » data: 27.09.2019

testowany model: Renault Megane R.S.

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: renault, renault megane

menworld.pl Renault Megane GT Line – sportowy wygląd, oszczędna jazda

Nie każdy potrzebuje bardzo szybkiego auta. Wiele osób chce posiadać sportowo wyglądający samochód, jednak nie chce wiązać z tym dużej pojemności silnika. Trochę to dziwne, ale serio, tak jest. To właśnie dla takich klientów stworzony został Renault Megane GT Line, a więc hatchback wyglądający mega sportowo. To jednak nie znaczy, że pod maską znajdziemy jakąś mocną V6-tkę. Wręcz przeciwnie, jest tam niewielkiej pojemności silnik. Ciekawi jesteście, czy takie połączenie ma sens? Jeśli tak, to zachęcam do dalszej lektury artykułu.

przejdź do artykułu » data: 16.09.2019

testowany model: Renault Megane GT Line

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: renault, renault megane

wyborkierowcow.pl Hyundai Elantra, Renault Megane, Toyota Corolla – silnik wolnossący, turbo i hybryda – PORÓWNANIE

Hybryda, silnik turbo i jednostka wolnossąca – wszystkie te sedany są zasilane benzyną, ale każdy ma inny rodzaj napędu… i inny charakter. Które rozwiązanie jest najlepsze?

przejdź do artykułu » data: 26.08.2019

testowany model: Hyundai Elantra, Renault Megane, Toyota Corolla

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai elantra, renault, renault megane, toyota, toyota corolla