Wybrane słowo kluczowe: renault megane

francuskie.pl Test: Renault Megane GT Line TCe 160

W gamie Renault (i Dacii) zadebiutowały niedawno nowe silniki benzynowe. To jednostki o pojemności 1.33 i czterech cylindrach, turbodoładowane oczywiście. Miałem niewątpliwą przyjemność sprawdzić niedawno, jak jeździ Renault Megane GT Line TCe 160, pod którego maską pracowała właśnie taka jednostka napędowa.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2019

testowany model: Renault Megane GT Line TCe 160

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: renault, renault megane

pablosgarage.pl Test Renault Megane R.S. Cup – różnice pomiędzy wersją ze skrzynią manualną, a EDC

Kluczyki do Renault Megane R.S. dwukrotnie gościły w moich rękach. Jeden z egzemplarzy towarzyszył mi przez prawie tydzień (tutaj możecie przeczytać wrażenia z jazdy Renault Megane R.S.), a z drugim, szarym i nieco spokojniejszym z wyglądu R.Sem spędziłem parę godzin na torze Modlin w teście porównawczym do mniejszego brata Clio R.S.(tutaj sprawdź relacje z toru i zachowania samochodów). Przyszła pora na sprawdzenie wersji R.S. Cup. W krótkim tekście podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami odnoszącymi się do zasadniczych różnić pomiędzy zwykłym Megane R.S.

przejdź do artykułu » data: 12.03.2019

testowany model: Renault Megane R.S. Cup

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: renault, renault megane

projectautomotive.pl Renault Mégane R.S. TCe 280 EDC – test

Nowe Renault Megane R.S. miało być powrotem króla segmentu hot hatchów. Nasz pierwszy kontakt z autem szykowanym na następcę tronu w tej klasie dał nam sporo informacji na temat możliwości szybkiej „renówki”, ale nie możemy powiedzieć, by pozostawił nas bez wątpliwości. Wówczas sprawdzaliśmy wersję z pakietem Cup i manualną skrzynią – teraz pora na wariant grzeczniejszy, sprzężony z automatem EDC.

przejdź do artykułu » data: 26.12.2018

testowany model: Renault Mégane R.S. TCe 280 EDC

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: renault, renault megane

pablosgarage.pl Renault Megane R.S. 280 KM – najładniejsze wcielenie francuskiego hot hatch’a, po raz pierwszy z systemem 4 control

Co by było gdyby każdy z producentów posiadał w gamie coś z segmentu hot hatch? To auta uzależniające jak narkotyk, podnoszące poziom aktywności i uruchamiające wewnętrznego poszukiwacza wrażeń. Na tym rynku pojawiają się zarówno nowi gracze, jak i nowe wcielenia znanych modeli, a także nagłe zniknięcia bez śladu. Klient w tym segmencie jest świadomy i wymagający. Całe szczęście, że grono odbiorców jest spore – bez hot hatch’y motoryzacja straciłaby dużo dobrego!

przejdź do artykułu » data: 20.11.2018

testowany model: Renault Megane R.S. 280 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: renault, renault megane