Wybrane słowo kluczowe: renault modus

namasce.pl Renault Modus (2004-2012) – opinie, problemy, awarie

Francuzi słyną z doświadczenia w projektowaniu miejskich samochodów. Poza standardowymi przedstawicielami segmentu A i B, przez pewien czas stawiali też na mikrovany. Wśród nich możemy znaleźć kilka propozycji, ale najciekawszą z nich wydaje się Renault Modus.

przejdź do artykułu » data: 29.07.2017

testowany model: Renault Modus (2004-2012)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: renault, renault modus, renault modus używane, używane

auto-motor-i-sport.pl Renault Modus - Gry i zabawy

Po mniej lub bardziej udanych doświadczeniach z terenowymi minivanami i autami dla nonkonformistów przyszedł czas na eksperyment z samochodem dla dużych dzieci. Koncern Renault podziwiam za odwagę stylistyczną, za pomysłowość w kreowaniu coraz to nowych grup odbiorców dla swoich wybranych produktów oraz za niektóre hasła reklamowe. Najnowszy produkt koncernu - Renault Modus - jest tego najlepszym przykładem.

przejdź do artykułu » data: 20.05.2008

testowany model: Renault Modus 1.5 80 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: renault, renault modus

auto-motor-i-sport.pl Ładunek sensu

Klasa „maluch plus jeszcze trochę" jest coraz bardziej liczna i coraz bardziej popularna. Na testowym poligonie Ford Fusion, Nissan Note i Renault Modus spotykają Skodę Roomster. Wytaczając w 2002 roku na scenę model Fusion, Ford stwierdził, że oto dane jest nam oglądać zaczątki nowej klasy, a przynajmniej niszy. Połączył nawet jakieś trzy litery, by ją nazwać - chodziło o coś w rodzaju „pojazdu do jeżdżenia po mieście", czyli o nic.

przejdź do artykułu » data: 23.08.2006

testowany model: Skoda Roomster 1.4 16V Roomster, Nissan Note 1.4 16V Visia, Renault Modus 1.4 16V Confort, Ford Fusion 1.4 Duratec Ambiente

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: ford, ford fusion, nissan, nissan note, renault, renault modus, skoda, skoda roomster

francuskie.pl Renault Modus - Podróż perfectus

Czwartym samochodem udostępnionym nam do testów, a jednocześnie trzecim z Renault Polska, był Renault Modus. Auto nietuzinkowe, niedające się pomylić z żadnym innym na drodze. Jakie wady ma ten samochód, a jakie go cechują zalety? Czy warto wydać niespełna 43 tysiące złotych (za podstawową wersję)? Zapraszamy do lektury tekstu, jaki napisaliśmy po przeprowadzeniu kilkudniowego testu.

przejdź do artykułu » data: 17.08.2006

testowany model: Renault Modus

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: renault, renault modus

admoto.pl Renault Modus - Tylko nie czarny

Moja malutka córeczka uwielbiała jazdę w tym aucie, ja mniej, gdyż zanim zasiadałem za kierownicą, musiałem na ten samochód patrzeć. Muszę jednak przyznać, że gdy już siedziałem w środku, nie narzekałem, lecz cieszyłem się oszczędnym motorem i chwaliłem pomysłowe wnętrze.

przejdź do artykułu » data: 11.08.2006

testowany model: Renault Modus 1.5 dCi 85 KM Confort

kategoria: samochody osobowe serwis: admoto.pl
słowa kluczowe: renault, renault modus

autotesty.com.pl Renault Modus 1.5dCi 85KM Alize

Dzisiaj zaprezentuje Państwu kolejne auto z pod znaku Renault. Tym razem będzie to minivan o nazwie Modus. Auto zostało wyposażone w silnik dieslowski Common Rail o pojemności 1.5 i mocy 85KM. Renault Modus debiutował na polskim rynku na początku 2005roku. Dostępny jest w jednej wersji nadwoziowej z dużą paletą silników do wyboru. Począwszy od benzynowej jednostki napędowej 1.2 16V 75KM kończąc na dieslowskim silniku 1.5dCi 85KM. Pod koniec roku 2004 Euro NCAP poddało model testowi zderzeniowemu, w którym Modus uzyskał maksymalną notę 5 gwiazdek.

przejdź do artykułu » data: 16.05.2006

testowany model: Renault Modus 1.5dCi 85KM Alize

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: renault, renault modus

motofakty.pl Peugeot 1007 kontra Renault Modus

Wygląda na to, że tylko samochody z oryginalnymi rozwiązaniami mają szansę na sukces. Do takich należą Peugeot 1007 i Renault Modus. Peugeot 1007 i Renault Modus mają kilka ciekawych rozwiązań, którymi wyróżniają się spośród szerokiego grona małych aut. Peugeot wydaje się większy od Modusa, a jednak jest odwrotnie - to Renault jest większy i ma dłuższy o 16 cm rozstaw osi. Porównujemy pojazdy napędzane silnikiem benzynowym o mocy 75 KM.

przejdź do artykułu » data: 15.05.2006

testowany model: Peugeot 1007 1.4, Renault Modus 1.2

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 1007, renault, renault modus

admoto.pl Renault Modus Szpetny sposób na miasto

Modus kojarzy mi się z brzydką dziewczyną przy kości, ale mającą wiele sposobów (modus z łac. znaczy sposób) na zadbanie o swojego mężczyznę. Wizualnie przyciężki miejski minivan Renault, pod którego maską pracuje najsłabszy z oferowanych motorów, potrafi zadowolić np. młodą, mieszkającą w mieście rodzinę z dzieckiem.

przejdź do artykułu » data: 13.01.2006

testowany model: Renault Modus 1.2

kategoria: samochody osobowe serwis: admoto.pl
słowa kluczowe: renault, renault modus