Wybrane słowo kluczowe: renault zoe

francuskie.pl Renault Zoe – samochód elektryczny prawie dla każdego

Kilka miesięcy temu miałem przyjemność testować Renault Zoe w czasie chłodnej warszawskiej jesieni. Zastanawiałem się wtedy jak samochód elektryczny będzie się zachowywał, gdy wyjedzie na gorące ulice latem. Teraz już znam odpowiedź i chciałem się z Wami podzielić tą wiedzą. Zgodnie z przewidywaniami, intensywna praca klimatyzacji znacznie skraca zasięg. Ale nadal jest go dużo, jak na miasto.

przejdź do artykułu » data: 12.03.2021

testowany model: Renault Zoe

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: renault, renault zoe

swiataut.net Test: Renault ZOE 135 Intens 52kWh

Zoe wydoroślało. Auto wygląda lepiej, ma potężniejszą baterię, której pojemność wzrosła z 41 kWh do 52 kWh. Testowy wariant ma też mocniejszy, 135 konny silnik, nasze poprzednie Zoe miało wersję 110 konną. Na ile to wszystko poprawiło realny zasięg i osiągi? Mieliśmy okazję sprawdzić już od pierwszych chwil w trasie z Białegostoku do Łomży, gdzie auto spędziło z nami swoje kilkudniowe wakacje. Zoe z białostockiego salonu Motozbyt Renault Dacia zapraszamy do zwiedzania Łomży, a Was do recenzji.

przejdź do artykułu » data: 14.09.2020

testowany model: Renault ZOE 135 Intens 52kWh

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: renault, renault zoe

superauto24.se.pl To elektryczne Renault łapie się na państwowe dopłaty. Renault Zoe R135 Intens - TEST, OPINIA

Małe samochody elektryczne coraz śmielej poczynają sobie na rynku, a program państwowych dopłat, który (wreszcie) rusza, powinien przyczynić się do wzrostu ich popularności. Dla Renault Zoe, które było jednym z pierwszych aut w segmencie, oznacza to również konieczność stawienia czoła mocnej konkurencji. Jak radzi sobie francuska propozycja na tle innych modeli?

przejdź do artykułu » data: 07.07.2020

testowany model: Renault Zoe R135 Intens

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: renault, renault zoe

francuskie.pl Test: Renault Zoe w mieście bez stacji ładowania…

Jazda samochodem elektrycznym w Polsce wymaga planowania, cierpliwości i większej ilości czasu niż w przypadku benzyniaka czy diesla, ale trochę wprawy i dobrej organizacji pozwoli wydobyć wszystkie korzyści z jazdy pojazdem na prąd. Przez tydzień jeździliśmy Renault Zoe wykorzystując model tak, albo przynajmniej prawie tak, jak każdy inny pojazd z napędem spalinowym.

przejdź do artykułu » data: 23.10.2019

testowany model: Renault Zoe

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: renault, renault zoe