Wybrany serwis: rossnet.pl

rossnet.pl Renault Clio Gordini_R.S.

Współczuję każdemu, kto rozważa zakup nowego auta. Te niepokojące myśli, to kalkulowanie co się bardziej opłaca i na co powinienem wydać swoje pieniądze. Współczuję każdemu, kto rozważa zakup nowego auta. Te niepokojące myśli, to kalkulowanie co się bardziej opłaca i na co powinienem wydać swoje pieniądze. Czy lepszy jest bogato wyposażony kompakt czy może golas o klasę wyższy? A może zamiast tego zdecydować się na szalonego hot-hatch’a? W końcu każdy ślini się na samą myśl posiadania 200 koni pod maską miejskiego maleństwa.

przejdź do artykułu » data: 24.06.2011

testowany model: Renault Clio Gordini_R.S.

kategoria: samochody osobowe serwis: rossnet.pl
słowa kluczowe: renault, renault clio

rossnet.pl Renault Grand Espace

Ostatnio dowiedziałem się, że moje teksty są za długie i ponoć nie wszystko można z nich zrozumieć. Także nie do końca poprawnie można z nich wyciągnąć wnioski. Ponieważ myślami jestem już na najbliższym wyjeździe do Francji, a kolejną rzeczą zajmującą moją głowę są cygańsko-bałkańskie letnie wakacje, opis Renault Grand Espace postanowiłem podać wam na tacy. Praktyczne auto - praktyczny opis.

przejdź do artykułu » data: 15.04.2011

testowany model: Renault Grand Espace

kategoria: samochody osobowe serwis: rossnet.pl
słowa kluczowe: renault, renault espace

rossnet.pl Jazda próbna: Opel Corsa 2011

Przód unowocześnionej Corsy z odświeżonymi światłami i grillem wygląda bardziej zadziornie i fajniej od poprzedniego, zaś ilość pakietów stylistycznych dostępnych w opcji świadczy, że stary dobry i nudny Hans przeszedł już na emeryturę, a jego miejsce zajął nowy, młody Niemiec o imieniu Ahmed.

przejdź do artykułu » data: 23.03.2011

testowany model: Opel Corsa 2011

kategoria: samochody osobowe serwis: rossnet.pl
słowa kluczowe: opel, opel corsa

rossnet.pl Jazda próbna: Subaru impreza WRX STI

Jaka impreza jest każdy widzi. Nie jest szczególnie piękna. Ba, prawdę mówiąc uważam, że jest brzydka. A jednak to auto naprawdę godne jest uwagi. Jaka impreza jest każdy widzi. Nie jest szczególnie piękna. Ba, prawdę mówiąc uważam, że jest brzydka. A jednak to auto naprawdę godne jest uwagi.

przejdź do artykułu » data: 19.01.2011

testowany model: Subaru impreza WRX STI

kategoria: samochody osobowe serwis: rossnet.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru impreza

rossnet.pl Jazda próbna: Citroen DS3

Z majtkowym niebieskim na dachu jest może trochę śmiesznie, słodko i cukierkowato, ale w szarościach i czerniach z bordowym, białym, czy widzianym tylko na zdjęciach pomarańczowym dachem oraz z 17 calowymi felgami wygląda tak, jakby zamiast benzyny czy ropy do zasilania potrzebował tabasco. Kocham go.

przejdź do artykułu » data: 20.11.2010

testowany model: Citroen DS3

kategoria: samochody osobowe serwis: rossnet.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen ds3

rossnet.pl Jazda próbna: Mercedes C250 CDI

Stała się rzecz niesłychana. Wyprodukowano auto, które w końcu nie jest skierowane wyłącznie do osób z cukrzycą, nadciśnieniem i miażdżycą oraz wypisanym skierowaniem do geriatry... Klasa C to solidne auto. Oczywiście ma kilka wad, nie wszystko jest w nim idealne, to i owo można wypomnieć, ale gdybym to zrobił, czułbym się jak ktoś, kto wypomina Cindy Crowford pieprzyk, Kate Moss za małe piersi, a Naomi Cambell ciemną skórę.

przejdź do artykułu » data: 25.10.2010

testowany model: Mercedes C250 CDI

kategoria: samochody osobowe serwis: rossnet.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa c

rossnet.pl Jazda próbna: Jeep Cherokee

Jestem pewien, że podczas fazy projektowania małego Jeep'a każda osoba, która choćby pomyślała o słowie "sport” była zwalniana z pracy. Czuły i precyzyjny układ kierowniczy? Do widzenia! Skomplikowane zawieszenie? Wypad. Twardsze sprężyny? Już cię tu nie ma! Gdy ustalałem termin jazd testowych Jeep'em Cherokee wiedziałem, że będzie mu ciężko. Jego pech, że dopiero co wysiadłem wówczas z Range Rover'a Sporta.

przejdź do artykułu » data: 02.10.2010

testowany model: Jeep Cherokee

kategoria: samochody osobowe serwis: rossnet.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep cherokee