Wybrane słowo kluczowe: audi rs6

cartests.pl Audi RS6 Avant – dźwięk wydechu + ruszania

Oto jak brzmi wydech tej niesamowitej bestii na postoju oraz podczas agresywnego ruszania z Launch Control. Dziś pierwszy materiał z serii trzech filmów z udziałem nowej generacji Audi RS6 Avant. Tym razem pod maską znajduje się 4-litrowe V8 z podwójnym turbodoładowaniem o mocy 600 KM i 800 Nm. Na pokładzie tego egzemplarza znajdziemy również opcjonalny sportowy układ wydechowy, lecz niestety producent nie przewidział usunięcia limitera obrotów, który skutecznie psuje efekt trzymając silnik maksymalnie na 3.500 obr/min.

przejdź do artykułu » data: 11.09.2020

testowany model: Audi RS6 Avant

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs6

autokult.pl Porsche Panamera Sport Turismo Turbo vs Audi RS 6 Avant. Starcie dwóch super-kombi

Porsche nie zajmuje się często kombi, ale gdy już je zbuduje, to jest ono naprawdę wyjątkowe. Nie jest to jednak pierwszy tego typu model na rynku. By Panamera Sport Turismo udowodniła swoją wartość, musi skonfrontować się z domyślnym wyborem w segmencie: Audi RS 6 Avantem.

przejdź do artykułu » data: 23.12.2017

testowany model: Porsche Panamera Sport Turismo Turbo, Audi RS 6 Avant

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs6, porsche, porsche panamera

moto.onet.pl Audi RS6 Avant Performance – rodzinne kombi Roberta Lewandowskiego | TEST

Audi, jedna z trzech niemieckich marek klasy premium, od ponad 15 lat współpracuje z klubem piłkarskim Bayern Monachium, w którym jedną z gwiazd jest Robert Lewandowski. Co oznacza współpraca z koncernem motoryzacyjnym? Otóż zawodnicy, przynajmniej oficjalnie, jeżdżą tylko samochodami Audi i co roku otrzymują nowe modele. W tym roku Robert Lewandowski wybrał rodzinne kombi, czyli Audi RS6 Avant. Nie jest to jednak zwykłe kombi, o czym przekonaliśmy się, testując taki wóz na polskich drogach.

przejdź do artykułu » data: 13.10.2017

testowany model: Audi RS6 Avant Performance

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs6

motocaina.pl Test Audi RS6 Avant - rodzinny mocarz

Niewprawne oko zobaczy w nim rodzinne kombi. Samochód, którym rano zawieziemy dzieci do szkoły, a w weekend pojedziemy na działkę pod miastem przewożąc kosiarkę, grill i trochę jedzenia. Jednak ten, kto odrobinę zna się na samochodach wie, że znaczek RS6 oznacza, że na tę działkę dojedziemy donośnie strzelając wydechem, a nasz uśmiech będzie się kończyć daleko za uszami.

przejdź do artykułu » data: 26.05.2017

testowany model: Audi RS6 Avant

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs6

moto.pl Audi RS6 Avant Performance | Test | Jeden z ostatnich

Kompletnie nie pasuje do współczesnego świata pełnego ekologicznego bełkotu. Napędzane wielkim, paliwożernym silnikiem, duże, ciężkie, okazałe. Przed wami Audi RS6 Avant Performance. Pierwszy model z rodziny RS powstał przy współpracy z Porsche i nosił oznaczenie RS2. Kolejny - RS4 - okazał się dużym sukcesem. W końcu przyszedł czas na "szóstkę". Pierwsza generacja pojawiła się w 2002 roku. Miała silnik o mocy 450 KM i została wyprodukowana w liczbie 8081 egzemplarzy.

przejdź do artykułu » data: 07.12.2016

testowany model: Audi RS6 Avant Performance

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs6

adrenalinemotorsport.pl Testujemy procedurę startu 605-konnego Audi RS6 Performance

Auta z nadwoziem kombi to wybór najczęściej podyktowany przez zdrowy rozsądek, a nie serce. Na ogół są to samochody bardzo praktyczne, przez co mogą być pozbawione charakteru. Ze względu na wielozadaniowość stanowią jednak idealny środek transportu dla rodzin.

przejdź do artykułu » data: 20.10.2016

testowany model: Audi RS6 Performance

kategoria: samochody osobowe serwis: adrenalinemotorsport.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs6

rwdpb.pl Test – Audi RS6 Performance

Magiczne zaklęcie pod tytułem RS niezależnie na który model z gamy Audi trafi, zmienia jego obliczę diametralnie. Cywilne A6 samo w sobie robi wrażenie doskonałym wykończeniem i starannością zmontowania. A co jeśli dorzucimy do tego nadwozie kombi, stały napęd Quattro odpowiedzialny za przeniesienie mocy 560 KM na koła i 4 sekundy do pierwszej setki? Mało?

przejdź do artykułu » data: 18.09.2016

testowany model: Audi RS6 Performance

kategoria: samochody osobowe serwis: rwdpb.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs6

superauto24.se.pl TEST Audi RS6 performance 4.0 V8 TFSI quattro: kombi z idealnego świata

W idealnym moto-świecie każdy kierowca miałby wymarzony samochód, zużycie paliwa byłoby bez znaczenia, a koszty serwisu nikomu nie spędzałyby snu z powiek. Świat idealny byłby zamknięty w pętli toru wyścigowego, przez co dojazd do pracy czy na zakupy wiązałby się z koniecznością odbycia kilku wyścigów, pędzeniem z wysokimi prędkościami i ciągłym doprowadzaniem do ruiny tarcz hamulcowych. Taki idealny świat niestety nie istnieje, ale za to istnieje auto, które perfekcyjnie pasuje do idealnego świata - to Audi RS6 Performance.

przejdź do artykułu » data: 31.08.2016

testowany model: Audi RS6 performance 4.0 V8 TFSI quattro

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs6