Wybrane słowo kluczowe: audi s8

adrenalinemotorsport.pl Audi S8 Plus V8 BiTurbo 605 KM - nieprzyzwoicie przystojny atleta w smokingu

Już dawno stwierdziliśmy, że kilka dodatkowych koni mechanicznych jeszcze nikomu nigdy nie zaszkodziło. Do takiego samego wniosku doszli inżynierowie w Audi wprowadzając do oferty pożegnalne, a zarazem najmocniejsze wcielenie aktualnej generacji flagowej limuzyny, czyli S8 Plus "+85 KM".

przejdź do artykułu » data: 07.11.2016

testowany model: Audi S8 Plus V8 BiTurbo 605 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: adrenalinemotorsport.pl
słowa kluczowe: audi, audi s8

autokult.pl Audi S8 plus - szybszy niż rozsądek

Pod prawą stopą masz moc, którą dysponuje Ferrari 458 Speciale – 605 KM. Napędza ona jednak nie hardkorowego sportowca, a luksusową limuzynę, która wymasuje Ci plecy i przewiezie nawet pięć osób. Do tego w sprincie do setki spuści łomot Ferrari F430. Oto Audi S8 plus – samochód, który ma wszystko to, za co kocha się motoryzację.

przejdź do artykułu » data: 13.10.2016

testowany model: Audi S8 plus

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: audi, audi s8

menworld.pl AUDI S8 PLUS – potężna moc w dyskretnym opakowaniu

Podczas imprezy „Audi Quattro Experience” oprócz Audi A6 Competition mieliśmy okazję przetestować auto, które jest topowym modem w stajni koncernu i swymi osiągami zalicza się do grona supersamochodów. Mowa oczywiście o Audi S8 Plus, które wydaje się jeżdżącym ideałem, lecz czy tak jest w rzeczywistości? Postaram się w skrócie opisać moje wrażenia podczas krótkiej jazdy tym nietuzinkowym samochodem.

przejdź do artykułu » data: 25.09.2016

testowany model: AUDI S8 PLUS

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: audi, audi s8

moto.pl Audi S8 plus | Test | Jeżdżący paradoks

W portfolio Audi nie ma drugiego równie irracjonalnego modelu. S8 plus to jeżdżący paradoks. Jest luksusową limuzyną, waży ponad 2 tony, mierzy ponad 5 metrów, ma bagażnik o pojemności ponad 500 l, a spod świateł startuje szybciej niż wszystkie obecnie produkowane modele Astona Martina. Brzmi jak żart, ale to najkrótsza recenzja tego, co potrafi S8 plus. To jeżdżący paradoks, irracjonalna limuzyna, która powstała wyłącznie z chęci udowodnienia światu, że jeśli Audi czegoś chce, to to zrobi.

przejdź do artykułu » data: 11.08.2016

testowany model: Audi S8 plus

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: audi, audi s8

superauto24.se.pl TEST Audi S8 plus 4.0 V8 TFSI quattro: niemiecka duma

520 KM mocy, 650 Nm maksymalnego momentu obrotowego oraz cena startująca z pułapu 568 700 zł. Dla przeważającej części śmiertelników są to porażające i mocno przerażające liczby. Jak się jednak okazuje ludzie z Audi nie są zwykłymi śmiertelnikami, a wspomniane wyżej moc, moment obrotowy i cena są dopiero początkiem zabawy. Zabawy, która kryje się pod tajemniczą nazwą S8 plus.

przejdź do artykułu » data: 07.08.2016

testowany model: Audi S8 plus 4.0 V8 TFSI quattro

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi s8

motoryzacja.interia.pl Audi S8 plus za 887 180 zł. Wiesz, dlaczego tyle kosztuje?

Nieodżałowany prof. Władysław Bartoszewski zwykł mawiać, że "warto być przyzwoitym". Auto, które trafiło niedawno do naszej redakcji stanowi motoryzacyjną antytezę tych słów. Jest ostentacyjne i brutalne, a zganiając wszystkich z lewego pasa autostrady, staje się wręcz wulgarne. Poznajcie Audi S8 plus - szalony samochód zarezerwowany wyłącznie dla ludzi majętnych. Nieprzyzwoicie...

przejdź do artykułu » data: 08.07.2016

testowany model: Audi S8

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: audi, audi s8