Wybrany serwis: scigacz.pl

scigacz.pl Harley-Davidson Sportster S - pierwsza jaskółka rewolucji obyczajowej i technologicznej

W ostatnim tygodniu lipca miałem okazję wziąć udział w pokazie prasowym motocykla Harley-Davidson Sportster S. Wydawałoby się, że jest to po prostu kolejna nowość ze stajni legendarnego amerykańskiego producenta motocykli, ale nic bardziej mylnego - Sportster S to drogowskaz na przyszłość.

przejdź do artykułu » data: 02.08.2021

testowany model: Harley-Davidson Sportster S

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: harley-davidson, harley-davidson sportster

scigacz.pl Ducati Multistrada V4S 2021 - test długodystansowy

"Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz" o tak właśnie musiałem przez chwilę zebrać myśli, tak aby test był jak najbardziej obiektywny, choć wiadomo, że każda osoba jest inna, zwraca uwagę na różne rzeczy i mierzy swoją miarą. Dlatego przed przystąpieniem do testowania 2021 Ducati Multistrada V4S zadałem na kilku grupach motocyklowych pytanie, na co zwrócić szczególną uwagę, co sprawdzić i przetestować.

przejdź do artykułu » data: 30.06.2021

testowany model: Ducati Multistrada V4S 2021

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: ducati, ducati multistrada

scigacz.pl Ducati Monster 2021 - test, opinia, recenzja

O tym, że Ducati robi dobre motocykle wiedzą w zasadzie wszyscy motocykliści. Marka zasłynęła dzięki sprzętom, które były i są szybkie, agresywne i piękne. Kiedy słyszymy o tym, że producent szykuje dla nas kolejny motocykl, wiele osób zaciera ręce i czeka z niecierpliwością na to, czym zaskoczą nas tym razem.

przejdź do artykułu » data: 24.06.2021

testowany model: Ducati Monster 2021

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: ducati, ducati monster

scigacz.pl Benelli TRK 502 X - test dużego turystyka

Benelli TRK 502 X swój rynkowy debiut miało w 2020 roku i jest w prostej linii rozwinięciem projektu turystycznego motocykla TRK 502. Przedstawienie propozycji adventure w jego pełnowymiarowych gabarytach, oferowanych w tym stylu, z silnikiem o pojemności 500 cc wywoływało - delikatnie rzecz ujmując - lekki uśmiech wśród znawców tematu. Wywoływało burzę, bo sytuacja wymknęła się spod kontroli konkurencji. Okazało się mianowicie, że w zeszłym roku Benelli w wersji TRK i TRK X był najlepiej sprzedającym się motocyklem we Włoszech w swoim segmencie.

przejdź do artykułu » data: 11.05.2021

testowany model: Benelli TRK 502 X

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: benelli, benelli trk 502

scigacz.pl Benelli Imperiale 400 - dlaczego ten motocykl jest wyjątkowy

Ten motocykl przeniesie cię do innego, być może nie znanego wcześniej świata. Pokaże jak jeździło się motocyklem w czasach młodości naszych ojców, a może nawet dziadków. Za sterami Benelli Imperiale nie możesz liczyć na przypływ adrenaliny, ale odkryjesz, jak przyjemna potrafi być niespieszna relaksacyjna jazda. Im dłużej będziesz nim jeździł, tym bardziej docenisz, jak przemyślana i celowa jest konstrukcja tej pełnej klasycznego uroku maszyny.

przejdź do artykułu » data: 12.04.2021

testowany model: Benelli Imperiale 400

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: benelli, benelli imperiale

scigacz.pl Husqvarna Svartpilen 125 podbiła moje kobiece serce. Test nowości 2021, opinia i raport z jazdy

Kiedy Husqvarna wypuściła modele Vitpilen i Svartpilen, nikt nie spodziewał się aż takiego sukcesu. Tym bardziej, że modele te nie miały swoich przedstawicieli w najbardziej popularnej pod względeem sprzedaży klasie 125 cm3.

przejdź do artykułu » data: 12.03.2021

testowany model: Husqvarna Svartpilen 125

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: husqvarna, husqvarna svartpilen

scigacz.pl KTM 1290 Super Adventure S model 2021 - czuły barbarzyńca - test motocykla, dane techniczne, wady, zalety

Od chwili, gdy w 2003 roku na drogach pojawił się pierwszy duży turystyczno-terenowy motocykl KTMa, czyli 950 Adventure upłynęło bardzo dużo wody w Dunaju. Te dwie dekady nieustannego rozwoju ilustrują, jak zmienia się podejście producentów podyktowane oczekiwaniami motocyklistów. Pierwszy 950 Adventure był emanacją tego, jak terenową turystykę wyobrażano sobie w Mattighofen, bez specjalnego oglądania się na to, co myślą osoby mające nim jeździć.

przejdź do artykułu » data: 17.02.2021

testowany model: KTM 1290 Super Adventure S model 2021

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: ktm, ktm 1290 super adventure

scigacz.pl Husqvarna Svartpilen 125 2021. Pierwszy test na świecie. Alan Cathcart dla Ścigacz.pl

Testujemy dla Was motocykle. Jednak w tym przypadku sprawa była trudna. Husqvarna powiedziała, że przedpremierowo może dać najnowszy swój motocykl, Husqvarnę Svartpilen 125, tylko jednemu dziennikarzowi na świecie :(. Na szczęście dzięki znajomościom i odrobinie szczęścia udało nam się osiągnąć porozumienie z Alanem Cathcartem, który jako jedyny wsiadł przedpremierowo na ten motocykl i przygotował dla Was taki opis swoich wrażeniem.

przejdź do artykułu » data: 22.01.2021

testowany model: Husqvarna Svartpilen 125 2021

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: husqvarna, husqvarna svartpilen