Wybrany serwis: scigacz.pl

scigacz.pl Benelli TRK 502 X - test dużego turystyka

Benelli TRK 502 X swój rynkowy debiut miało w 2020 roku i jest w prostej linii rozwinięciem projektu turystycznego motocykla TRK 502. Przedstawienie propozycji adventure w jego pełnowymiarowych gabarytach, oferowanych w tym stylu, z silnikiem o pojemności 500 cc wywoływało - delikatnie rzecz ujmując - lekki uśmiech wśród znawców tematu. Wywoływało burzę, bo sytuacja wymknęła się spod kontroli konkurencji. Okazało się mianowicie, że w zeszłym roku Benelli w wersji TRK i TRK X był najlepiej sprzedającym się motocyklem we Włoszech w swoim segmencie.

przejdź do artykułu » data: 11.05.2021

testowany model: Benelli TRK 502 X

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: benelli, benelli trk 502

scigacz.pl Benelli Imperiale 400 - dlaczego ten motocykl jest wyjątkowy

Ten motocykl przeniesie cię do innego, być może nie znanego wcześniej świata. Pokaże jak jeździło się motocyklem w czasach młodości naszych ojców, a może nawet dziadków. Za sterami Benelli Imperiale nie możesz liczyć na przypływ adrenaliny, ale odkryjesz, jak przyjemna potrafi być niespieszna relaksacyjna jazda. Im dłużej będziesz nim jeździł, tym bardziej docenisz, jak przemyślana i celowa jest konstrukcja tej pełnej klasycznego uroku maszyny.

przejdź do artykułu » data: 12.04.2021

testowany model: Benelli Imperiale 400

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: benelli, benelli imperiale

scigacz.pl Husqvarna Svartpilen 125 podbiła moje kobiece serce. Test nowości 2021, opinia i raport z jazdy

Kiedy Husqvarna wypuściła modele Vitpilen i Svartpilen, nikt nie spodziewał się aż takiego sukcesu. Tym bardziej, że modele te nie miały swoich przedstawicieli w najbardziej popularnej pod względeem sprzedaży klasie 125 cm3.

przejdź do artykułu » data: 12.03.2021

testowany model: Husqvarna Svartpilen 125

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: husqvarna, husqvarna svartpilen

scigacz.pl KTM 1290 Super Adventure S model 2021 - czuły barbarzyńca - test motocykla, dane techniczne, wady, zalety

Od chwili, gdy w 2003 roku na drogach pojawił się pierwszy duży turystyczno-terenowy motocykl KTMa, czyli 950 Adventure upłynęło bardzo dużo wody w Dunaju. Te dwie dekady nieustannego rozwoju ilustrują, jak zmienia się podejście producentów podyktowane oczekiwaniami motocyklistów. Pierwszy 950 Adventure był emanacją tego, jak terenową turystykę wyobrażano sobie w Mattighofen, bez specjalnego oglądania się na to, co myślą osoby mające nim jeździć.

przejdź do artykułu » data: 17.02.2021

testowany model: KTM 1290 Super Adventure S model 2021

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: ktm, ktm 1290 super adventure

scigacz.pl Husqvarna Svartpilen 125 2021. Pierwszy test na świecie. Alan Cathcart dla Ścigacz.pl

Testujemy dla Was motocykle. Jednak w tym przypadku sprawa była trudna. Husqvarna powiedziała, że przedpremierowo może dać najnowszy swój motocykl, Husqvarnę Svartpilen 125, tylko jednemu dziennikarzowi na świecie :(. Na szczęście dzięki znajomościom i odrobinie szczęścia udało nam się osiągnąć porozumienie z Alanem Cathcartem, który jako jedyny wsiadł przedpremierowo na ten motocykl i przygotował dla Was taki opis swoich wrażeniem.

przejdź do artykułu » data: 22.01.2021

testowany model: Husqvarna Svartpilen 125 2021

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: husqvarna, husqvarna svartpilen

scigacz.pl KTM 890 Duke R - co nowego? [PREMIERA, FILM]

Nie zdążyliśmy się jeszcze dobrze nacieszyć modelem 790 Duke, a już pojawił się jego następca. Najnowszy KTM 890 Duke R oferuje więcej mocy, nowe hamulce, nieco odświeżony wygląd i zmienione, w pełni regulowane zawieszenie WP Apex. Nieznacznie spadła również masa własna. Ale to wciąż nie wszystko o nowym 890 Duke R!

przejdź do artykułu » data: 23.11.2020

testowany model: KTM 890 Duke R

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: ktm, ktm 890 duke r

scigacz.pl BMW R18 - wrażenia z jazdy bestią [TEST]

Premiera modelu BMW R18 wzbudziła ogromne emocje. Potężny bokser o pojemności 1800 cm3 zamontowany w ramie majestatycznego cruisera to dla wielu osób spełnione marzenia. Niemcy odpowiedzieli wreszcie na liczne prośby o wprowadzenie do oferty BMW cruisera wagi ciężkiej.

przejdź do artykułu » data: 26.10.2020

testowany model: BMW R18

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw r18

scigacz.pl Triumph Speed Twin 2020. Niespokojny duch [opis, opinia, cena, test]

Motocykle z grupy Modern Classics są jednym ze znaków firmowych brytyjskiego Triumpha. Nawet znając historię i profil tej marki, mnogość klasycznych modeli może spowodować jednoczesny zachwyt i ból głowy przy wyborze. Sprawdziliśmy, na jakiej pozycji w tej drużynie gra Triumph Speed Twin, porównując go ze słynnym Bonnevillem T120 w czasie tygodniowej podróży po czeskich plenerach.

przejdź do artykułu » data: 18.09.2020

testowany model: Triumph Speed Twin 2020

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: triumph, triumph speed twin