Wybrane słowo kluczowe: seat alhambra

magazynmotomi.pl Test SEAT Alhambra – władca przestrzeni przyjaciel rodziny

Czy istnieje samochód idealny dla całej rodziny? Inżynierowie z Martorell znaleźli odpowiedź na to pytanie projektując nowego, dynamicznego vana SEAT-a. Oni sami są rodzicami, więc wiedzą, czego potrzebuje każda rodzina. Tak narodził aktualnie oferowany SEAT Alhambra!

przejdź do artykułu » data: 21.09.2018

testowany model: SEAT Alhambra

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: seat, seat alhambra

autocentrum.pl Seat Alhambra FR Line 2.0 TDI 184 KM – gatunek na wymarciu

Duże vany odchodzą powoli do historii. Większość obecnych na rynku konstrukcji ma już swoje lata, popyt jest coraz mniejszy, a projektanci – przygotowując następców – próbują ugryźć temat z innej strony. Pokazuje to nowe Renault Espace, które stało się crossoverem. Co stanie się z Seatem Alhambrą? Póki co nie ma wieści o nowej generacji, ale produkowany od 2010 roku van jest na końcu swojej drogi. Czy rzeczywiście czuć, że niedługo minie dziesięć lat, odkąd jest obecny na rynku?

przejdź do artykułu » data: 27.08.2018

testowany model: Seat Alhambra FR Line 2.0 TDI 184 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: seat, seat alhambra

autocentrum.pl Saksonia zza kierownicy hiszpańskiego byka, czyli Seat Alhambra na wakacjach

Aventador, Murcielago czy Diablo – to Lamborghini ma monopol na nazywanie samochodów od hiszpańskich byków, które wsławiły się niezwykłą walecznością w nierównej walce podczas korridy. Na weekendowy wyjazd do Saksonii nie otrzymałem jednak narowistego supersamochodu, a Seata skrojonego z myślą o długich dystansach w rodzinnym klimacie. Właśnie dlatego nie mogę opowiadać o problemach z utrzymaniem przepisowej prędkości na autostradzie i kłopotach z zaparkowaniem czy pokonaniem progu zwalniającego na wiecznie remontowanych polskich i niemieckich drogach.

przejdź do artykułu » data: 26.07.2018

testowany model: Seat Alhambra

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: seat, seat alhambra

auto-motor-i-sport.pl Seat Alhambra - test długodystansowy

Ma tyle wdzięku co miejski autobus, ale w Alhambrze nie chodzi o to, jak wygląda, ale ile skrywa treści. Przed nią intensywny spacer – taki na 50 tys. km. Duże vany to ten typ samochodu, który kupujesz, bo musisz. Masz co najmniej dwójkę (a przeważnie więcej) dzieci, na imprezach rodzinnych rozwozisz towarzystwo do domu („ja chcę w trzecim rzędzie!”), a na urlop jedziesz, takie masz przynajmniej wrażenie, z dobytkiem życia. Tak, vany mają specyficznych odbiorców.

przejdź do artykułu » data: 20.07.2017

testowany model: Seat Alhambra

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: seat, seat alhambra

moto.wp.pl Seat Alhambra 2.0 TDI 4Drive – dla dużej rodziny

Nie każdy rodzinny van musi być nudny. Wystarczy doposażyć go w pakiet uatrakcyjniający nadwozie, maksymalnie doposażyć i zaopatrzyć w napęd na cztery koła. Otrzymujemy wówczas wielozadaniowy samochód zdolny pełnić funkcję codziennego, miejskiego środka transportu lub wakacyjnego obieżyświata, któremu trudne warunki atmosferyczne niestraszne.

przejdź do artykułu » data: 23.01.2017

testowany model: Seat Alhambra 2.0 TDI 4Drive

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: seat, seat alhambra

motopodprad.pl Test: Seat Alhambra FR Line – rodzynek wśród MPV

Czy Seat Alhambra może w kimkolwiek rozbudzić chociaż odrobinę hiszpańskiego temperamentu? W końcu to duże, rodzinne auto, które powala ilością miejsca i dodatkowym wyposażeniem, a nasz ezgemplarz jest dodatkowo niepowtarzalny – w końcu to FR-line, praktycznie nie do spotkania na ulicy. Sprawdźmy!

przejdź do artykułu » data: 19.11.2016

testowany model: Seat Alhambra FR Line

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: seat, seat alhambra

moto.onet.pl Seat Alhambra - zabiera 7 osób i przyspiesza jak hot-hatch!

W tym roku Seat Alhambra obchodzi dwudzieste urodziny. My o tym pamiętamy jako jedyni! Jaki prezent mamy dla hiszpańskiego vana? Postanowiliśmy sprawdzić jak jego poliftingowa wersja radzi sobie w prawdziwym życiu. Do testów otrzymaliśmy śnieżnobiały model z granatowymi obudowami lusterek wyposażony w 184-konnego diesla. Brzmi ciekawie.

przejdź do artykułu » data: 06.10.2016

testowany model: Seat Alhambra

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: seat, seat alhambra

namasce.pl Seat Alhambra 2.0 TDI DSG Style Advanced – Funkcjonalność po hiszpańsku

Samochody rodzinne to nie SUV-y z awaryjnym, trzecim rzędem siedzeń, gdzie nawet dzieci będą miały kolana na wysokości głowy… Jeśli pojemne wnętrze jest niezbędne to nie można szukać małego albo średniego pod względem wielkości auta, bo przestronność nie lubi kompromisów. W takich sytuacjach trzeba postawić na pełnoprawnego vana. Przykład? A i owszem, SEAT Alhambra.

przejdź do artykułu » data: 01.05.2016

testowany model: Seat Alhambra 2.0 TDI DSG Style Advanced

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: seat, seat alhambra

v10.pl Seat Alhambra czy Ford Galaxy? Topowe vany w naszym porównaniu

Wśród vanów w Polsce rządzi Seat Alhambra, ale czy niedawny symboliczny lifting wystarczy mu do utrzymania pozycji lidera wobec zupełnie nowego Forda Galaxy? To brzmi jak scenariusz na hollywoodzki film: powstali kiedyś wspólnymi siłami bracia bliźniacy spotykają się po latach już w zupełnie innych postaciach, by zmierzyć się w walce o prymat… Entuzjaści motoryzacji z lepszą pamięcią będą wiedzieli, że przez znakomitą część swojej historii Seat Alhambra i Ford Galaxy były tym samym samochodem.

przejdź do artykułu » data: 15.03.2016

testowany model: Seat Alhambra, Ford Galaxy

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: ford, ford galaxy, seat, seat alhambra