Wybrane słowo kluczowe: seat arosa

test.auto.pl Ostatni SEAT CUPRA, czyli [TEST] SEAT LEON CUPRA 300

Szczerze przyznam, że SEAT zawsze był marką, której nigdy nie brałem pod uwagę w kategorii „samochód dla mnie”. Traktowałem je jako trochę gorsze Volkswageny, niby miały słynąć z hiszpańskiego temperamentu i niemieckiej technologii. I o ile tę germańską część można było dostrzec dość łatwo, to gorącej południowej krwi dopatrzeć się nie dawałem rady. A co do samego Leona?

przejdź do artykułu » data: 23.04.2018

testowany model: SEAT LEON CUPRA 300

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: seat arosa, seat leon

namasce.pl VW Lupo/Seat Arosa (1997-2004) – Udany duet

Jeżeli jesteśmy mieszkańcami dużego miasta, niespecjalnie przepadamy za podróżami w ramach komunikacji zbiorowej, a i podróż rowerem nie jest dostatecznie dobrym rozwiązaniem, to nie pozostaje nam nic innego, jak rozejrzeć się wśród przedstawicieli segmentu A. Popularnym wyborem jest owoc niemiecko-hiszpańskiej kooperacji z końca lat 90-tych. Co ma do zaoferowania duet Lupo/Arosa?

przejdź do artykułu » data: 30.10.2015

testowany model: VW Lupo/seat arosa (1997-2004)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: seat, seat arosa, seat arosa używane, volkswagen, volkswagen lupo, volkswagen lupo używane, używane

namasce.pl VW Lupo/Seat Arosa (1997-2004) – Udany duet

Jeżeli jesteśmy mieszkańcami dużego miasta, niespecjalnie przepadamy za podróżami w ramach komunikacji zbiorowej, a i podróż rowerem nie jest dostatecznie dobrym rozwiązaniem, to nie pozostaje nam nic innego, jak rozejrzeć się wśród przedstawicieli segmentu A. Popularnym wyborem jest owoc niemiecko-hiszpańskiej kooperacji z końca lat 90-tych. Co ma do zaoferowania duet Lupo/Arosa

przejdź do artykułu » data: 12.10.2015

testowany model: volkswagen Lupo/Seat Arosa (1997-2004)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: seat, seat arosa, seat arosa używane, volkswagen, volkswagen lupo, volkswagen lupo używane, używane

motopodprad.pl Tanie auto dla studenta

Czy student może sobie pozwolić na kupno dobrego samochodu? Zapytaliśmy o to Grzegorza Łobodę z firmy Autotesto. Okazuje się, że wystarczy 5 tys. złotych, żeby móc cieszyć się względnie sprawnymi własnymi czterema kółkami. Nie szukajcie tu jednak motoryzacyjnych perełek, tylko „wozideł” do codziennej walki z korkami. Zapraszamy!

przejdź do artykułu » data: 10.06.2014

testowany model: Seat Arosa, Fiat Punto II, Nissan Primera P11

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat punto, fiat punto używane, nissan, nissan primera, nissan primera używane, renault, renault megane, renault megane używane, seat, seat arosa, seat arosa używane, używane

mojafirma.infor.pl Seat Arosa

Najmniejszy model w gamie Seata nie cieszył się wzięciem. Zawiniła stosunkowo wysoka cena Arosy - za nieznacznie większe pieniądze można było nabyć bardziej przestronną i funkcjonalną Ibizę. Używany Seat Arosa jest jednak propozycją wartą uwagi. Seat Arosa zadebiutował w 1997 roku. Samochód jest bliźniakiem Volkswagena Lupo. W 2000 roku Arosa przeszła facelifting, a jej produkcję wygaszono cztery lata później.

przejdź do artykułu » data: 08.07.2011

testowany model: Seat Arosa

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: seat, seat arosa, seat arosa używane, używane

motoryzacja.interia.pl Bliźniaki

Mogą być jedno lub dwujajowe. Zawsze charakteryzują się dużym, by nie rzec lustrzanym podobieństwem, co niewątpliwie utrudnia (a może właśnie ułatwia) im życie. Bywają ze sobą mylone. Wacek to czy Jacek? Jacek czy Wacek? Bliźnięta, bo o nich tu mowa, cierpią na rozdwojenie jaźni, ale nie jest to powód, dla którego rwałyby włosy z głów. Rodzona matka zawsze je odróżni. Po drobnym szczególe, po śmiechu czy grymasie twarzy.

przejdź do artykułu » data: 02.07.2000

testowany model: Seat Arosa, Volkswagen Lupo

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: seat, seat arosa, volkswagen, volkswagen lupo