Wybrane słowo kluczowe: seat ibiza

projectautomotive.pl Seat Ibiza FR 1.0 TSI 115 KM DSG – test

Pora zająć się marką, która wyraźnie przeżywa kryzys tożsamości. W obowiązującym rozdaniu w koncernie Volkswagena dla Seata nie ma bowiem konkretnego miejsca. Ani to marka budżetowa, ani priorytetem nie jest sportowy charakter, zwłaszcza, że niedawno wydzielono markę Cupra. Czy spotkanie z Ibizą podpowie nam, w którym kierunku powinna pójść hiszpańska firma?

przejdź do artykułu » data: 29.10.2019

testowany model: Seat Ibiza FR 1.0 TSI 115 KM DSG

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: seat, seat ibiza

mototrendy.pl Seat Ibiza FR 1,5 TSI 150 KM 6MT - Trochę więcej sportu

Piątą generacje Ibizy Hiszpanie zaprezentowali w 2017 roku. Auto kontynuuje myśl stylistyczną zapoczątkowaną jeszcze w 2013 roku przez Seata Leona. Oczywiście, że nietrudno odnaleźć odniesienia do poprzedniczki, ale w porównaniu z IV generacją Ibizy, prezentuje się dużo lepiej. Nowa Ibiza nabrała charakteru. Urosła. Wyładniała. Bliżej jej teraz do kompaktu, niż auta z segmentu B. A wszystko zaczęło się…

przejdź do artykułu » data: 21.06.2019

testowany model: Seat Ibiza FR 1,5 TSI 150 KM 6MT

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: seat, seat ibiza

moto-przestrzen.pl Seat Ibiza 1.0 TSI Xcellence

Konkurencja na rynku motoryzacyjnym jest ogromna. Niełatwo się wyróżnić i jednocześnie oferować na tyle uniwersalny design, aby stać się liderem rynku. Seat Ibiza nie należy do najlepiej sprzedających się samochodów, jednak trafia w pewną niszę, dzięki czemu każdego roku na zakup Ibizy decyduje się kilka tysięcy klientów. Nowy Seat Ibiza jeszcze bardziej przypomina większego Leona co może sprawić, że będzie się cieszyć jeszcze większą popularnością.

przejdź do artykułu » data: 22.01.2019

testowany model: Seat Ibiza 1.0 TSI Xcellence

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: seat, seat ibiza