Wybrane słowo kluczowe: seat ibiza używane

blog.pgd.pl Używany Seat Ibiza III: tani hatchback ze sportowym duchem

Ibiza trzeciej generacji jest jednocześnie drugą, odkąd hiszpańską firmę przejął niemiecki koncern Volkswagena. Zdecydowanie poprawiona jakość wykonania, ładna stylistyka oraz interesujące wersje silnikowe dały o sobie znać i znalazło się wielu chętnych. Dziś najmłodsze samochody mają po 9 lat. Czy wciąż są godne uwagi?Nowa stylistyka Seata zmieniła w 2002 roku Ibizę nie do poznania. Skromnie wyglądające auto segmentu B dostało sportowego ducha, zwłaszcza w nadwoziu trzydrzwiowym. Aż trudno uwierzyć, że technicznie jest to bardzo bliski krewny Škody Fabii.

przejdź do artykułu » data: 07.03.2017

testowany model: Seat Ibiza III

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: seat, seat ibiza, seat ibiza używane, używane

auto-strefa.pl Seat Ibiza (99-02): Hiszpan dla mas

Dla każdej, popularnej marki ważnym miejscem jest segment B. Są różne sposoby, by tam zaistnieć. Jedni wybierają styl, inni niską cenę. Hiszpanie postanowili jednak iść innym torem. Ich priorytetem było stworzenie samochodu po prostu solidnego. Cel został osiągnięty, a we wszystkim pomogła niemiecka technologia.

przejdź do artykułu » data: 29.03.2012

testowany model: Seat Ibiza (1999-2002)

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-strefa.pl
słowa kluczowe: seat, seat ibiza, seat ibiza używane, używane

7dosetki.pl Test - SEAT Ibiza 1.2 12V 64KM

Niebanalna linia, zawieszenie nawiązujące do sportowego charakteru marki SEAT. Jaka jest Ibiza 1.2? Zapraszamy do naszego testu tego popularnego samochodu. SEAT Ibiza to najpopularniejszy model hiszpańskiej marki w naszym kraju. Prezentowane auto zostało wyprodukowane w 2003 roku. Użytkowane jest jako samochód miejski, stąd jego niewielki silnik o pojemności 1.2l i mocy 64KM. Testowy SEAT przejechał 38.000km. Jego średnia rynkowa wartość wynosi 15.500 PLN.

przejdź do artykułu » data: 22.06.2010

testowany model: SEAT Ibiza 1.2 12V 64KM

kategoria: samochody osobowe serwis: 7dosetki.pl
słowa kluczowe: seat, seat ibiza, seat ibiza używane, używane

motofakty.pl Seat Ibiza II (1993 - 1999)

Mimo koneksji z Volkswagenem Seat Ibiza II generacji (1993 - 1999) jest autem niedocenianym. Większość nabywców woli Polo, nawet starszego. Ibiza pojawiła się na motoryzacyjnym rynku w 1984 roku, w czasie współpracy Seata z Fiatem. Pierwsza generacja charakteryzowała się dużą awaryjnością i nie najlepszą opinią.

przejdź do artykułu » data: 27.12.2005

testowany model: Seat Ibiza II

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: seat, seat ibiza, seat ibiza używane, używane