Wybrane słowo kluczowe: seat toledo

namasce.pl SEAT Toledo 1.4 TSI DSG FR – Ten ładniejszy bliźniak

SEAT ma się coraz lepiej. Sprzedaż rośnie, a w gamie pojawiają się i odświeżone, i zupełnie nowe modele. Najczęściej spotykanym na polskich drogach aktualnie oferowanym produktem marki jest oczywiście Leon. Dużo rzadziej widywane jest Toledo. I to dziwi, ponieważ bliźniacza Skoda Rapid należy do najlepiej sprzedających się aut w naszym kraju. Skąd ta różnica? Jeśli mam być szczery, to trudno ją logicznie uzasadnić.

przejdź do artykułu » data: 12.05.2016

testowany model: SEAT Toledo 1.4 TSI DSG FR

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: seat, seat toledo

swiataut.net TEST: Seat Toledo Style 1.6 TDI 105 KM - prostota i oszczędność

Po raz drugi zapoznajemy się z Seatem Toledo, który w obecnym wydaniu jest bratem bliźniakiem Skody Rapid. Pierwsze spotkanie było z autem wyposażonym w motor benzynowy, tym razem jest to diesel 1.6 TDI. Motor trzeba przyznać bardzo nas zaskoczył, przy czym nie chodzi tu o rodzaj zaskoczenia, o którym ostatnio w sferze diesli głośno w mediach. Chodzi o walory czysto użytkowe, które były dla nas dużą niespodzianką: silnik jak na pojemność 1.6 i moc 105 KM okazał się bardzo mocny, wręcz narowisty, zachowując małe spalanie.

przejdź do artykułu » data: 06.10.2015

testowany model: Seat Toledo Style 1.6 TDI 105 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: seat, seat toledo

motopodprad.pl Mini test: Seat Toledo 1.4 TSI 122 KM I-TECH

To już moje trzecie spotkanie z Toledo i drugie z wersją z najmocniejszym dostępnym w tym modelu silnikiem. Tym razem do testu otrzymałem egzemplarz z limitowanej edycji I-TECH. Czy trzecie spotkanie, a co za tym idzie, trzeci wspólnie spędzony tydzień z tym autem przyniósł coś nowego?

przejdź do artykułu » data: 20.06.2015

testowany model: Seat Toledo 1.4 TSI 122 KM I-TECH

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: seat, seat toledo

test.auto.pl [Używane] Peugeot 508 i Seat Toledo 1M – 10 letni postęp technologiczny

Coraz więcej fanów motoryzacji i nie tylko, narzeka na współczesną politykę i kierunek w jakim zmierzają producenci aut. Utożsamiam się z nimi, dlatego postanowiłem sprawdzić jak okres 10 lat wpłynął na postęp technologiczny i czy ma to wszystko sens. Dlatego tym razem bardzo nietypowe porównanie – Seat Toledo 1M 1.6 i Peugeot 508 1.6 THP. A raczej zestawienie, bo porównanie jako takie raczej mija się z celem. Postaram się także zarysować charakterystyczne różnice między motoryzacją niemiecką a francuską przeplatając z luźnymi przemyśleniami.

przejdź do artykułu » data: 26.04.2015

testowany model: Peugeot 508, Seat Toledo 1M

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 508, seat, seat toledo

info-ekspert.pl Test Seat Toledo 1.4 TSI Style

SEAT Toledo to model produkowany przez hiszpańskiego producenta w latach 1991-2009 oraz na nowo od 2012 roku. Pojazd wytwarzany jest w kooperacji z koncernem Volkswagen. Obecna czwarta generacja zadebiutowała w wersji koncepcyjnej podczas Geneva International Motor Show, w marcu 2012 roku, a jesienią tego samego roku na salonie samochodowym w Paryżu przedstawiono odmianę produkcyjną. Auto produkowane jest w fabryce Skody w Mlada Boleslav wraz z bliźniaczą odmianą Skody Rapid.

przejdź do artykułu » data: 04.03.2015

testowany model: Seat Toledo 1.4 TSI Style

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: seat, seat toledo

autowizja.pl Seat Toledo Style 1.2 TSI 105 KM – AUTO TEST

Nie będę ukrywał: temat dzisiejszej recenzji – hiszpański z pochodzenia Seat Toledo – gościł już w naszej redakcji, jednak kuriozum całej sytuacji polega na tym, że teoretycznie budżetowego liftbacka w odmianie Style z benzynowym motorem 1.2 TSI opisywał całkiem niedawno redaktor Urban.

przejdź do artykułu » data: 20.02.2015

testowany model: Seat Toledo Style 1.2 TSI 105 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: seat, seat toledo

swiataut.net TEST: Seat Toledo 1.2 TSI 105 KM Style - przystojniejszy bliźniak

W szerokiej palecie aut koncernu VAG do którego m.in. należą marki Volkswagen, Audi, Skoda i Seat, spotykamy auta bliźniaczo do siebie podobne – np. rodzinny van Seat Alhambra jest bratem bliźniakiem Volkswagena Sharana. Ostatnio w koncernie „urodziły się” nawet trojaczki – VW Up!, Skoda Citigo i Seat Mii. Niedawno do sprzedaży wszedł kolejny model mający swojego odpowiednika – mowa tu o nowym Seacie Toledo, który bardzo przypomina Skodę Rapid. Ale czy jest taki sam?

przejdź do artykułu » data: 30.01.2015

testowany model: Seat Toledo 1.2 TSI 105 KM Style

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: seat, seat toledo