Wybrane słowo kluczowe: seat toledo

motonauczyciel.pl Test Seata Toledo IV – hiszpańska corrida, czeska „láska nebeská” ???

Co ma wspólnego Seat Toledo, który obecnie jest w ofercie handlowej, z czeskim powiedzeniem „láska nebeská” (niebiańska miłość)? Dlaczego hiszpańską markę, utożsamianą z energicznym i brawurowym stylem corridy czy ekspresyjnymi tancerkami flamenco, porównuje do spokojnego czeskiego stylu, znanego z opowieści o Dobrym Wojaku Szwejku, oraz do stylu kojarzonego z gospodą „Pod Kielichem”, knedlikami i piwem?

przejdź do artykułu » data: 13.06.2016

testowany model: Seat Toledo IV

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: seat, seat toledo

namasce.pl SEAT Toledo 1.4 TSI DSG FR – Ten ładniejszy bliźniak

SEAT ma się coraz lepiej. Sprzedaż rośnie, a w gamie pojawiają się i odświeżone, i zupełnie nowe modele. Najczęściej spotykanym na polskich drogach aktualnie oferowanym produktem marki jest oczywiście Leon. Dużo rzadziej widywane jest Toledo. I to dziwi, ponieważ bliźniacza Skoda Rapid należy do najlepiej sprzedających się aut w naszym kraju. Skąd ta różnica? Jeśli mam być szczery, to trudno ją logicznie uzasadnić.

przejdź do artykułu » data: 12.05.2016

testowany model: SEAT Toledo 1.4 TSI DSG FR

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: seat, seat toledo

swiataut.net TEST: Seat Toledo Style 1.6 TDI 105 KM - prostota i oszczędność

Po raz drugi zapoznajemy się z Seatem Toledo, który w obecnym wydaniu jest bratem bliźniakiem Skody Rapid. Pierwsze spotkanie było z autem wyposażonym w motor benzynowy, tym razem jest to diesel 1.6 TDI. Motor trzeba przyznać bardzo nas zaskoczył, przy czym nie chodzi tu o rodzaj zaskoczenia, o którym ostatnio w sferze diesli głośno w mediach. Chodzi o walory czysto użytkowe, które były dla nas dużą niespodzianką: silnik jak na pojemność 1.6 i moc 105 KM okazał się bardzo mocny, wręcz narowisty, zachowując małe spalanie.

przejdź do artykułu » data: 06.10.2015

testowany model: Seat Toledo Style 1.6 TDI 105 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: seat, seat toledo

motopodprad.pl Mini test: Seat Toledo 1.4 TSI 122 KM I-TECH

To już moje trzecie spotkanie z Toledo i drugie z wersją z najmocniejszym dostępnym w tym modelu silnikiem. Tym razem do testu otrzymałem egzemplarz z limitowanej edycji I-TECH. Czy trzecie spotkanie, a co za tym idzie, trzeci wspólnie spędzony tydzień z tym autem przyniósł coś nowego?

przejdź do artykułu » data: 20.06.2015

testowany model: Seat Toledo 1.4 TSI 122 KM I-TECH

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: seat, seat toledo

test.auto.pl [Używane] Peugeot 508 i Seat Toledo 1M – 10 letni postęp technologiczny

Coraz więcej fanów motoryzacji i nie tylko, narzeka na współczesną politykę i kierunek w jakim zmierzają producenci aut. Utożsamiam się z nimi, dlatego postanowiłem sprawdzić jak okres 10 lat wpłynął na postęp technologiczny i czy ma to wszystko sens. Dlatego tym razem bardzo nietypowe porównanie – Seat Toledo 1M 1.6 i Peugeot 508 1.6 THP. A raczej zestawienie, bo porównanie jako takie raczej mija się z celem. Postaram się także zarysować charakterystyczne różnice między motoryzacją niemiecką a francuską przeplatając z luźnymi przemyśleniami.

przejdź do artykułu » data: 26.04.2015

testowany model: Peugeot 508, Seat Toledo 1M

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 508, seat, seat toledo

motocollection.pl Quo vadis Toledo?

Z każdą kolejną generacją SEAT Toledo przedstawiał się jako zupełnie inny samochód sprawiając wrażenie, jakby zarząd marki nie do końca wiedział, czy samochód ma być właściwie liftbackiem, sedanem, czy też po prostu hachbackiem. Z obecną odmianą postanowiono wrócić do początków modelu, ale czy to właściwy kierunek?

przejdź do artykułu » data: 13.03.2015

testowany model: SEAT Toledo 1.2 TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: seat, seat toledo

info-ekspert.pl Test Seat Toledo 1.4 TSI Style

SEAT Toledo to model produkowany przez hiszpańskiego producenta w latach 1991-2009 oraz na nowo od 2012 roku. Pojazd wytwarzany jest w kooperacji z koncernem Volkswagen. Obecna czwarta generacja zadebiutowała w wersji koncepcyjnej podczas Geneva International Motor Show, w marcu 2012 roku, a jesienią tego samego roku na salonie samochodowym w Paryżu przedstawiono odmianę produkcyjną. Auto produkowane jest w fabryce Skody w Mlada Boleslav wraz z bliźniaczą odmianą Skody Rapid.

przejdź do artykułu » data: 04.03.2015

testowany model: Seat Toledo 1.4 TSI Style

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: seat, seat toledo