Wybrane słowo kluczowe: skoda

cartests.pl TEST: Skoda Enyaq iV Sportline 80X

Stopień wyższy od Światowego Samochodu Roku – bo bliźniak tej Skody zdobył tytuł w konkursie, gdzie reprezentuję Polskę, a Enyaq jako pierwszy wchodzi na rynek w topowej wersji napędowej i specyfikacyjnej. Czy rzeczywiście jest to róża na Mount Evereście (czyli szczyt szczytów)?

przejdź do artykułu » data: 10.06.2021

testowany model: Skoda Enyaq iV Sportline 80X

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda enyaq

mototrendy.pl Skoda Scala 1,5 TSI Style 150 KM 6MT – Zupełnie nowa

Scala, czyli z łaciny - drabina, powstała na bazie modułowej płyty podłogowej MQB1. Tej samej na której zbudowano VW Polo i T-Rocka ale także Seaty: Aronę i Ibizę. Stylistycznie nawiązuje do konceptu Vison RS. Nie jest wprawdzie tak imponująca, ale z wyjątkowego projektu w wersji produkcyjnej i tak zostało sporo. Nie trzeba być specjalnie spostrzegawczym, żeby odnaleźć odniesienia do innych produktów z Mladej Boleslav: Fabii i Kamiqa. Za to spróbujcie się doszukać jakiegokolwiek do przodka, czyli Rapida...

przejdź do artykułu » data: 11.05.2021

testowany model: Skoda Scala 1,5 TSI Style 150 KM 6MT

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda scala

moto-przestrzen.pl Skoda Superb Scout 2.0 TSI 280 KM 4×4

Skoda Superb Scout dołączyła do oferty czeskiej marki przy okazji faceliftingu na początku 2020 roku. Pod względem przestrzeni we wnętrzu Skoda Superb nie ma konkurencji w swojej klasie, natomiast w kwestii designu czy wykończenia wnętrza trudno jej coś zarzucić. Pytanie tylko czy większy prześwit, napęd 4×4 i topowy silnik benzynowy to odpowiednia konfiguracja dla flagowego modelu?

przejdź do artykułu » data: 10.05.2021

testowany model: Skoda Superb Scout 2.0 TSI 280 KM 4×4

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

superauto24.se.pl Moc taka sama, charaktery zupełnie różne. Skoda Octavia RS z hybrydą i bez. Która lepsza? TEST, OPINIA

Skoda Octavia RS od zawsze łączyła ponadprzeciętne osiągi z przemyślaną praktycznością i użytecznymi rozwiązaniami. Najnowsza odsłona usportowionej Octavii nie jest wyjątkiem od tej reguły. Jednak po raz pierwszy dostępna jest w aż trzech wariantach – jako diesel, konwencjonalna wersja benzynowa oraz hybryda typu plug-in. Wersja benzynowa oraz hybrydowa mogą pochwalić się taką samą mocą równą 245 KM. Ale auta choć wyglądają tak samo, mają całkowicie różne charaktery.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: Skoda Octavia RS z hybrydą

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

autokult.pl Test wideo: Škoda Enyaq iV – elektryk na miarę polskich możliwości?

Auta elektryczne stają się coraz popularniejsze również na polskich drogach, ale nadal wiele osób ma wątpliwości co do racjonalności ich wyboru. Jeśli już któryś producent ma zrobić sensowne auto elektryczne, to są duże szanse na to, że będzie to Škoda.

przejdź do artykułu » data: 12.04.2021

testowany model: Škoda Enyaq iV

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda enyaq

motocaina.pl Skoda Scala 1.0 l 115 KM - test i wideo - opinia, wrażenia z jazdy, wyposażenie i cena

Z oferty modeli marki Skoda - z końcem 2019 roku - wyjechała Skoda Rapid i zastąpiła ją Skoda Scala. To całkowicie nowy model i patrząc po częstotliwości obcowania z nim na naszych drogach - przyjęty przez naszych kierowców bardzo pozytywnie. My miałyśmy okazję pojeździć nią podczas naszego testu przez około tysiąc kilometrów. Jakie mamy po tej podróży wrażenia?

przejdź do artykułu » data: 12.04.2021

testowany model: Skoda Scala 1.0 l 115 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda scala

superauto24.se.pl Naładujesz w domu za złotówkę i dojedziesz nad morze. Skoda Enyaq iV 80 - TEST, OPINIA

Pierwsze jazdy w pełni elektrycznym SUV-em z Czech za mną! Zupełnie nowa Skoda Enyaq w topowej - na dzień publikacji - odmianie iV 80, trafiła w moje ręce na kilka godzin. Nie sposób w zaledwie pół dnia poznać wszystkie mocne i słabe strony nowego modelu, ale zrobiłem, co w mojej mocy! Jedno wiem na pewno, tym elektrykiem można z Warszawy dojechać nad morze i naładować go w domu za złotówkę.

przejdź do artykułu » data: 08.04.2021

testowany model: Skoda Enyaq iV 80

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda enyaq

motohigh.pl TEST | Škoda Octavia Combi RS 1.4 Plug-In 245 KM – hybryda z pazurem

Hybrydowa Škoda Octavia Combi RS w naszym teście wypadła dość przyzwoicie. Może brakowało nieco emocji przez to, że sercem pojazdu było 1.4 TSI Plug-In o mocy 245 KM, a nie wersja benzynowa. Mimo wszystko to, co wyróżniało IV generację sportowej Octavii w tej wersji na tle poliftowej III generacji to przede wszystkim niższe spalanie. Wyróżników było oczywiście więcej, o czym dowiecie się w dalszej części materiału.

przejdź do artykułu » data: 08.04.2021

testowany model: Škoda Octavia Combi RS 1.4 Plug-In 245 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

motohigh.pl TEST | Škoda Superb Combi iV Laurin&Klement – alternatywa dla diesla

Po raz kolejny mieliśmy okazję sprawdzić hybrydowego Superba, jednak tym razem jako kombi. Testowana Škoda Superb Combi iV w trakcie tygodniowej eksploatacji dała się poznać jako komfortowy i przyjazny w obyciu samochód, którego układ napędowy okazał się ciekawą alternatywą dla silnika wysokoprężnego. Trafiło się jednak parę niemiłych niespodzianek.

przejdź do artykułu » data: 08.04.2021

testowany model: Škoda Superb Combi iV Laurin&Klement

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb