Wybrane słowo kluczowe: skoda fabia

magazynmotomi.pl Test ŠKODA Fabia kombi – dawnych wspomnień czar

Samochody stale się zmieniają i w ciągu roku produkcyjnym muszą być dokonywane zmiany techniczne, aby nadążyć za konkurencją. W efekcie niewiele osób pamięta, że jeszcze niedawno układ ABS był płatnym dodatkiem (standard w UE od 2004), a system ESP oferowano tylko w modelach Prestiż. Zmieniła się też technologia wytwarzania samochodów i obecnie są one cichsze, lepiej wytłumione i lepiej trzymają się drogi.

przejdź do artykułu » data: 15.02.2019

testowany model: ŠKODA Fabia kombi

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda fabia

projectautomotive.pl Škoda Fabia 1.0 MPI 75 KM Style – test

Dziś odwiedzamy stały punkt szczytów listy przebojów. Skoda Fabia to od lat jedno z najbardziej popularnych aut w Polsce, które przez lata poznaliśmy na tyle dobrze, że nawet przy nowym modelu nie oczekujemy jakichkolwiek zaskoczeń. Dobrze rozumie to chyba sam producent, który przy okazji liftingu nie próbował nawet namieszać.

przejdź do artykułu » data: 30.01.2019

testowany model: Škoda Fabia 1.0 MPI 75 KM Style

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda fabia

magazynmotomi.pl Test ŠKODA Fabia Combi Monte Carlo kombik z charakterem

Samochody kombi są dla mnie ideałem przestronności i rozplanowania wnętrza. Wprawdzie nie są tak prestiżowe jak sedan i tak zwarte jak hatchback, ale też mają swój urok, którym jest uniwersalizm. W Polsce przyjęło się, iż samochodami typu kombi jeżdżą głównie przedstawiciele handlowi, ze względu na pojemne wnętrze, a jednocześnie gabaryty jak w wersjach sedan. Jednak coraz więcej osób prywatnych także przekonuje się do tych modeli. Jakimi atutami przekonują te wersje staraliśmy się sprawdzić w teście Skody Fabii kombi Monte Carlo…

przejdź do artykułu » data: 16.01.2019

testowany model: ŠKODA Fabia Combi Monte Carlo

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda fabia