Wybrane słowo kluczowe: skoda kamiq

moto-przestrzen.pl Skoda Kamiq 1.5 TSI 150 KM DSG Style | TEST

Pewnie większość z Was nie zdaje sobie sprawy z tego, że Skoda Kamiq to jeden z najważniejszych modeli w gamie czeskiej marki. Pod względem popularności ustępuje jedynie Skodzie Octavia, która jest niekwestionowanym liderem sprzedaży, ale prezentowany Kamiq plasuje się na drugim miejscu, dzięki czemu jest najchętniej kupowanym SUV-em Skody. Skąd bierze się tak ogromna popularność najmniejszego SUV-a czeskiej marki?

przejdź do artykułu » data: 22.03.2022

testowany model: Skoda Kamiq 1.5 TSI 150 KM DSG Style

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda kamiq

moto.pl Opinie Moto.pl: Skoda Kamiq 1.5 TSI Monte Carlo. Coś więcej

Monte Carlo to wyjątkowa wersja, która pojawia się ofercie małych samochodów Skody. Skojarzenia ze słynnym rajdem są jak najbardziej na miejscu. To propozycja pełna sportu, charakteru i modnych dodatków. Mieliśmy okazję ją sprawdzić na przykładzie Skody Kamiq 1.5 TSI.

przejdź do artykułu » data: 23.03.2021

testowany model: Skoda Kamiq 1.5 TSI Monte Carlo

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda kamiq

test.auto.pl [TEST] Skoda Kamiq 1.0 TSI 115 KM DSG Style

Skoda Kamiq jest trzecim z kolei i zarazem najmniejszym SUVem czeskiej marki. Właściwie to nie jest SUVem, a crossoverem. Osobiście nie widzę sensu rozdzielania podwyższonych modeli na te dwie kategorie. Kamiq wydaje się być modelem, który stara się być COOL, a to za sprawą kontrowersyjnych przednich reflektorów, czy różnych elektronicznych gadżetów, ale zachowując jednocześnie ideę Simply Clever.

przejdź do artykułu » data: 19.02.2021

testowany model: Skoda Kamiq 1.0 TSI 115 KM DSG Style

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda kamiq

motopodprad.pl Test: Skoda Kamiq Monte Carlo – bliska ideału

Nazwa Monte Carlo dla fanów motoryzacji bardzo duże znaczenie. To właśnie tu począwszy od 1911 roku odbywają się coroczne rajdy samochodowe. To największe osiedle w Monaco jest także bazą dla jednego z cyklów Grand Prix Formuły 1. Wyścig GP Monte Carlo jest rozgrywany z kolei od 1929 roku. Monte Carlo to także nazwa, która jest bardzo dobrze znana użytkownikom czeskiej Skody. Kojarzyć ją należy przede wszystkim z najlepiej wyposażoną, wyjątkową wersją danego modelu. I właśnie taka wersja trafiła ostatnio w moje ręce. Przed Państwem Skoda Kamiq Monte Carlo.

przejdź do artykułu » data: 11.09.2020

testowany model: Skoda Kamiq Monte Carlo

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda kamiq

moto-przestrzen.pl Skoda Kamiq 1.0 TSI 95 KM

Patrząc na bardzo dobre wyniki sprzedaży nowej Skody Kamiq trudno zrozumieć dlaczego trzeba było czekać tyle czasu, aby czeska marka włączyła się do rywalizacji w bardzo popularnym segmencie miejskich crossoverów. Skoda Kamiq właściwie z marszu stała się najlepiej sprzedającym się SUV-em znajdującym się obecnie w ofercie czeskiej marki. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach ten model będzie częstym widokiem na naszych ulicach i odniesie na naszym rynku ogromny sukces.

przejdź do artykułu » data: 01.04.2020

testowany model: Skoda Kamiq 1.0 TSI 95 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda kamiq

arturlawnik.wordpress.com Škoda Kamiq 1,0 TSI 115 KM Style

Czeska marka, idąc za coraz większą popularnością aut takich segmentów jak crossover czy SUV, nie zwalnia tempa i po modelach Kodiaq i Karoq postanowiła wprowadzić do oferty kolejny, Kamiq. Jest to najmniejszy z obecnie oferowanych crossoverów tej marki. Czy wart jest naszej uwagi? Postaram się odpowiedzieć w moim artykule.

przejdź do artykułu » data: 02.03.2020

testowany model: Škoda Kamiq 1,0 TSI 115 KM Style

kategoria: samochody osobowe serwis: arturlawnik.wordpress.com
słowa kluczowe: skoda, skoda kamiq

wyborkierowcow.pl Skoda Kamiq 1.0 TSI 115 DSG – test – król wsród miejskich crossoverów

Kolejny uterenowiony model Skody. Kolejny, którego nazwa zaczyna się na literę „k” i kończy na „q”. A czy kolejny równie udany, co Karoq, a przede wszystkim Kodiaq? W teścia Skoda Kamiq 1.0 TSI 115 DSG w bogato wyposażonej odmianie Style.

przejdź do artykułu » data: 20.12.2019

testowany model: Skoda Kamiq 1.0 TSI 115 DSG

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda kamiq

moto.onet.pl Skoda Kamiq - lepsza od Seata Arony i Volkswagena T-Crossa? - TEST

Skoda Kamiq jako ostatnia dołącza do grona małych crossoverów – nie tylko w Grupie Volkswagena, ale... w ogóle. Tyle tylko, że wcale nie jest taka mała. I też wyraźnie daje odczuć, że ma na celowniku czołówkę rankingu sprzedaży. W pierwszym teście: Škoda Kamiq z 115-konnym silnikiem 1.0 TSI i skrzynią DSG.

przejdź do artykułu » data: 20.10.2019

testowany model: Skoda Kamiq

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda kamiq