Wybrane słowo kluczowe: skoda karoq

magazynmotomi.pl Test ŠKODA Karoq Scout – naprawdę robi wrażenie…

ŠKODA Karoq byla już kilkukrotnie prezentowana na naszych łamach i za każdym razem podkreślaliśmy jej uniwersalizm, poręczność i wygodę użytkowania. Dzisiaj jednak mamy okazję zaprezentować prawdziwego indywidualistę i model dla patrzących na wersje o klasę wyżej -Karoq Scout.

przejdź do artykułu » data: 10.10.2019

testowany model: ŠKODA Karoq Scout

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq

motohigh.pl [TEST] Škoda Karoq (Sportline) 2.0 TSI 190 KM 4×4 DSG – jej rodzinna mość

Zawsze mam problem z testem tego typu samochodów. Praktyczne, funkcjonalne, starannie wykonane, dobrze jeżdżące i w miarę oszczędne. Co w tym złego? Nie ma się do czego doczepić, aby zrównoważyć test. W Škodzie Karoq w odmianie Sportline i silnikiem 2.0 TSI o mocy 190 KM było naprawdę niewiele wad. Poznajmy zatem tego ciekawego SUV-a w kompaktowym wydaniu.

przejdź do artykułu » data: 24.09.2019

testowany model: Škoda Karoq (Sportline) 2.0 TSI 190 KM 4×4 DSG

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq

menworld.pl Skoda Karoq Scout – crossover nie tylko do miasta?

Crossovery dzielnie radzą sobie z krawężnikami w miastach. Pokonują też nierówności na drogach, wygodnie się nimi jeździ za sprawą wysokiej pozycji za kierownicą. Co jednak, gdy będziemy chcieli zjechać nimi z asfaltu? W końcu crossover to taka prawie terenówka! Może nie zawsze, bo większość z nich oferuje napęd tylko na przód, prześwit wcale nie jest wysoki i z terenem takie auto ma tyle wspólnego, co nic. Trochę inaczej wygląda sprawa bohatera tego testu. Skoda Karoq Scout ma napęd na cztery koła oraz tryb off-road, który wspomaga nas w jeździe na bezdrożach.

przejdź do artykułu » data: 16.09.2019

testowany model: Skoda Karoq Scout

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq

superauto24.se.pl Jest zaskakująco szybka i zwinna: Skoda Karoq Sportline 2.0 TSI 190 KM 4x4 DSG7 - TEST, OPINIA

Przez wiele lat obecności na rynku Skoda wyrobiła sobie solidną markę producenta rozsądnych i bardzo praktycznych samochodów. Polot, fantazja oraz brak szablonów? Tego w autach z Mlada Boleslav nie było. Nie było i być nie musiało. Czy wobec takiego stanu rzeczy Skoda Karoq może nas czymś zaskoczyć?

przejdź do artykułu » data: 16.09.2019

testowany model: Skoda Karoq Sportline 2.0 TSI 190 KM 4x4 DSG7

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq

autoblog24.pl SKODA KAROQ 2.0 TSI 190 KM DSG 4×4 SPORTLINE – TEST

O Skodzie Karoq powiedzieć można wiele, ale na pewno nie to, że jest SUV’em wyróżniającym się swoim ostrym charakterem. Aby zmienić ten stan rzeczy, producent zdecydował się w 2019 roku na wzbogacenie tego modelu o nową wersję wyposażeniową o nazwie Sportline.

przejdź do artykułu » data: 06.09.2019

testowany model: SKODA KAROQ 2.0 TSI 190 KM DSG 4×4 SPORTLINE

kategoria: samochody osobowe serwis: autoblog24.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq

mototrendy.pl Skoda Karoq Style 1.5 TSI 150 KM – Ciekawa propozycja

Debiutował dwa lata po Kodiaqu. Jest drugim, (i nie ostatnim) SUV-em/crossoverem w ofercie Skody. Moda na SUV-y i crossovery stała się obowiązującym kanonem mody motoryzacyjnej. Nie dziwi więc fakt, że wszyscy producenci aut starają się dostarczyć swoim klientom to, czego ci oczekują. A klient chce jeździć autem, które jest trochę małe i trochę duże. Trochę terenowe i trochę nie. Popularność na tego typu auta rośnie tak szybko, że lawinowo spada zapotrzebowane na sedany, hatchbacki a najbardziej, na samochody z nadwoziem kombi.

przejdź do artykułu » data: 26.08.2019

testowany model: Skoda Karoq Style 1.5 TSI 150 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq

moto-przestrzen.pl Skoda Karoq 1.5 TSI DSG 4×4 Style

Jeśli przyjrzymy się cennikom to Skoda Karoq wcale nie należy do najtańszych samochodów segmentu kompaktowych SUV-ów, a przecież jest to najbardziej zatłoczony segment, w którym każdy chce mieć swojego przedstawiciela. Wielu klientów najpierw zwraca uwagę na cenę, a dopiero później na inne aspekty, jednak patrząc na wyniki sprzedaży to Karoq radzi sobie naprawdę dobrze. Skoda zrezygnowała z produkcji modelu Yeti, który delikatnie to ujmując miał nieco kontrowersyjny wygląd.

przejdź do artykułu » data: 17.06.2019

testowany model: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG 4×4 Style

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq