Wybrane słowo kluczowe: skoda kodiaq

autocentrum.pl Skoda Kodiaq RS – nie taka, jak się spodziewaliśmy...

Skoda Kodiaq RS to najdroższa Skoda, jaką możecie kupić. Jest duża i całkiem szybka, ale czy warta tej ceny? Zastanówmy się. Skoda Kodiaq jest już wszędzie. Nie ma dnia, żebyśmy nie spotkali przynajmniej jednej. Klienci upodobali sobie zapewne całkiem przyjemną dla oka stylistykę, duże rozmiary z możliwością zamówienia wersji 7-miejscowej, wszystkie potrzebne systemy bezpieczeństwa i komfort podróżowania.

przejdź do artykułu » data: 06.10.2019

testowany model: Skoda Kodiaq RS

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda kodiaq

motofakty.pl Skoda Kodiaq 2.0 TDI SCR 4x4. Test długodystansowy cz.5. Wyposażenie opcjonalne

Czasy, kiedy auta można było kupić jedynie w dwóch czy trzech dostępnych wersjach wyposażenia dodatkowego należą do minionych. Obecnie stopień personalizacji auta jest tak wysoki, że za wyjątkiem tzw. „wersji podstawowych" możemy nie spotkać dwóch identycznie wyposażonych samochodów. Nie inaczej jest z testowaną przez nas Skodą Kodiaq.

przejdź do artykułu » data: 05.10.2019

testowany model: Skoda Kodiaq 2.0 TDI SCR 4x4

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda kodiaq

motofakty.pl Skoda Kodiaq 2.0 TDI SCR 4x4. Test długodystansowy cz.4. Wyposażenie

Nasz testowy Kodiaq zalicza kolejne etapy długodystansowego testu. To, co oprócz parametrów technicznych robi na nas ogromne wrażenie, to jego bardzo bogate wyposażenie. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się na co może liczyć nabywca tego modelu zarówno w wyposażeniu standardowym, jak i w bardzo atrakcyjnych pakietach, gdzie za ułamek wartości możemy doposażyć auto w wiele ciekawych elementów podnoszących funkcjonalność pojazdu, jak i zapewniających wyższy poziom bezpieczeństwa podróży.

przejdź do artykułu » data: 27.09.2019

testowany model: Skoda Kodiaq 2.0 TDI SCR 4x4

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda kodiaq

pablosgarage.pl Skoda Kodiaq ma 5 rzeczy, które powinny być we wszystkich samochodach na świecie. Simply Clever for real!

Nie jedna, ale dwie Skody Kodiaq. W niezbyt odległych od siebie terminach miałem zapisane dwa testy tego samego modelu samochodu w zupełnie innych konfiguracjach - postanowiłem zrobić porównanie dwóch egzemplarzy, poszukać najważniejszych różnic i wybrać zwycięzcę. Obie wersje posiadają solidne argumenty, aby być w czołówce w walce z konkurencją. Fanem marki nie jestem, jednak lubię kilka ich modeli i muszę przyznać, że są to samochody wyjątkowo udane.

przejdź do artykułu » data: 26.09.2019

testowany model: Skoda Kodiaq RS 2.0 BiTDI 240 KM, Skoda Kodiaq Scout 2.0 TSI 190 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda kodiaq

autogaleria.pl RAPORT: Jak sprawdza się Skoda Kodiaq 1.5 TSI? Za nami pierwszy miesiąc testu długodystansowego

Długodystansowa Skoda Kodiaq jest z nami już blisko miesiąc. W tym czasie pokonała ponad 3000 kilometrów. Czas więc na pierwszy raport z użytkowania. Skoda Kodiaq jest doskonale znana nie tylko nam, ale także i Wam. Samochód ten sprzedawany jest już blisko 3 lata i w tym czasie szybko stał się bestsellerem. My z kolei jeździliśmy wieloma wariantami Kodiaqa – od 1.4 TSI, przez 2.0 TDI i TSI, aż po najnowsze wcielenie, czyli usportowionego RS-a.

przejdź do artykułu » data: 21.07.2019

testowany model: Skoda Kodiaq 1.5 TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda kodiaq