Wybrane słowo kluczowe: skoda octavia

namasce.pl Skoda Octavia Scout 2.0 TSI DSG 4×4 – Wszechstronniej być nie może…

Najpopularniejszy samochód w Polsce? No jasne, że Octavia. Tego modelu nie trzeba nikomu przedstawiać. Wybierają go zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Tym razem mam dla Was wersję mogącą zainteresować tych, którzy oczekują odrobiny modnego charakteru, ale nie zamierzają kupować SUV-a. Oto najnowsza odsłona Scouta!

przejdź do artykułu » data: 09.08.2019

testowany model: Skoda Octavia Scout 2.0 TSI DSG 4×4

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

magazynmotomi.pl Test ŠKODY OCTAVIA SCOUT 2,0 TSi – sportowiec z genami off road

Wprawdzie obecnie ogromne zainteresowanie na rynku notują modele SUV, ale nie znalazły one we mnie wielbiciela. Ich duża powierzchnia czołowa ogranicza szybką jazdę na trasie, a gabaryty ograniczają swobodną jazdę i parkowanie w mieście. Oczywiście można zakupić mniejszy model o „uterenowionym obliczu”, czyli crossovera, ale ten zazwyczaj ma napęd na jedną oś. Czy to oznacza, że jeszcze nie wybudowano samochodu dla mnie?

przejdź do artykułu » data: 02.08.2019

testowany model: skoda OCTAVIA SCOUT 2,0 TSi

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

test.auto.pl [TEST] Skoda Octavia RS 2.0 TSI 245 KM

Skoda Octavia to lider sprzedaży na polskim rynku. Chociaż swoją pozycję utrzymuje głównie dzięki sprzedaży aut na firmę, to klienci indywidualni również przypodobali sobie ten model. Dobrym zainteresowaniem cieszy się również najbardziej hardkorowa odmiana Octavii czyli wersja RS. Więc jaka jest Octavia RS? Czy jest prawdziwym autem rasowym, czy może pozostaje komfortowym autem rodzinnym tylko, że z mocnym silnikiem?

przejdź do artykułu » data: 15.07.2019

testowany model: Skoda Octavia RS 2.0 TSI 245 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

motosoul.pl SKODA OCTAVIA RS – LIMUZYNA DLA PREZESA

Reklamy odgrywają coraz większą rolę w naszym życiu. Chociaż każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę, to takie są jednak fakty. Wzorujemy się nie tylko na reklamach, ale także na postaciach medialnych. Chcemy być jak one. Wybieramy sobie pewien wzór, który chcemy naśladować. I tak, jako wzór mężczyzny uchodzi dobrze ubrany, ustatkowany lekarz lub prawnik, który nie tylko wybudował dom i posadził drzewo, ale do biura będzie przyjeżdżał ciekawą limuzyną. Rolę tą w Polsce bardzo często spełnia Skoda Octavia.

przejdź do artykułu » data: 27.05.2019

testowany model: SKODA OCTAVIA RS

kategoria: samochody osobowe serwis: motosoul.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

autocentrum.pl 2000 km Skodą Octavią RS. W czym jest lepsza niż Jumbo-Jet?

Czy sportowe auto może być rodzinne? Sprawdziliśmy to na przykładzie Skody Octavii RS. Czy szukając „szybkiego kompaktu”, warto zwrócić swoją uwagę na „szybką Skodę”? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w statystykach sprzedaży, które potwierdzają, że aż dwadzieścia procent wyprodukowanych Octavii to właśnie wersje RS. A czy Octavia RS to nadal ten sam – lubiany przez wielu – praktyczny do bólu samochód rodzinny?

przejdź do artykułu » data: 27.04.2019

testowany model: Skoda Octavia RS

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia