Wybrane słowo kluczowe: skoda octavia

cartests.pl TEST: Skoda Octavia Combi 1.5 TSI – bardziej przystępny

Octavia z 1.5 TSI i manualem to wariant zdecydowanie bardziej przystępny i nieco lepszy jeśli będziemy jeździć po mieście. Przy okazji drugiego spotkania, mam też kilka nowych spostrzeżeń i małą korektę tego, co mówiłem w poprzednim teście tego modelu.

przejdź do artykułu » data: 14.09.2020

testowany model: Skoda Octavia Combi 1.5 TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

superauto24.se.pl Nowa Skoda Octavia IV jest lepsza od VW Golfa VIII? Ktoś na tym straci, ale nie będzie to klient - TEST, OPINIA

Nowa Skoda Octavia pojawiła się już w salonach! Przez światową pandemię dorwanie się do testowego egzemplarza nie było proste, ale w końcu się udało. Czeski kompakt ma przed sobą ciężkie zadanie. Nie tylko musi przekonać do siebie klientów flotowych, którzy niebawem staną przed wyborem nowych samochodów, ale także klientów indywidualnych, którzy będą chcieli wybrać najnowszego Golfa. Czy nowa generacja ponowi sukces poprzedniej, która była najcześciej wybieranym autem w Polsce? Z pewnością tak, ale czy jest lepsza od króla segmentu C?

przejdź do artykułu » data: 09.06.2020

testowany model: Skoda Octavia IV, Volkswagen Golf VIII

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia, volkswagen, volkswagen golf

wyborkierowcow.pl Skoda Octavia 2020 – TEST wersji Combi 1.5 TSI Style

Nowa Skoda Octavia IV jest na razie dostępna jako turbodiesel 2.0 TDI (115 lub 150 KM) lub z benzynowym silnikiem 1.5 TSI o mocy 150 KM. Z tym drugim Octavia wydaje się sensowniejszym wyborem – ze względu na atrakcyjniejszą cenę. Zapraszamy na test – Skoda Octavia Combi 1.5 TSI Style.

przejdź do artykułu » data: 02.06.2020

testowany model: Skoda Octavia 2020

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

wyborkierowcow.pl Nowa Skoda Octavia 2020 – TEST wersji 2.0 TDI DSG Combi

Skoda Octavia 4. generacji wjeżdża do salonów – symbolicznie większa, ale przede wszystkim znacznie lepiej wykończona i przygotowana na cyfrowe czasy. W teście Skoda Octavia Combi 2.0 TDI DSG, czyli praktyczna wersja kombi z popularnym 150-konnym dieslem i automatem.

przejdź do artykułu » data: 20.04.2020

testowany model: Skoda Octavia 2020

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

projectautomotive.pl Ford Puma 2020. Pierwsza jazda, dane techniczne i ceny

Skody słyną z rozwiązań docenianych przy codziennym użytkowaniu, dobrze skalkulowanej oferty i neutralnego charakteru, ale raczej nie kojarzą się z autami projektowanymi typowo dla entuzjastów. Właściwie czeska marka ma tylko jeden model, który zwróci uwagę fanów dynamicznego pokonywania zakrętów. Mowa o Octavii RS, która stara się połączyć dwa różne światy.

przejdź do artykułu » data: 05.02.2020

testowany model: Škoda Octavia RS 245 Challenge

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

autocentrum.pl Nowa Skoda Octavia – ile w niej Golfa?

Jakie przełomowe rozwiązania znalazły się na pokładzie nowej Skody Octavii? Czwarta generacja Skody Octavii miała swoją premierę na początku listopada. Dla przedstawicieli czeskiej marki zorganizowanie światowej prezentacji w pierwszym dniu tygodnia ma symbolizować ilość zmian i wejście w nową erę dla tego modelu. Jako, że mieliście już okazję poczytać kilka technicznych słów ze strony Marcina w jego wcześniejszym materiale, ja postanowiłem przedstawić Wam nieco swoich przemyśleń i spostrzeżeń na chwilę po wydarzeniu.

przejdź do artykułu » data: 05.12.2019

testowany model: Skoda Octavia

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia