Wybrane słowo kluczowe: skoda octavia

wyborkierowcow.pl Skoda Octavia RS 2.0 TSI – test – 7 zalet i 4 wady

Choć rywalizuje z hot hatchami, czyli „gorącymi hatchbackami”, nie jest ani specjalnie gorąca, ani tym bardziej nie jest hatchbackiem. Ale Skoda Octavia RS to niezwykle wszechstronny samochód z pogranicza klasy kompaktów i aut klasy średniej. Z odrobiną pieprzu.

przejdź do artykułu » data: 02.08.2021

testowany model: Skoda Octavia RS 2.0 TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

test.auto.pl [TEST] Skoda Octavia RS Plug-In Hybrid iV

Sportowa odmiana Skody Octavii ze znaczkiem RS zawsze była poniekąd ikoną marki i swego rodzaju rodzynkiem. Może Octavia RS nie wyróżniała się nachalnie z tłumu, a jej właściwości jezdnych nie można zrównać do większości hot-hatchy na rynku, ale potrafiła dać sporo radości z jazdy i satysfakcji ze znaczka sygnowanego usportowioną odmianą. Do nowej Octavii RS poza 2-litrowym silnikiem benzynowym i 2-litrowym Dieslem trafiła też jednostka hybrydowa czyli silnik elektryczny połączony z benzynowym 1.4 TSI. Czy ten ostatni zestaw nadal jest wart znaczka RS?

przejdź do artykułu » data: 27.07.2021

testowany model: Skoda Octavia RS Plug-In Hybrid iV

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

projectautomotive.pl Škoda Octavia RS iV Combi 1.4 TSI Plug-In Hybrid 245 KM – test

Sportowy wariant jako ładowana z gniazdka hybryda? To bez wątpienia coś, co będziemy spotykać w świecie motoryzacji coraz częściej. Wydaje się, że szeroko pojęta hybrydyzacja/elektryfikacja to w tej chwili jedyna odpowiedź na coraz bardziej rygorystyczne normy emisji spalin.

przejdź do artykułu » data: 24.06.2021

testowany model: Škoda Octavia RS iV Combi 1.4 TSI Plug-In Hybrid 245 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

superauto24.se.pl Moc taka sama, charaktery zupełnie różne. Skoda Octavia RS z hybrydą i bez. Która lepsza? TEST, OPINIA

Skoda Octavia RS od zawsze łączyła ponadprzeciętne osiągi z przemyślaną praktycznością i użytecznymi rozwiązaniami. Najnowsza odsłona usportowionej Octavii nie jest wyjątkiem od tej reguły. Jednak po raz pierwszy dostępna jest w aż trzech wariantach – jako diesel, konwencjonalna wersja benzynowa oraz hybryda typu plug-in. Wersja benzynowa oraz hybrydowa mogą pochwalić się taką samą mocą równą 245 KM. Ale auta choć wyglądają tak samo, mają całkowicie różne charaktery.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: Skoda Octavia RS z hybrydą

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

motohigh.pl TEST | Škoda Octavia Combi RS 1.4 Plug-In 245 KM – hybryda z pazurem

Hybrydowa Škoda Octavia Combi RS w naszym teście wypadła dość przyzwoicie. Może brakowało nieco emocji przez to, że sercem pojazdu było 1.4 TSI Plug-In o mocy 245 KM, a nie wersja benzynowa. Mimo wszystko to, co wyróżniało IV generację sportowej Octavii w tej wersji na tle poliftowej III generacji to przede wszystkim niższe spalanie. Wyróżników było oczywiście więcej, o czym dowiecie się w dalszej części materiału.

przejdź do artykułu » data: 08.04.2021

testowany model: Škoda Octavia Combi RS 1.4 Plug-In 245 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

autokult.pl Test: Škoda Octavia vRS 2.0 TDI 4x4 - sportowo tylko z nazwy

Kompetentna praktycznie w każdej kategorii, ale niewyróżniająca się w żadnej z nich. Taka jest Škoda Octavia vRS z silnikiem Diesla. To świetne auto rodzinne, na długie podróże, które nie ma sportowego zacięcia – chyba, że zaliczysz do niego kosmetyczne dodatki i tragiczny dźwięk jednostki z głośników.

przejdź do artykułu » data: 11.03.2021

testowany model: Škoda Octavia vRS 2.0 TDI 4x4

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

moto-przestrzen.pl Skoda Octavia Combi 2.0 TDI 150 KM DSG

Czwarta generacja Skody Octavia to bez wątpienia próba przeskoczenia do wyższego segmentu i zerwania z łatką typowego samochodu flotowego. Stylistycznie i technologicznie nowa Octavia jest o niebo lepsza od poprzednika, a jeśli weźmiemy pod uwagę, że nie straciła nic na praktyczności i przestronności, możemy być pewni, że wciąż będzie bestsellerem. Sprawdzamy jak spisuje się nowa Octavia na przykładzie praktycznego kombi z silnikiem diesla oraz skrzynią DSG.

przejdź do artykułu » data: 26.02.2021

testowany model: Skoda Octavia Combi 2.0 TDI 150 KM DSG

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia