Wybrane słowo kluczowe: skoda scala

motohigh.pl TEST | Škoda Scala Monte Carlo 1.5 TSI 150 DSG – czeski warm hatch

Było to już nasze drugie spotkanie z czeskim hatchbackiem. Tym razem trafiła nam się topowa i zarazem najciekawsza wersja, jaką jest Škoda Scala Monte Carlo. Można ją śmiało określić mianem warm hatcha – zapewnia ona bowiem dobre osiągi, wygląda rasowo oraz jest praktyczna na co dzień. Czy Scala Monte Carlo jest zatem autem idealnym… cóż, takowe niestety nie istnieją.

przejdź do artykułu » data: 11.08.2021

testowany model: Škoda Scala Monte Carlo 1.5 TSI 150 DSG

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda scala

mototrendy.pl Skoda Scala 1,5 TSI Style 150 KM 6MT – Zupełnie nowa

Scala, czyli z łaciny - drabina, powstała na bazie modułowej płyty podłogowej MQB1. Tej samej na której zbudowano VW Polo i T-Rocka ale także Seaty: Aronę i Ibizę. Stylistycznie nawiązuje do konceptu Vison RS. Nie jest wprawdzie tak imponująca, ale z wyjątkowego projektu w wersji produkcyjnej i tak zostało sporo. Nie trzeba być specjalnie spostrzegawczym, żeby odnaleźć odniesienia do innych produktów z Mladej Boleslav: Fabii i Kamiqa. Za to spróbujcie się doszukać jakiegokolwiek do przodka, czyli Rapida...

przejdź do artykułu » data: 11.05.2021

testowany model: Skoda Scala 1,5 TSI Style 150 KM 6MT

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda scala

motocaina.pl Skoda Scala 1.0 l 115 KM - test i wideo - opinia, wrażenia z jazdy, wyposażenie i cena

Z oferty modeli marki Skoda - z końcem 2019 roku - wyjechała Skoda Rapid i zastąpiła ją Skoda Scala. To całkowicie nowy model i patrząc po częstotliwości obcowania z nim na naszych drogach - przyjęty przez naszych kierowców bardzo pozytywnie. My miałyśmy okazję pojeździć nią podczas naszego testu przez około tysiąc kilometrów. Jakie mamy po tej podróży wrażenia?

przejdź do artykułu » data: 12.04.2021

testowany model: Skoda Scala 1.0 l 115 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda scala

menadzerfloty.pl Škoda Scala – praktyczna i funkcjonalna

Następca Škody Rapida, model Scala prezentuje się całkiem ciekawie – jest ładniejszy, bardziej zaawansowany technicznie, wyżej pozycjonowany, a ponadto imponuje praktycznością oraz funkcjonalnością. W naszym teście mieliśmy okazję sprawdzić, jak w praktyce sprawuje się ten model z 3-cylindrowym silnikiem 1.0 o mocy 115 KM.

przejdź do artykułu » data: 14.09.2020

testowany model: Škoda Scala

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda scala