Wybrane słowo kluczowe: skoda superb

projectautomotive.pl Škoda Superb 2.0 TSI 190 KM DSG Laurin&Klement – test

Kiedy niektórym mogło się już zacząć wydawać, że Skoda nieco zapomniała o swojej flagowej limuzynie, Czesi wkraczają do gry z odmienioną wersją Superba. Ale spokojnie – tradycyjnie postępują zgodnie z oczekiwaniami. Subtelne, ale odpowiednio eksponowane korekty stylistyczne i rozszerzenie horyzontów w kwestii wyposażenia i technologii. To wszystko to kolejny etap budowania wizerunku Superba, którego już chyba nikt nie zlekceważy przez logo Skody na masce… Wszystkie zmiany w naszym nowym filmie przedstawi Wam Maciek.

przejdź do artykułu » data: 14.04.2020

testowany model: Škoda Superb 2.0 TSI 190 KM DSG Laurin&Klement – test

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

autogaleria.pl TEST: Skoda Superb 2.0 TSI to lepsza opcja niż diesel

Zmodernizowana Skoda Superb zachowała swoje zalety, ale też otrzymała silnik 2.0 TSI, który dla wielu osób podda w wątpliwość sens istnienia wersji TDI. Jeśli mówimy o sensie, to przede wszystkim trzeba przedstawić "koszt takiej tezy". W naszym przypadku 190-konna Skoda Superb 2.0 TSI występuje w odmianie Laurin & Klement, co znacznie podnosi jej cenę. Doposażony egzemplarz kosztuje niemal 190 tys. zł (188 950 zł), co w kontekście marki może szokować. Ale nie w momencie, jak przyjrzymy się cenom na rynku. Już nie.

przejdź do artykułu » data: 14.04.2020

testowany model: Skoda Superb 2.0 TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

motopodprad.pl Test: Skoda Superb 2.0 TSI 190 KM Laurint&Klement – menedżerski sznyt

Skoda Superb radzi sobie na polskim rynku bardzo dobrze od lat. Jest też często pierwszym wyborem firmy, która szuka auta dla swojego menedżera. Czy model po liftingu na 2020 rok dalej może walczyć o miano auta tylko trochę mniej premium, ale za to za godziwe pieniądze?

przejdź do artykułu » data: 02.03.2020

testowany model: Skoda Superb 2.0 TSI 190 KM Laurint&Klement

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

flota.com.pl [TEST] Škoda Superb iV i Citigo iV: alternatywa dla diesla

Modelami z serii iV Škoda otwiera nowy rozdział swojej historii. W pełni zelektryfikowane Citigo i częściowo zelektryfikowany Superb to jedne z pierwszych kroków na drodze marki do elektromobilności. Nareszcie firma z Mladá Boleslav ma w swojej ofercie alternatywę dla silników Diesla – oszczędną hybrydę plug-in lub w pełni elektryczny i bezemisyjny samochód. Jak jeżdżą? Sprawdzaliśmy to na drogach w okolicach Hagi i Amsterdamu.

przejdź do artykułu » data: 24.02.2020

testowany model: Škoda Superb iV i Citigo iV

kategoria: samochody osobowe serwis: flota.com.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda citigo, skoda superb

superauto24.se.pl Nie lubisz SUV-ów? To praktyczne auto cię zainteresuje. Skoda Superb Scout 2.0 TDI 190 KM 4x4 DSG7 - TEST, OPINIA

Uniwersalność jest w cenie. W cenie jest także łączenie wielu kompromisów. To dlatego niesłabnącą popularnością cieszą się SUV-y i crossovery. Auta praktyczne, przemyślane i przy okazji bardzo modne. Warto jednak wiedzieć, że na tych przerośniętych osobówkach świat uniwersalnych i bardzo praktycznych samochodów się nie kończy. Przykłady? Proszę bardzo. Zupełnie nowa Skoda Superb Scout. Czy to auto może być ciekawą alternatywą dla SUV-a?

przejdź do artykułu » data: 17.01.2020

testowany model: Skoda Superb Scout 2.0 TDI 190 KM 4x4 DSG7

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb