Wybrane słowo kluczowe: kia sorento

blog.pgd.pl Nowa Kia Sorento jako alternatywa dla rodzinnego minivana [wideotest]

SUV zamiast rodzinnego minivana? To obecnie najnowszy trend w motoryzacji i marka Kia też z nim idzie. Wszak w ofercie ma siedmioosobowe Sorento, a cenionego niegdyś przez klientów Carnivala nie ma od dłuższego czasu. Sorento sprawdza się nie tylko w roli pojazdu rodzinnego, ale także znakomitego długodystansowca.

przejdź do artykułu » data: 30.06.2018

testowany model: Kia Sorento

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: kia, kia sorento

menworld.pl Kia Sorento – SUV idealny?

Szukasz dużego, rodzinnego auta bądź po prostu jesteś zainteresowany kupnem SUV-a sporych rozmiarów? Dodatkowo wymagasz tego, aby samochód nie kosztował tyle, co spory dom? Chyba mam idealne rozwiązanie dla Ciebie. Oto Kia Sorento. Zapraszam do lektury artykułu.

przejdź do artykułu » data: 25.11.2017

testowany model: Kia Sorento

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: kia, kia sorento

mojafirma.infor.pl Test Kia Sorento 2.0 CRDi 185 KM 4WD 6 AT

Największy model Kii – Sorento przekonuje do siebie nie tylko przepastnym wnętrzem. To świetnie zaprojektowany siedmioosobowy SUV dostępny za rozsądnie skalkulowaną cenę.Największy model Kii – Sorento przekonuje do siebie nie tylko przepastnym wnętrzem. To świetnie zaprojektowany siedmioosobowy SUV dostępny za rozsądnie skalkulowaną cenę.

przejdź do artykułu » data: 19.01.2016

testowany model: Kia Sorento 2.0 CRDi 185 KM 4WD 6 AT

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: kia, kia sorento

namasce.pl Kia Sorento I (2003-2009) – Dzielny Koreańczyk

SUV-y i crossovery w krótkim czasie zdążyły wkupić się w łaski klientów. Widać to zarówno w salonach sprzedaży, jak i na rynku wtórnym. Jeżeli koniecznie chcemy być posiadaczami takiej konstrukcji ale nie stać nas na model jednej z topowych marek, warto rozejrzeć się za mniej kosztowną alternatywą. Taką, jaką może być Kia Sorento pierwszej generacji. Czy jest warta zainteresowania?

przejdź do artykułu » data: 16.04.2015

testowany model: Kia Sorento I (2003-2009)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: kia, kia sorento, kia sorento używane, używane

moto.onet.pl Kia Sorento III - Koreańczyk na schwał

Napęd na cztery koła, siedmiomiejscowe nadwozie, nawigacja i kamera cofania są w tym samochodzie dostępne w standardzie. Do tego oferuje on ładniejsze i bardziej funkcjonalne nadwozie i wnętrze w porównaniu ze starszą generacją. Czy to wystarczy aby debiutująca nad Wisłą Kia Sorento III wyraźnie awansowała w statystykach sprzedaży?

przejdź do artykułu » data: 17.02.2015

testowany model: Kia Sorento III

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: kia, kia sorento

moto.wp.pl Kia Sorento: bardziej europejska

Sorento nigdy nie biło się w Polsce o prym w rankingach sprzedaży, ale na świecie udało się Koreańczykom znaleźć ponad 2 miliony nabywców. Przestronne wnętrze, dość atrakcyjna cena i przyzwoity wygląd nie przekonały Polaków do azjatyckiej definicji SUV-a. Z najnowszym wcieleniem ma być zupełnie inaczej. Kia zdecydowanie dojrzała do bycia poważnym graczem w segmencie dla najbardziej wymagających klientów. Trzecia generacja urosła, zyskała na atrakcyjności i nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

przejdź do artykułu » data: 30.01.2015

testowany model: Kia Sorento

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: kia, kia sorento