Wybrane słowo kluczowe: ssangyong

swiataut.net TEST: SsangYong Tivoli 1.5 T-GDI 163 KM 6AT Onyx

SsangYong Tivoli miał w naszych recenzjach dobrą passę, auto dało się poznać jako dopracowane. Podobnie uznali klienci w Korei, w której trzymało się w pierwszej dziesiątce sprzedaży - po raz pierwszy w historii marki. Teraz po kilku latach produkcji zdecydowano się na głęboki lifting. I widać wyraźnie, że najstarsza marka z Korei chce powalczyć o klienta. To nie tylko parę poprawek kosmetycznych z zewnątrz. Mamy nowe silniki i zupełnie inny kokpit.

przejdź do artykułu » data: 13.03.2020

testowany model: SsangYong Tivoli 1.5 T-GDI 163 KM 6AT Onyx

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: ssangyong, ssangyong tivoli

autoblog24.pl SSANGYONG KORANDO 1.6 E-XDI 136 KM SAPPHIRE – TEST

Nowa generacja SsangYonga Korando kontynuuje zmiany w marce, które wprowadził kilka lat temu Rexton. Jednak Korando, jako model tańszy i z popularniejszego segmentu, ma szansę stać się prawdziwą twarzą rewolucji, jaką przechodzi koreańska marka.

przejdź do artykułu » data: 28.02.2020

testowany model: SSANGYONG KORANDO 1.6 E-XDI 136 KM SAPPHIRE

kategoria: samochody osobowe serwis: autoblog24.pl
słowa kluczowe: ssangyong, ssangyong korando

moto-przestrzen.pl Ssangyong Korando 1.6 E-XDI 4×4

Nowe Korando otwiera całkowicie nowy rozdział w historii marki. Nowy Ssangyong Korando wkracza w najpopularniejszy segment kompaktowych SUV-ów, który już teraz jest niezwykle mocno obsadzony i stanowi ogromne wyzwanie dla każdego nowego gracza. Ssangyong był dobrze znany z tworzenia samochodów użytkowych o dużych możliwościach terenowych, które delikatnie to ujmując nie były zbyt urodziwe. Konsekwencją tego jest obecna niszowa pozycja Ssangyonga na rynku motoryzacyjnym. Pytanie tylko czy próba zawojowania tego segmentu nie jest kolejnym strzałem w kolano?

przejdź do artykułu » data: 21.02.2020

testowany model: Ssangyong Korando 1.6 E-XDI 4×4

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: ssangyong, ssangyong korando

swiataut.net TEST: SsangYong Musso Grand 2.2 E-XDI 181 KM 4x4

Koreański pick-up spod znaku Bliźniaczych Smoków stał się jeszcze większy! SsangYong Musso doczekał się wersji z przedłużoną paką ładunkową – Grand. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia mieliśmy okazję przetestować tego olbrzyma.

przejdź do artykułu » data: 04.02.2020

testowany model: SsangYong Musso Grand 2.2 E-XDI 181 KM 4x4

kategoria: samochody użytkowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: ssangyong, ssangyong musso

autotesty.com.pl TEST - SsangYong Tivoli FL 1.5 GDI-T 163 KM AT6

SsangYong Tivoli to osobowy crossover segmentu B produkowany przez południowokoreański koncern motoryzacyjny SsangYong Motor Company od 2015 roku. Natomiast wersja po liftingu z 2019, który mieliśmy okazję testować nadała prawdziwy charakter dla tego auta.

przejdź do artykułu » data: 29.01.2020

testowany model: SsangYong Tivoli FL 1.5 GDI-T 163 KM AT6

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: ssangyong, ssangyong tivoli

moto-przestrzen.pl Ssangyong Tivoli 1.5 GDI-T FL

Jesienią Koreańczycy zaprezentowali nowe Korando, które prezentuje zupełnie inną jakość i pokazuje, że Ssangyong idzie w bardzo dobrym kierunku. W kierunku, który wreszcie pozwala zacząć myśleć o odnoszeniu na europejskich rynkach sukcesów. Niejako w cieniu tej premiery, nieco ukradkiem, do salonów trafiło odświeżone Tivoli, które w komunikatach prasowych określane jest jako druga generacja modelu, jednak naszym zdaniem to słowa na wyrost, bo bliżej mu do faceliftingu niż do nowej generacji.

przejdź do artykułu » data: 14.01.2020

testowany model: Ssangyong Tivoli 1.5 GDI-T FL

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: ssangyong, ssangyong tivoli

mototrendy.pl SsangYong Musso Grand 2,2 6AT AWD - Długość ma znaczenie…

W 2018 roku zadebiutował jako następca Ssangyong Actyon Sports. Ale geneza modelu sięga wczesnych lat 90-tych. Pojazd debiutował w 1993 roku. Początek był imponujący. Stylistykę tworzył Kena Grenly'ea z Royal College of Art., który w swoim czasie współtworzył stylizacje dla Aston Martina. O mechanikę zadbał z kolei Mercedes. Potem, niewielkiego producenta wchłonęło Daewoo. Pojazd był tak dobry i popularny, że jego produkcji nie przerwano. Ba, przeżył nawet upadek Daewoo. Po spektakularnej plajcie, samochód, na licencjach, powstawał jeszcze wiele lat w Rosji i Iranie.

przejdź do artykułu » data: 26.12.2019

testowany model: SsangYong Musso Grand 2,2 6AT AWD

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: ssangyong, ssangyong musso

info-ekspert.pl Test SsangYong Musso Grand 2.2 Quartz 4WD

Pomimo ponad piętnastoletniej obecności na polskim rynku SsangYong nie ma tak ugruntowanej pozycji jak jego południowokoreańscy konkurenci. Historia prezentowanego modelu przypomina nieco burzliwą przeszłość producenta. W 1993 roku Musso debiutował w mało popularnej wówczas w Europie, grupie pojazdów terenowo-rekreacyjnych. Po fuzji z Daewoo, od 1998 roku przez ponad dwa lata, model był również montowany w Polsce w zakładach w Lublinie.

przejdź do artykułu » data: 17.10.2019

testowany model: SsangYong Musso Grand 2.2 Quartz 4WD

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: ssangyong, ssangyong musso

autotesty.com.pl TEST - SsangYong Rexton 2.2 Diesel Sapphire

Producenci SUVów prześcigają się w tworzeniu coraz to bardziej przestronnych, luksusowych wnętrzach, dbają o nasze bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Jednakże zapominają o bardzo ważnej kwestii, a mianowicie o fakcie, że SUVy z założenia powinny być terenowe. Oczywiście naszym Rextonem nie poszalejecie na wyboistym podłożu, ale z pewnością świetnie sprawdzi się dla początkujących amatorów tego typu jazdy.

przejdź do artykułu » data: 31.07.2019

testowany model: SsangYong Rexton 2.2 Diesel Sapphire

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: ssangyong, ssangyong rexton