Wybrane słowo kluczowe: subaru legacy

moto.onet.pl Subaru Legacy IV - sztywniak z odrobiną szaleństwa

Legacy czwartej generacji był jednym z pierwszych modeli, który pokazał odwilż stylistyczną w ofercie japońskiej marki. Subaru zaczęły wyglądać, a jednocześnie nadal były trwałe i świetnie się prowadziły. Czemu nie osiągnęły spektakularnego sukcesu? Europejskich klientów powstrzymywała wysoka cena. Dzisiaj rynek wtórny zlikwidował ten argument.

przejdź do artykułu » data: 22.05.2015

testowany model: Subaru Legacy IV

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru legacy, subaru legacy używane, używane

namasce.pl Subaru Legacy / Outback (2003-2009) – cichociemny

Kupno używanego samochodu klasy średniej wyposażonego w napęd na cztery koła wydaje się trudnym zadaniem. Znacznie łatwiej poszukać przecież wśród SUV-ów czy crossoverów, jednak nie każdy marzy o wysokiej pozycji za kierownicą i wizerunku, jaki przynoszą ze sobą takie konstrukcje. Na szczęście znamy dobre rozwiązanie – Subaru Legacy/Outback. Czym japoński reprezentant segmentu D kusi nabywców?

przejdź do artykułu » data: 16.08.2014

testowany model: Subaru Legacy / Outback (2003-2009)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru legacy, subaru legacy używane, subaru outback, subaru outback używane, używane

mojafirma.infor.pl Używane Subaru Legacy IV: "oesowa" limuzyna

Subaru to nie tylko Impreza. Entuzjaści marki dobrze znają też model Legacy - wygodną limuzynę o sportowym zacięciu. Jak sprawuję się używane Subaru Legacy IV? Subaru Legacy od początku swojego istnienia było modelem, który adresowany był do starszych entuzjastów marki, ceniących ją za wysokie walory trakcyjne i pewne prowadzenie. Stały napęd na wszystkie koła oraz silniki typu bokser, zapewniające niższe położenie środka ciężkości pojazdu, zapewniły autu uznanie i niepowtarzalny charakter.

przejdź do artykułu » data: 28.09.2012

testowany model: Subaru Legacy IV

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru legacy, subaru legacy używane, używane

autogaleria.pl Subaru Legacy 2.0D Active: W pogoni za czołówką

Klasa średnia, chyba jak żadna inna, jest mocno obstawiona modelami na rynku. Z jednej strony wybór tego najlepszego auta jest więc bardzo trudny, ale z drugiej zaś klient może idealnie dopasować samochód do swoich potrzeb. Naprzeciw takim nabywcom wychodzi Subaru z modelem Legacy.

przejdź do artykułu » data: 15.10.2011

testowany model: Subaru Legacy 2.0D Active

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru legacy

autokult.pl Subaru Legacy RS 2,0 Boxer Diesel – aspiracje do E?

Samochody Subaru to ciekawe konstrukcje. Charakterystyczna tylko dla kilku producentów technologia budowy przeciwsobnego silnika czy układ przeniesienia napędu symetrycznie na wszystkie koła to techniczne znaki szczególne marki Subaru. Mocne strony tych pojazdów potrafiły przekonać do siebie nawet wielu przeciwników bardzo specyficznej stylistyki, jaką reprezentują auta spod znaku plejady.

przejdź do artykułu » data: 22.07.2011

testowany model: Subaru Legacy RS 2.0 Boxer Diesel

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru legacy

exoticcars.pl Subaru Legacy 2.5GT

Gdy na horyzoncie pojawią się czarne chmury zwiastujące burzę, nagle robi się cisza. Wiatr na chwilę milknie, tak jakby zatrzymywał się czas. Ale to tylko pozory, bo po chwili rozpętuje się piekło z piorunami, grzmotami i porywami godnymi najwredniejszych tajfunów. Poprzednia, czwarta generacja Legacy przez wielu została uznana za najlepszą i najładniejszą w całej historii ciągnącej się już 21 lat. Była skromna, elegancka i naprawdę miała więcej zalet niż wad.

przejdź do artykułu » data: 27.07.2010

testowany model: Subaru Legacy 2.5 GT

kategoria: samochody osobowe serwis: exoticcars.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru legacy

auto-motor-i-sport.pl 159 Sportwagon, Exeo ST, Legacy Kombi

Łączy je to, że żaden nie jest modelem pierwszego wyboru. Subaru Legacy Kombi i Seat Exeo ST to auta nowe, Alfa Romeo 159 Sportwagon jeszcze się nie zestarzała. Test porównawczy wersji z silnikami Diesla. Ford Mondeo, Toyota Avensis, Volkswagen Passat - trudno o modele bardziej oczywiste. Można odnieść wrażenie, że klasa średnia składa się głównie z nich. Tymczasem przyroda potrafi zaskoczyć rozmaitością, nawet jeśli jest to przyroda mieszczańskiej samochodowej klasy średniej.

przejdź do artykułu » data: 17.07.2010

testowany model: Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.0 JTDM 16V Progression, Seat Exeo ST 2.0 TDI CR Style, Subaru Legacy Kombi 2.0D Trend

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: alfa romeo, alfa romeo 159, seat, seat exeo, subaru, subaru legacy