Wybrany serwis: superauto24.se.pl

superauto24.se.pl Nie do zatrzymania w terenie! Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D AWD 6AT Executive - TEST, OPINIA

Już od dobrych kilku lat prawdziwe triumfy popularności święcą SUV-y. Te bardzo modne i praktyczne auta są codziennością na miejskich arteriach i nawet nie próbują udawać, że ciężki i mało sterylny teren to ich drugi dom. Zabawy w błocie oraz pokonywanie wymagających przeszkód to domena terenówek, a do takich zdecydowanie należy Toyota Land Cruiser. Tego typu samochodów już prawie nikt nie produkuje.

przejdź do artykułu » data: 23.02.2021

testowany model: Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D AWD 6AT Executive

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota land cruiser

superauto24.se.pl Cywilne rajdówki! Toyota GR Yaris GR-FOUR & Toyota Celica ST205 GT-FOUR

Już od wielu lat Toyota buduje swój wizerunek producenta bardzo ekonomicznych i ekologicznych aut. Japońskie hybrydy trzęsą rynkiem, a produkty Toyoty są bardzo mocno cenione przez klientów. Silna rynkowa pozycja oraz perfekcja w tworzeniu hybrydowych napędów sprawiły, że Japończycy mogli popuścić lejce fantazji. Efektem tego luzu oraz kontrastu względem proekologicznych i ekonomicznych samochodów jest zupełnie nowy GR Yaris. Auto, które zaskoczyło chyba wszystkich.

przejdź do artykułu » data: 19.02.2021

testowany model: Toyota GR Yaris GR-FOUR, Toyota Celica ST205 GT-FOUR

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota gr yaris

superauto24.se.pl Od razu po zakupie ZYSKUJE na wartości. Toyota GR Yaris to dobra inwestycja

Z ekonomicznego punktu widzenia zakup nowego auta jest nieopłacalny. Samochód traci na wartości po opuszczeniu salonu i z każdym kolejnym rokiem eksploatacji oraz rosnącym przebiegiem wartość ta jeszcze bardziej maleje. Są jednak wyjątki od tej reguły. Sportowe, ekskluzywne i rzadkie samochody, ze względu na mocno limitowaną ilość osiągają wyższe ceny na rynku wtórnym niż ich pierwotne wartości w salonach.

przejdź do artykułu » data: 15.02.2021

testowany model: Toyota GR Yaris

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: toyota gr yaris. toyota

superauto24.se.pl 300 KM, których nie wykorzystasz. Opel Grandland X Hybrid4 - TEST, OPINIA

Są takie samochody, które są szybsze niż wskazuje na to ich moc. Są też takie, które mimo stada koni pod maską, nie przyspieszają tak jakbyśmy tego oczekiwali. Jest też Opel, który może i jest szybki, ale… tylko wtedy kiedy jemu się to podoba. To model, który ma napęd na 4 koła, po mieście może jeździć niemal wyłącznie na prądzie, ale sprawdzi się również w trasie. Jak wypadł topowy Grandland X Hybrid4 w naszym teście?

przejdź do artykułu » data: 12.02.2021

testowany model: Opel Grandland X Hybrid4

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: opel, opel grandland x

superauto24.se.pl Nie poczujesz dziur i przypniesz własny tablet do deski. Nowy Citroen C4 - TEST, OPINIA, CENNIK

Citroen C4 powrócił! Odważnie wystylizowana trzecia generacja nie wygląda jak typowy kompakt, ale podobno fakt ten nie ma stanowić przeszkody w rywalizacji z klasycznymi graczami w klasie C. Francuzi konsekwentnie robią auta po swojemu, stawiają na komfort i zadziwiają pomysłami. Co takiego oferuje nowy Citroen C4, czego nie mają konkurenci pokroju Toyoty Corolli czy Volkswagena Golfa? Ile kosztuje w Polsce to auto?

przejdź do artykułu » data: 10.02.2021

testowany model: Citroen C4

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4

superauto24.se.pl Ma 300 koni i noktowizor! TEST, OPINIA - DS 7 Crossback Louvre E-Tense 4x4

Samochody niemieckich producentów są praktyczne, dopracowane i bardzo popularne. Za ich wyborem przemawia bardzo dużo racjonalnych argumentów będących wynikiem chłodnej kalkulacji. Jednak w wielu przypadkach auta naszych zachodnich sąsiadów nie niosą za sobą żadnego ładunku emocjonalnego. Są tak dobre, że... aż nudne. I w tym momencie do gry wchodzi DS 7 Crossback. Auto będące totalną przeciwwagą dla szablonowych SUV-ów z Niemiec.

przejdź do artykułu » data: 05.02.2021

testowany model: DS 7 Crossback Louvre E-Tense 4x4

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen ds7

superauto24.se.pl To najczęściej kupowane nowe Audi w Polsce. Co zyskało, co straciło Audi Q5 po liftingu? TEST, OPINIA, WIDEO

Audi Q5 to w Polsce od lat najczęściej kupowany nowy model czterech pierścieni. I nic w tym dziwnego. Ten wysokiej klasy uniwersalny SUV cieszy się dobrymi opiniami użytkowników i zajmuje wysokie miejsca w rankingach niezawodności. Gama jednostek napędowych jest rozbudowana, nadwozie nieźle się prezentuje, poczucie komfortu i bezpieczeństwa jest duże, a dzięki wyższemu odsadzeniu od ziemi trudniej o uszkodzenia w codziennym użytkowaniu. Co zmieniło się w Audi Q5 na rok 2021?

przejdź do artykułu » data: 25.01.2021

testowany model: Audi Q5

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi q5

superauto24.se.pl Tani nowy samochód wciąż jest możliwy! Nowa Dacia Sandero to auto na kryzys - TEST, OPINIA

Świat motoryzacji poważnie się zmienia. Auta oferują bogatsze wyposażenie podstawowe uwarunkowane przepisami homologacyjnymi, stają się bezpieczniejsze i emitują mniej szkodliwych substancji. Niestety za tym wszystkim podąża też cena. Nowe samochody wyraźnie drożeją. Widać to po trzeciej generacji Dacii Sandero, która przestała być najtańszą osobówką na polskim rynku! Ale bez obaw, to i tak wciąż dobrze wyceniony pojazd, potrafiący mocno zaskoczyć. Co w tym hatchbacku zwróciło moją uwagę podczas pierwszych jazd testowych?

przejdź do artykułu » data: 22.01.2021

testowany model: Dacia Sandero

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia sandero

superauto24.se.pl Ford Transit Trail w starciu z bestią ze wschodu! Jak poradził sobie duży dostawczak? TEST, OPINIA

Duży dostawczak ze szperą na przedniej osi, z mocnym dieslem pod maską i z błękitnym owalem na kierownicy? Ford Transit Trail w wersji brygadowej trafił do mnie w najlepszym możliwym momencie - gdy nadeszła "bestia ze wschodu", ulice pokrył śnieg, a termometr pokazywał nawet -14 stopni. Test odbył się więc w idealnych warunkach, by sprawdzić, jak działa mechanizm różnicowy mLSD.

przejdź do artykułu » data: 22.01.2021

testowany model: Ford Transit Trail

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: ford, ford transit

superauto24.se.pl To najpopularniejszy elektryk w Polsce! Jak daleko zajedzie? Nissan Leaf e+ Tekna 62 kWh - TEST, OPINIA

Nissan Leaf to najpopularniejsze auto elektryczne w Polsce. Pojazd ten znajduje się na pierwszym miejscu wśród modeli na prąd zarejestrowanych w naszym kraju. Teraz, gdy samochody zasilane energią z gniazdka wyrastają niczym grzyby po deszczu, Leaf musi jeszcze bardziej walczyć o swoją pozycję. Pomóc w tym ma m.in. mocniejsza wersja e+ wyposażona w większą baterię o pojemności 62-kWh.

przejdź do artykułu » data: 18.01.2021

testowany model: Nissan Leaf e+ Tekna 62 kWh

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan leaf