Wybrane słowo kluczowe: suzuki

motoryzacja.interia.pl SUZUKI VITARA ALL GRIP HYBRID. NASZ TEST

Suzuki Vitara All Grip Hybrid, które otrzymaliśmy do testów, było dwukolorowe - czarny dach, a pod linią okien Solar Yellow Pearl, potocznie zwany musztardowym. Nie ma wątpliwości, że taka kompozycja przyciąga uwagę. Ostro poprowadzone linie oraz mocne przetłoczenia tworzą klasyczną bryłę małego SUV-a. Jego kompaktowe wymiary i dobra widoczność ułatwiają jazdę w mieście. Wielkimi atutami są opcjonalny napęd na wszystkie koła z czterema trybami pracy oraz spory prześwit, wynoszący 185 mm.

przejdź do artykułu » data: 10.05.2021

testowany model: SUZUKI VITARA ALL GRIP HYBRID

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki vitara

motocaina.pl Test Suzuki Swift Sport Hybrid - idealny sposób na pokonywanie zakrętów z uśmiechem na twarzy?

Jeśli szukacie niewielkiego samochodu do miasta, ze sportowym pazurem nie tylko w wyglądzie, ale też w stylu prowadzenia, to… być może właśnie znaleźliście coś dla siebie. Właśnie te cechy to moje pierwsze skojarzenia, jakie pojawiają się w głowie po teście Suzuki Swift Sport Hybrid z turbodoładowanym silnikiem benzynowym 1.4 BoosterJet i manualną, sześciobiegową skrzynią.

przejdź do artykułu » data: 27.04.2021

testowany model: Suzuki Swift Sport Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki swift

blog.pgd.pl Test Suzuki Ignis – to minicrossover nie zabaweczka

-Jeżdżąc Suzuki Ignis przypomniała mi się sytuacja gdy w połowie lat 90-tych XX wieku wybrałem się w plener aby zrobić zdjęcia najpierw Oplem Frontera, a następnie Suzuki Samuraj. Opel Frontera –pięciodrzwiowy, wygodny model, na dużych kołach- zapewniał komfort jazdy na trasie, jak prawdziwa limuzyna. Jednakże na drodze gruntowej, z koleinami zrobionymi przez traktor w rozmoczonej ziemi i zaschniętymi po wysuszeniu, nie dał sobie rady. Za duży rozstaw osi sprawiał, że nie byłem w stanie tam przejechać.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: Suzuki Ignis

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki ignis

blog.pgd.pl Test Suzuki Swift Sport – Sportowe oblicze małego samuraja

Małe samochodziki ze sportowym zawieszeniem zawsze mnie fascynowały. To fantastyczne przeżycie gdy jedziemy na zakrętach z prędkościami które dla innych są już walką o utrzymanie toru jazdy. Oto jeden z takich modeli… Suzuki Swift to kultowy model miejski, który łączy charakterystyczny styl, z przyjemnością prowadzenia. Trzeba przyznać, że konstruktorom Suzuki udało się pogodzić dwa aspekty.

przejdź do artykułu » data: 08.04.2021

testowany model: Suzuki Swift Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki swift

mototrendy.pl Suzuki SX4 Hybrid Allgrip 1,4 BoosterJet 128 KM SVHS MT6 – Przyzwoite rozwiązanie

Zaprzyjaźnione wróbelki ćwierkają, że Suzuki szykuje nowego SX4 S-Cross. Nic dziwnego, II generacja auta ma już 8 lat. I pomimo liftingu, który samochód przeszedł 4 lata temu, na nowość nie wygląda. Póki co jednak, nieźle się sprzedaje…

przejdź do artykułu » data: 03.03.2021

testowany model: Suzuki SX4 Hybrid Allgrip 1,4 BoosterJet 128 KM SVHS MT6

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki sx4