Wybrane słowo kluczowe: suzuki

superauto24.se.pl Przyjemny mieszczuch z jedną irytującą przypadłością. TEST, OPINIA - Suzuki Swift Premium Plus 1.2 SHVS CVT

Małe miejskie samochody segmentu B powinny być przede wszystkim zwrotne, wygodne i relatywnie tanie. Powinny także legitymować się małym zapotrzebowaniem na paliwo. Wszystkie te cechy posiada odświeżony Suzuki Swift w wersji SHVS. Jednak jest jedna rzecz, która w tym samochodzie potrafi mocno irytować. Co to za przypadłość?

przejdź do artykułu » data: 23.11.2020

testowany model: Suzuki Swift Premium Plus 1.2 SHVS CVT

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki swift

menadzerfloty.pl Suzuki SX4 S-Cross Hybrid – praktyczny i oszczędny

Obecnie większość liczących się na rynku producentów samochodów posiada w swojej ofercie napędy hybrydowe. Tą drogą podąża również marka Suzuki, oferując kilka modeli w takiej wersji, w tym SX4 S-Cross, który mieliśmy okazję sprawdzić w naszym teście.

przejdź do artykułu » data: 26.10.2020

testowany model: Suzuki SX4 S-Cross Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki sx4

motocykl-online.pl Suzuki GSF 600 Bandit [MOTOCYKL UŻYWANY]

Mimo upływu lat Suzuki GSF 600 Bandit ciągle wygląda nieźle, a jego prosta konstrukcja wróży długie i bezawaryjne przebiegi. To jeden z tych motocykli, którym nie straszny jest upływający czas. Dowód: po 24 latach od debiutu Suzuki GSF 600 Bandit nadal nieźle wygląda. Pięknie lakierowany zbiornik, plastiki (od 1996 roku była dostępna wersja z półowiewką) i rama, spora ilość chromów (zegary i reflektor) czy układ wydechowy 4 w 1 wykonany z polerowanej nierdzewki – to ciągle robi wrażenie.

przejdź do artykułu » data: 02.10.2020

testowany model: Suzuki GSF 600 Bandit

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki gsf 600, suzuki gsf 600 używane, używane

superauto24.se.pl Nowy wolniejszy od starego. TEST, OPINIA - Suzuki Swift Sport 1.4 BoosterJet SVHS 129 KM MT6

Małe, miejskie, sportowe hatchbacki są w odwrocie. Aktualnie, na palcach jednej ręki można policzyć dostępne na rynku tak zwane hot-hatche segmentu B. Jednym z takich ostatnich samurajów jest Suzuki Swift Sport. Chociaż w przypadku zupełnie nowego modelu, wyposażonego w technologię hybrydową, możemy mówić raczej o warm-hatchu po kastracji.

przejdź do artykułu » data: 14.09.2020

testowany model: Suzuki Swift Sport 1.4 BoosterJet SVHS 129 KM MT6

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki swift

autogaleria.pl Prosty i skuteczny przepis na miękką hybrydę. Suzuki Vitara Hybrid – TEST, OPINIA

Japończycy w swoim silniku 1.4 BoosterJet zdecydowali się na osłabienie górnych partii obrotów i wzmocnienie tych dolnych, poprzez zastosowanie technologii miękkiej hybrydy. Przynajmniej według planu, powinno to podnieść wygodę użytkowania na co dzień i obniżyć zużycie paliwa (i oczywiście emisję spalin). Kluczowym elementem Suzuki Vitara Hybrid jest tutaj 48-woltowy system ISG (alternator zintegrowany z rozrusznikiem), wspomagający silnik dodatkowymi 50 Nm momentu obrotowego.

przejdź do artykułu » data: 04.09.2020

testowany model: Suzuki Vitara Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki vitara