Wybrane słowo kluczowe: suzuki

autocentrum.pl Nowe Suzuki Vitara – trzy cylindry i litr pojemności w sporym crossoverze wystarczą?

Suzuki Vitara przeszło niedawno facelifting. I choć może z zewnątrz zmiany są niewielkie, to już pod maską zaszła prawdziwa rewolucja. Do testu dostaliśmy nową Vitarę z trzycylindrowym silnikiem Boosterjet o pojemności 998 cm3 i o mocy 111 KM. Czy to nieporozumienie czy nowa, lepsza jakość?

przejdź do artykułu » data: 13.03.2019

testowany model: Suzuki Vitara

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki vitara

moto-przestrzen.pl Suzuki Swift Sport 1.4 BoosterJet 140 KM

Możemy śmiało powiedzieć, że Swift Sport to kultowy model. Z niecierpliwością czekaliśmy na jego nową odsłonę i możliwość przejechania się tym zwariowanym autkiem, które jest teraz jeszcze lżejsze, mocniejsze i dostarcza więcej frajdy. Swift Sport to przedstawiciel wymierającego gatunku, ale czy można nazwać go hot hatch’em i czy warto zapłacić za niego 80 tysięcy złotych? Suzuki ma być nie tylko zabawką do sportowej jazdy, ale ważne jest też to, aby można było go normalnie użytkować.

przejdź do artykułu » data: 21.02.2019

testowany model: Suzuki Swift Sport 1.4 BoosterJet 140 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki swift

autocentrum.pl Nowe Suzuki Jimny – dokładnie takie powinno być auto terenowe!

Są takie samochody, które rozczulają swoim wyglądem. Oczywiście w pozytywny sposób. Są po prostu ładne, mają charakter, choć niejednokrotnie, ich uroda nie jest doceniana przez wszystkich. A jednak każdy się za nimi ogląda i uśmiecha, mijając je na ulicy. Jeśli jeszcze dodatkowo tak wyglądający samochód zachwyca tym, jak się prowadzi, co potrafi, to można mówić o prawdziwym hicie. I chyba, trochę niechcący, Suzuki stworzyło taki właśnie hit. Mowa o najnowszym wcieleniu Suzuki Jimny, którym jeździłem w Górach Sowich.

przejdź do artykułu » data: 05.02.2019

testowany model: Suzuki Jimny

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki jimny

menworld.pl Suzuki Swift Sport na co dzień

W sierpniu miałem okazję sprawdzić możliwości Suzuki Swift Sport podczas jazd na torze. Auto niczym trochę większy gokart dawało dużo frajdy. Czy jednak jego sportowe zacięcie nie będzie przeszkadzać podczas jazdy na co dzień? Postaram się o tym opowiedzieć. Zapraszam do lektury bardzo krótkiego artykułu.

przejdź do artykułu » data: 05.02.2019

testowany model: Suzuki Swift Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki swift

superauto24.se.pl TEST Suzuki Vitara po liftingu 1.0 BoosterJet 5MT AllGrip Premium: crossover nie tylko miejski

Popularny crossover Suzuki Vitara przeszedł lifting. Stylistyczne zmiany jakim poddano ten model oparły się większej rewolucji, za to poważna modernizacja zagościła pod maską. Dobrze znany i lubiany benzynowy silnik 1.6 l odszedł do lamusa, a w jego miejscu pojawiła się zupełnie nowa turbodoładowana 1-litrowa jednostka. Czy mały, 3-cylindrowy motorek jest w stanie tchnąć w Vitarę nieco więcej wigoru polanego szczyptą atrakcyjności?

przejdź do artykułu » data: 02.02.2019

testowany model: Suzuki Vitara po liftingu 1.0 BoosterJet 5MT AllGrip Premium

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki vitara