Wybrane słowo kluczowe: suzuki hayabusa

motogen.pl Sprawdzamy Suzuki Hayabusa z systemem ABS

Od czasu prezentacji, Suzuki Hayabusa stała się ikoną. Ikoną kosmicznych osiągów, dynamiki, która do dziś budzi uznanie, niebywałej elastyczności, świetnej aerodynamiki, czy niebanalnej stylistyki. Lata mijały, a zasadnicza koncepcja i rozwiązania techniczne, pozostawały niemal bez zmian, nie licząc face-liftingu z 2008 r.

przejdź do artykułu » data: 07.06.2014

testowany model: Suzuki Hayabusa

kategoria: motocykle serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki hayabusa

scigacz.pl Suzuki Hayabusa ABS - ABSolutnie szybko

Hayabusa, mimo że produkowana jest od 15 lat (!) nadal robi wrażenie. Motocykl który debiutował w 1998 roku przeszedł modernizację przed sezonem 2008 i w praktycznie niezmiennej formie produkowany jest po dziś dzień… niezmiennie imponując możliwościami i tym, co stanowi jako pakiet mocy oraz komfortu.

przejdź do artykułu » data: 31.10.2013

testowany model: Suzuki Hayabusa ABS

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki hayabusa

motogen.pl Suzuki Hayabusa - starcie dwóch generacji

W 1999r Suzuki, aktywnie walczące o palmę pierwszeństwa wśród producentów najszybszych motocykli seryjnych, zaprezentowało GSX1300R Hayabusę. Jej przydomek to japońskie określenie sokoła wędrownego, który osiągając podczas lotu nurkującego 300km/h jest najszybszym zwierzęciem na naszej planecie.

przejdź do artykułu » data: 08.06.2013

testowany model: Suzuki Hayabusa

kategoria: motocykle serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki hayabusa

scigacz.pl Szybko i tanio - najszybsze motocykle używane w najniższej cenie

Och, nawet nie mówcie, że nigdy o tym nie myśleliście. Każdy myślał. Każdego motocyklistę w pewnym stadium jego dwukołowej przygody ogarnęło herkulesowe pragnienie prędkości. Każdy, kto kiedykolwiek spojrzał na prędkościomierz zaparkowanego Kawasaki ZX-12R i ujrzał tam 350 km/h został pochłonięty żądzą koni mechanicznych, adrenaliny i cyferek.

przejdź do artykułu » data: 27.09.2012

testowany model: Suzuki Hayabusa, Honda CBR1100 Blackbird, Kawasaki ZZR1100, Suzuki GSX-R 1100, Yamaha FZR1000, Kawasaki ZX-12R

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: honda, honda cbr1100, kawasaki, kawasaki zx-10r, kawasaki zzr1000, suzuki, suzuki gsx-r1100, suzuki hayabusa, yamaha, yamaha fzr

scigacz.pl Honda VFR1200F DCT vs. Suzuki Hayabusa - hiperturystyka

Czym jest turystyka motocyklowa? Jak ją można zdefiniować? Czy to spokojne pożeranie kilometrów dudniącym chopperem po autostradzie o idealnej nawierzchni? Czy to te dziwne uczucie bezkresnej przygody jadąc na turystycznym enduro? A może to coś, czego nie da się tak łatwo określić?

przejdź do artykułu » data: 28.07.2012

testowany model: Honda VFR1200F DCT, Suzuki Hayabusa

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: honda, honda vfr, suzuki, suzuki hayabusa

motogen.pl Suzuki Hayabusa - Mr. Sokół powraca

Zadebiutowała w 1999r wzbudzając kontrowersje zarówno osiągami jak i wyglądem. Jako pierwszy, seryjny motocykl przekroczyła granicę 300km/h. Do redakcyjnego laboratorium trafiła druga generacja modelu, oferowana od 2008r. Czy Hayabusa jest żyletką w rękach małego dziecka, a jej kosmiczne osiągi wymagają spisania testamentu przed każdą podróżą? Jakie ma wady, zalety i kto powinien ją omijać szerokim łukiem?

przejdź do artykułu » data: 09.09.2011

testowany model: Suzuki Hayabusa

kategoria: motocykle serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: suzuki hayabusa

scigacz.pl 300 km/h na lądzie - Suzuki Hayabusa vs Honda CBR1100XX

300 km/h. Zwykłe trzy cyfry, a definiują, czy motocykl jest zwykłym jednośladem do logistyki typu A – B, czy homologowanym odrzutowcem, na który wymagane jest jedynie prawo jazdy kategorii A. 300 km/h. Ten zlepek znaków jest seksowny. Jest bardziej seksowny, niż rachunek ze sklepu z erotyczną bielizną, zapłacony przez Jenniefer Aniston. „300 km/h” brzmi jak zaklęcie. Zaklęcie umożliwiające muśnięcie pojazdem drogowym świata pojazdów lotniczych.

przejdź do artykułu » data: 28.07.2010

testowany model: Suzuki Hayabusa, Honda CBR1100XX

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: honda, honda cbr1100, suzuki, suzuki hayabusa