Wybrane słowo kluczowe: tesla

autorecenzja.pl Tesla Model S P85+ – TEST

Kiedy dowiedziałem się, że będę miał okazję przejechania się Teslą Modelem S, nie miałem czasu, żeby pomyśleć jak to wszystko ugryźć. Spakowałem manatki i pojechałem odebrać samochód. Dopiero na miejscu zorientowałem się, że zrobię blisko 400km z Poznania do Warszawy, w środku nocy, elektrycznym samochodem. Wszystko bardzo fajnie. Zaraz, zaraz. 422KM? 4.4s do setki? W elektryku? Jak to się ładuje? Pojechałem do City Parku, znalazłem Superchargery Tesli, znalazłem P0 PRĄD i znalazłem Jakuba z TeslaWynajem.pl. Wszystko mi wyjaśnił i zniknął.

przejdź do artykułu » data: 04.05.2017

testowany model: Tesla Model S P85+

kategoria: samochody osobowe serwis: autorecenzja.pl
słowa kluczowe: tesla, tesla model s

moto.pl Tesla Model S P85+ | Pierwsza jazda | Tesla byłby dumny?

Wcześniej czy później, ale samochody z napędem elektrycznym na dobre zagoszczą na naszych drogach. Dźwięk silnika spalinowego zastąpi odgłos szumu powietrza opływającego karoserię i toczenia kół, a my będziemy podróżować w dziwnie wyglądających "wynalazkach", które co chwilę trzeba będzie ładować godzinami... Koszmar! Czy aby na pewno tak musi wyglądać motoryzacyjna przyszłość?

przejdź do artykułu » data: 08.09.2015

testowany model: Tesla Model S P85+

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: tesla, tesla model s

adrenalinemotorsport.pl Tesla Model S P85 - elektryzujące spotkanie w Kopenhadze

Multimedialne centrum rozrywki z napędem na tył i 4-sekundowym przyspieszeniem do setki w totalnej ciszy to żadna urojona koncepcja, a wizerunek deklarowany przez Tesle Model S. Jest to pierwszy seryjnie produkowany samochód elektryczny na świecie, który nie dość, że jest funkcjonalny to także dostarcza ogromną frajdę podczas jazdy. Do elektryzującego spotkania z technologią jutra doszło w stolicy Danii, Kopenhadze.

przejdź do artykułu » data: 04.09.2014

testowany model: Tesla Model S P85

kategoria: samochody osobowe serwis: adrenalinemotorsport.pl
słowa kluczowe: tesla, tesla model s

autokult.pl Tesla Roadster Sport – zielono mi

Ekologia i motoryzacja – te dwa słowa coraz częściej idą ze sobą w parze. Podczas gdy producenci aut chwalą się wszem i wobec, że oto wyprodukowali pojazd, który jest czysty jak łza i nie emituje do atmosfery takiego czy innego ustrojstwa, prawdziwi fani motoryzacji patrzą na to wszystko z politowaniem. Emocje? Wrażenia z jazdy? Osiągi? W ekologicznym aucie praktycznie nie istnieją. Czy aby na pewno? Tesla Roadster Sport udowadnia, że ”eko” plus ”auto” wcale nie musi oznaczać nudy i wywoływać ziewania.

przejdź do artykułu » data: 23.04.2011

testowany model: Tesla Roadster Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: tesla, tesla roadster

exoticcars.pl Tesla Roadster

Jeśli do tej pory utożsamiałeś samochód elektryczny z Melexem, przygotuj się na duży szok. Tesla to na pozór typowy współczesny roadster, jednak na rynku wyróżnia go naprawdę wyjątkowa cecha - źródłem jego napędu jest prąd. Ale jeśli w twoich żyłach płynie benzyna, nie masz powodów do obaw - sprawia wrażenie rasowego samochodu sportowego. A korzystając z naturalnej przewagi swojego napędu, dostarcza większych emocji niż niejeden z obecnych idoli petrolheadów.

przejdź do artykułu » data: 06.10.2008

testowany model: Tesla Roadster

kategoria: samochody osobowe serwis: exoticcars.pl
słowa kluczowe: tesla, tesla roadster