Wybrane słowo kluczowe: tesla

wyborkierowcow.pl Audi e-tron, Jaguar I-Pace, Mercedes EQC, Tesla Model X – PORÓWNANIE

Świat motoryzacji stanął na głowie – najwięcej uwagi przyciągają dziś nie hipersportowe coupe, lecz… elektryczne SUV-y. Audi e-tron, Jaguar I-Pace, Mercedes EQC i Tesla Model X – każdy z tych modeli producenci opisują jako „początek nowej epoki”. Testujemy je na polskich drogach i sprawdzamy, czy to już praktyczne auta, czy jeszcze tylko modne gadżety.

przejdź do artykułu » data: 02.12.2019

testowany model: Audi e-tron, Jaguar I-Pace, Mercedes EQC, Tesla Model X

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: audi, audi e-tron, jaguar, jaguar i-pace, mercedes, mercedes eqc, tesla, tesla model x

superauto24.se.pl Puszcza bąki, ma gry wideo, a nawet kominek! Sprawdziliśmy co potrafi Tesla Model 3 - WIDEO

Kiedyś szczytem technologii w autach były telefony satelitarne, później cyfrowe wyświetlacze z nawigacją, a teraz na wyposażeniu wielu samochodów znajdziemy sztuczną inteligencję, która z nami porozmawia i nawet przejmie prowadzenie. Najlepszym przykładem zdumiewających rozwiązań stosowanych w autach jest Tesla. Marka ta od lat stoi krok od konkurencji, co najpierw potwierdziły Modele S i X, a teraz Model 3, w którym 15-calowy dotykowy ekran ze swoim systemem multimedialnym, jest najbardziej rozbudowanym centrum rozrywki, z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia.

przejdź do artykułu » data: 29.09.2019

testowany model: Tesla Model 3

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: tesla, tesla model 3

superauto24.se.pl Tesla Model 3 potrafi zdumiewające rzeczy! Sprawdziliśmy ją od A do Z - TEST, OPINIA, WIDEO

Samochody marki Tesla przez wiele lat znaliśmy wyłącznie z opowieści. Mówiło się o nich, jak o legendach, które krążą gdzieś po świecie i budzą u ludzi wielki zachwyt. Na każdym kroku słyszeliśmy o ich zaawansowanych rozwiązaniach, kolejnych aktualizacjach i nieziemskim przyśpieszeniu. W końcu nadeszła ta chwila - Tesla dotarła do Polski. Produkty tej marki można zamówić i serwisować w Warszawie. Da się też je wypożyczyć w firmie Qarson i cieszyć się użytkowaniem. Jak żyje się na co dzień z elektryczną Teslą Model 3?

przejdź do artykułu » data: 25.09.2019

testowany model: Tesla Model 3

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: tesla, tesla model 3

autorecenzja.pl Tesla Model S P85+ – TEST

Kiedy dowiedziałem się, że będę miał okazję przejechania się Teslą Modelem S, nie miałem czasu, żeby pomyśleć jak to wszystko ugryźć. Spakowałem manatki i pojechałem odebrać samochód. Dopiero na miejscu zorientowałem się, że zrobię blisko 400km z Poznania do Warszawy, w środku nocy, elektrycznym samochodem. Wszystko bardzo fajnie. Zaraz, zaraz. 422KM? 4.4s do setki? W elektryku? Jak to się ładuje? Pojechałem do City Parku, znalazłem Superchargery Tesli, znalazłem P0 PRĄD i znalazłem Jakuba z TeslaWynajem.pl. Wszystko mi wyjaśnił i zniknął.

przejdź do artykułu » data: 04.05.2017

testowany model: Tesla Model S P85+

kategoria: samochody osobowe serwis: autorecenzja.pl
słowa kluczowe: tesla, tesla model s

moto.pl Tesla Model S P85+ | Pierwsza jazda | Tesla byłby dumny?

Wcześniej czy później, ale samochody z napędem elektrycznym na dobre zagoszczą na naszych drogach. Dźwięk silnika spalinowego zastąpi odgłos szumu powietrza opływającego karoserię i toczenia kół, a my będziemy podróżować w dziwnie wyglądających "wynalazkach", które co chwilę trzeba będzie ładować godzinami... Koszmar! Czy aby na pewno tak musi wyglądać motoryzacyjna przyszłość?

przejdź do artykułu » data: 08.09.2015

testowany model: Tesla Model S P85+

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: tesla, tesla model s

adrenalinemotorsport.pl Tesla Model S P85 - elektryzujące spotkanie w Kopenhadze

Multimedialne centrum rozrywki z napędem na tył i 4-sekundowym przyspieszeniem do setki w totalnej ciszy to żadna urojona koncepcja, a wizerunek deklarowany przez Tesle Model S. Jest to pierwszy seryjnie produkowany samochód elektryczny na świecie, który nie dość, że jest funkcjonalny to także dostarcza ogromną frajdę podczas jazdy. Do elektryzującego spotkania z technologią jutra doszło w stolicy Danii, Kopenhadze.

przejdź do artykułu » data: 04.09.2014

testowany model: Tesla Model S P85

kategoria: samochody osobowe serwis: adrenalinemotorsport.pl
słowa kluczowe: tesla, tesla model s