projectautomotive.pl Renault Kadjar TCe 140 EDC FAP Intens – test

Choć wchodząc na rynek Kadjar pozostawał nieco w cieniu bliźniaczego Qashqaia, to model ten dość dobrze obronił się w ofercie Renault i zyskał wielu klientów. Od debiutu minęło już trochę czasu, pora więc na garść poprawek i ulepszeń. Jak zmienił się francuski crossover?

przejdź do artykułu » data: 24.06.2019

testowany model: Renault Kadjar TCe 140 EDC FAP Intens

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: renault, renault kadjar

info-ekspert.pl Test Isuzu D-Max 1.9 DC LS+ AT

Istniejąca od ponad 100 lat marka ISUZU należąca do koncernu General Motors ma obecnie w ofercie na polskim rynku jedynie jeden model D-MAX. Jest to pojazd zaprojektowany z myślą o osobach aktywnych. Pełni on rolę nie tylko samochodu dostawczego przeznaczonego do pracy, ale wyposażony w podwójną kabinę może stać się znakomitym pojazdem na wyprawy w nieznane jak i do codziennego użytku. Nadwozie typu pickup w japońskiej marce zadebiutowało w 1963 roku a model nosił nazwę WASP, dopiero w 2002 kolejna odmiana tego auta otrzymała nazwę D-MAX.

przejdź do artykułu » data: 24.06.2019

testowany model: Isuzu D-Max 1.9 DC LS+ AT

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: isuzu, isuzu d-max

autocentrum.pl Citroen C5 Aircross – co ma ze starych Citroenów?

Na przestrzeni swojej 100–letniej historii Citroen nie raz zaskoczył klientów nie tylko wyglądem samochodów, ale także rozwiązaniami technicznymi. Marka bardzo chętnie wraca w różnych materiałach prasowych do przeszłości, dlatego też przy okazji kolejnego spotkania z Citroenem C5 Aircross postanowiłem sprawdzić, czy uda się w nim odnaleźć jakieś nawiązania do licznych poprzedników.

przejdź do artykułu » data: 22.06.2019

testowany model: Citroen C5 Aircross

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5

motohigh.pl Honda Civic 1.0 VTEC Turbo 126 KM (Executive) – połączenie komfortu i sportu

Niedawno mieliśmy okazję przetestować Hondę Civic z trzycylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności 1.0 l i mocy 126 KM z 6-biegowym manualem. Już przed testem trapiły nas pytania: czy faktycznie nasz testowy egzemplarz będzie miał prawdziwą japońską duszę? Czy VTEC się “wkręci”? O dziwo w wersji Executive mogliśmy czuć inny klimat niż w typowo europejskich autach, a dłuższe wyprawy okazywały się nie utrapieniem… a przyjemnością ze względu na komfort jazdy, właściwości jezdne i zwinność. Czas na test!

przejdź do artykułu » data: 22.06.2019

testowany model: Honda Civic 1.0 VTEC Turbo 126 KM (Executive)

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: honda, honda civic

okiemkierowcy.pl HYUNDAI SANTA FE – GOOOD MORNING

Muszę przyznać, że już dawno nie przeprowadziłem tak profesjonalnego testu. W Hyundaiu Santa Fe odbyłem wyprawę w celu poszukiwania zorzy polarnej, zwiedziłem bezdroża, wybrałem się w krótką trasę, dryfowałem pomiędzy wąskimi uliczkami warszawskiego Powiśla, a pod koniec wstałem wcześnie, żeby rano odbyć podróż do szkoły na 8 rano. Można powiedzieć, że sprawdziłem go w każdych możliwych warunkach istotnych dla przyszłego właściciela dużego SUVa.

przejdź do artykułu » data: 22.06.2019

testowany model: HYUNDAI SANTA FE

kategoria: samochody osobowe serwis: okiemkierowcy.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai santa fe