Wybrane słowo kluczowe: toyota c-hr

motofakty.pl Toyota C-HR 2.0 Hybrid 184 KM. Test, wrażenia z jazdy, ceny i wyposażenie

Trudno jest mówić o aucie, które jest tak doskonale znane. Nie ukrywajmy – Toyota C-HR osiągnęła ogromny rynkowy sukces i idealnie wpisała się w aktualne trendy tj. nadwozie typu crossover z segmentu C, mocny i oszczędny napęd hybrydowy, atrakcyjna stylistyka i mnóstwo wersji do wyboru. Ja miałem okazję sprawdzić odmianę GR Sport, która z jednej strony może być pewnym rozczarowaniem, z drugiej zaś idealnie pasuje do tego auta. W czym rzecz? O tym w naszym teście.

przejdź do artykułu » data: 08.10.2021

testowany model: Toyota C-HR 2.0 Hybrid 184 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota c-hr

autokult.pl Test: Toyota C-HR GR Sport – po to się wygrywa 24h Le Mans

Tak jak Mercedes ma swoje AMG, a Audi RS, tak i Toyota ma od niedawna swoją linię sportowych modeli: GR. Obok nich na rynku debiutują również nawiązujące do nich linie wyposażenia GR Sport. Wbrew wiele obiecującej nazwie i zauważalnie wyższej cenie zakres zmian jest symboliczny.

przejdź do artykułu » data: 27.08.2021

testowany model: Toyota C-HR GR Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota c-hr

motofakty.pl Toyota C-HR GR Sport. Ciekawy wygląd i znany napęd

Gdy Toyota wprowadziła do sprzedaży w 2016 roku model C-HR większość z nas przecierała oczy. Ten preferujący dosyć spokojne wizualnie bryły nadwozia producent, zaprezentował raptem coś zupełnie z innej galaktyki designu. Ostre kształty, nietypowa bryła, czyli wygląd, który przyciągał wzrok. A wszystko na platformie GA-B, na której budowany jest Prius i Corolla. Teraz Toyota zdecydowała się wprowadzić nową wersję wyposażenia dla tego ciekawego crossovera.

przejdź do artykułu » data: 03.03.2021

testowany model: Toyota C-HR GR Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota c-hr

superauto24.se.pl Straciła kultowy zegarek, zyskała mocną hybrydę. Nowa Toyota C-HR 2.0 Hybrid Dynamic Force 184 KM - TEST, OPINIA

Toyota C-HR została zmodernizowana na rok modelowy 2020. Zaliczyła rozwinięcie efektownej stylistyki i wyjątkowych właściwości jezdnych. Multimedia wreszcie integrują się z Android Auto i Apple CarPlay, a największą bombą zmian jest dołożony mocny silnik 2.0 Hybrid Dynamic Force. Tylko tradycyjnego cyfrowego zegarka trochę żal - użytkownicy Toyot byli do niego przyzwyczajeni od lat 80.

przejdź do artykułu » data: 18.11.2019

testowany model: Toyota C-HR 2.0 Hybrid Dynamic Force 184 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota c-hr

wyborkierowcow.pl Toyota C-HR Hybrid Selection – TEST

Toyota C-HR w wersji Selection łączy napęd hybrydowy z wyjątkowo bogatym wyposażeniem. Kompaktowy crossover Toyoty ma za sobą udany debiut. W 2018 r. znalazł w Europie ponad 130 tys. nabywców, o 21% więcej niż w 2017, i zajął 6. miejsce w klasie, m.in. przed Kią Sportage, Renault Kadjarem i Seatem Atecą. Dobrze poradził sobie także w Polsce – z wynikiem ponad 7,3 tys. egz. dostał się do grona 20 najchętniej kupowanych nowych aut w naszym kraju.

przejdź do artykułu » data: 22.03.2019

testowany model: Toyota C-HR Hybrid Selection

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota c-hr

mototrendy.pl Toyota C-HR 1,8 Hybrid E-CVT 122 KM - Ekstrawagancka

To już 21 lat, odkąd Toyota zaprezentowała pierwszą, produkcyjną hybrydę. Prius zadebiutował w 1997 roku. I od 21 lat inżynierowie Toyoty konsekwentnie podążają drogą „hybrydyzacji”. Czy w tym właśnie kierunku dryfuje przemysł motoryzacyjny? Nie wiem! Ale, podziwiam Japończyków za konsekwencję.

przejdź do artykułu » data: 06.12.2018

testowany model: Toyota C-HR 1,8 Hybrid E-CVT 122 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota c-hr

jedz-bezpiecznie.pl Dużo więcej ponad standard w segmencie C

Toyota C-HR wyposażona jest w wiele elementów, w dużej części montowanych seryjnie, które mają wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Ale też i po stronie minusów znalazło się kilka pozycji w tym zakresie, przy czym żadna z naszych ocen nie odnosi się bezpośrednio do działania napędu hybrydowego.

przejdź do artykułu » data: 23.05.2018

testowany model: Toyota C-HR Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: jedz-bezpiecznie.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota c-hr