Wybrane słowo kluczowe: toyota land cruiser

testysamochodowe.pl Toyota Land Criuser 150 4.0 V6 Invincible – TEST

Toyoty Land Cruiser nie trzeba nikomu przedstawiać. To po prostu jeżdżąca legenda – marka sama w sobie. Synonim luksusowej terenówki, którą można dojechać na koniec świata albo jeszcze dalej, nie brudząc sobie przy tym rąk i butów. Dziś jeździmy jej najnowszą wersją w bogatej odmianie Invincible. Pod maską pracuje benzynowe, wolnossące, czterolitrowe V6.

przejdź do artykułu » data: 02.09.2017

testowany model: Toyota Land Cruiser 150 4.0 V6 Invincible

kategoria: samochody osobowe serwis: testysamochodowe.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota land cruiser

superauto24.se.pl TEST Toyota Land Cruiser V8 Limited: terenówka w skórze SUV-a

W pierwszym kwartale 2015 roku wszyscy fani Toyoty Land Cruiser V8 musieli przełknąć gorzką pigułkę. Ze względu na niespełnianie wyśrubowanych norm emisji spalin topowa japońska terenówka została wycofana z rynku europejskiego. Jak się jednak okazało niespełna rok po tej decyzji Land Cruiser V8 ponownie zawitał to Europy. Co prawda w ofercie nie występuje już potężny silnik diesla tylko benzyna, ale ramowa konstrukcja, przepastne i luksusowe wnętrze oraz benzynowa V-ósemka tworzą razem iście niepowtarzalną mieszankę.

przejdź do artykułu » data: 30.04.2017

testowany model: Toyota Land Cruiser V8 Limited

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota land cruiser

moto.onet.pl Toyota Land Cruiser - pożegnanie z V8 | TEST

Land Cruiser V8 to nie jest zwykły Land Cruiser z większym sinikiem pod maską. Nazwa jest myląca – model V8 jest większy od zwykłego Land Cruisera w każdym kierunku – o 3 cm w górę, o 17 cm wzdłuż i 8 na szerokość. Na parkingu dach tego auta wystaje nad inne niczym wielki środkowy palec skierowany w stronę ekologów i innych amatorów downsizingu.

przejdź do artykułu » data: 17.02.2017

testowany model: Toyota Land Cruiser

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota land cruiser

superauto24.se.pl TEST Toyota Land Cruiser 3.0 D4D: terenówka na przekór panującej modzie

Rozglądając się po ulicznych krajobrazach śmiało można dojść do wniosku, że wszelkiej maści SUV-y zawładnęły motoryzacyjnym światem. Kombi, sedan, coupe? Takie auta są w odwrocie. Teraz każdy chce mieć crossovera lub SUV-a, a skoro ów SUV może udawać zarówno kombi jak i coupe, trudno się dziwić upodobaniom biegnących za modą klientów. Toyota Land Cruiser 150 wcale nie chce za aktualną modą podążać. W końcu początek swojej pięknej historii miała jeszcze w czasach, w których nikt nie potrafił rozszyfrować skrótu SUV.

przejdź do artykułu » data: 22.07.2015

testowany model: Toyota Land Cruiser 3.0 D4D

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota land cruiser

autogaleria.pl Toyota Land Cruiser Prado 3.0 D-4D: Smak wolności

Wiedząc, że w kieszeni mojej kurtki kryją się kluczyki do auta noszącego kultowe imię, zdecydowałem się na dość spontaniczną i nieprzewidywalną wycieczkę w bliżej nieokreślone miejsce. Do torby zapakowałem najpotrzebniejsze rzeczy, po czym zamknąłem oczy i ślepo kreśląc palcem po mapie wybrałem kierunek podróży.

przejdź do artykułu » data: 17.05.2015

testowany model: Toyota Land Cruiser Prado 3.0 D-4D

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota land cruiser

motocaina.pl Test Toyota Land Cruiser 3.0 D-4D - niemożliwe nie istnieje

Rzuci kobiecie pod nogi marynarkę, aby ta suchą stopą przeszła przez kałużę. Przez grząskie bagna przeniesie ją w ramionach, krocząc niczym King Kong przez miasto Nowy Jork. Silny, potężny i bardzo elegancki - należy do wyjątkowego segmentu. Potwór czy przyjaciel? Chcieć go czy nie? Jak wygląda życie z Toyotą Land Cruiser?

przejdź do artykułu » data: 21.04.2015

testowany model: Toyota Land Cruiser 3.0 D-4D

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota land cruiser

moto.wp.pl Toyota Land Cruiser Arctic Trucks: islandzki patent

Firma Arctic Trucks wywodzi się z Islandii. Począwszy od lat 70. lokalni offroaderzy przerabiali tam samochody do jazdy w kopnym śniegu, bo od września do czerwca panują tam na ogół bardzo trudne warunki drogowe. Stąd pomysł, by montować jak największe koła. Za tym poszły też dalsze przeróbki: zawieszenia i karoserii, a także oświetlenia i ogrzewania samochodu. Dziś homologowane pojazdy, przygotowane przez firmę Arctic Trucks nie stanowią żadnego problemu podczas rejestracji i przeglądów.

przejdź do artykułu » data: 20.03.2015

testowany model: Toyota Land Cruiser Arctic Trucks

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota land cruiser