Wybrane słowo kluczowe: toyota rav4

superauto24.se.pl Kopiuj-wklej? Znajdź 5 różnic! Hybrydowe Suzuki Across i Toyota RAV4 - TEST, OPINIA

Suzuki Across to zupełnie nowy i nieznany dotąd model w gamie japońskiego producenta samochodów, motocykli i silników do motorówek. Across to także pierwsza hybryda typu plug-in sygnowana logo Suzuki. Jeśli do tego zestawu dodamy nadwozie mające kształty i wymiary kompaktowego SUV-a, ciekawość wzrośnie jeszcze bardziej. Wystarczy jednak choć raz spojrzeć w stronę Acrossa, aby odnieść wrażenie, że dokładnie takie samo auto gdzieś już widzieliśmy...

przejdź do artykułu » data: 01.03.2021

testowany model: Suzuki Across, Toyota RAV4

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki across, toyota, toyota rav4

motofakty.pl Toyota RAV4 2.5 Hybrid DynamicForce 222KM AWD-i e-CVT hybryda. Czy to SUV także na autostradę i w teren?

To nasze kolejne spotkanie z Toyotą RAV4. Tym razem jeździliśmy wersją 2.5 Hybrid DynamicForce 222 KM AWD‐i e‐CVT i nietypowo, nie koncentrowaliśmy się na zużyciu paliwa w mieście, lecz wyruszyliśmy w trasę, na autostradę oraz w prawdziwy teren, aby sprawdzić działanie napędu 4x4.

przejdź do artykułu » data: 04.11.2020

testowany model: Toyota RAV4 2.5 Hybrid DynamicForce 222KM AWD-i e-CVT hybryda

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota rav4

motofakty.pl Toyota RAV4 2.5 Hybrid 222KM AWD-i e-CVT. Japońskie know-how na hybrydowego SUV-a segmentu klasy średniej

Toyota deklaruje, że RAV4 2.5 Hybrid o łącznej mocy 222 KM i napędzie 4x4 zużyje średnio 5,6-5,9 l/100 km. To zdecydowanie mało jak na dużego i rodzinnego SUV-a z mocnym silnikiem benzynowym. Czy takie zużycie paliwa jest możliwe? Czy auto jest w stanie być równie oszczędne przy prędkości autostradowej? Między innymi na te pytania odpowiadamy w naszym teście.

przejdź do artykułu » data: 13.03.2020

testowany model: Toyota RAV4 2.5 Hybrid 222KM AWD-i e-CVT

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota rav4

autocentrum.pl Toyota RAV4 AWD-i Hybrid – czy napęd ma jeszcze znaczenie?

Sprawdziliśmy nowy napęd AWD-i Toyoty. Zobaczcie, w jakich warunkach najlepiej się spisuje. Pewna marka zza zachodniej granicy, której auta od zawsze kojarzone były z napędem na tylną oś, przeprowadziła jakiś czas temu badanie wśród swoich klientów. Pytanie w ankiecie brzmiało: czy wiedzą, w jaki napęd wyposażone jest ich auto? Wyniki były negatywnym zaskoczeniem. Czy podobnie nie jest w klasie SUV-ów, w których AWD staje się zbędnym wydatkiem?

przejdź do artykułu » data: 16.09.2019

testowany model: Toyota RAV4 AWD-i Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota rav4

superauto24.se.pl Wertepów i dziur się nie boi. Toyota RAV4 2.5 Hybrid Dynamic Force 222 KM AWD-i e-CVT - TEST, OPINIA, WIDEO

Choć w wymagającym terenie Toyota RAV4 Hybrid AWD-i z oczywistych względów nie będzie miała się czym popisać, tak już wyprawa na działkę, dojechanie na ryby lub wjazd do lasu na grzyby, nie będzie musiał kończyć się wycieczką do najbliższego gospodarstwa w poszukiwaniu traktora. Nowa generacja ekonomicznego SUV-a z napędem na cztery koła, została zaprojektowana z myślą o radzeniu sobie w mniej sterylnych warunkach. Podniesiona Toyota wstrętu do dziur nie ma i poradzi sobie z przejazdem po niepewnym podłożu, gdy zajdzie taka potrzeba.

przejdź do artykułu » data: 06.09.2019

testowany model: Toyota RAV4 2.5 Hybrid Dynamic Force 222 KM AWD-i e-CVT

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota rav4