Wybrane słowo kluczowe: toyota supra

motofakty.pl Toyota GR Supra 2.0 Fuji Speedway Edition. Test, wrażenia z jazdy, wady, zalety, ceny

W chwili debiutu Toyota GR Supra była dostępna z jednym, trzylitrowym, sześciocylindrowym, 340-konnym silnikiem. Niedawno do oferty dołączyła wersja z motorem mniejszym o litr i słabszym o 82 KM. Odmiana ta jest o przeszło 100 tys. zł tańsza. W naszym teście sprawdzamy, jak jeździ dwulitrowa GR Supra.

przejdź do artykułu » data: 04.01.2021

testowany model: Toyota GR Supra 2.0 Fuji Speedway Edition

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota supra

superauto24.se.pl Sportowe auto za 200 000 zł? Toyota GR Supra i MINI Cooper John Cooper Works to dobre propozycje - TEST, OPINIA

Na pierwszy rzut oka zarówno MINI Coopera jak i nową Toyotę GR Supra łączy niewiele. Dwa zupełnie różne auta przeznaczone dla zupełnie innego odbiorcy. Jak się jednak okazuje, bliższy kontakt z tymi samochodami pokazuje, że zarówno MINI jak i sportowa Toyota mają ze sobą wiele wspólnego. A wszystko za sprawą BMW!

przejdź do artykułu » data: 02.12.2020

testowany model: Toyota GR Supra, MINI Cooper

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: toyota supra

superauto24.se.pl Którą wersję silnika wybrać? Czy warto dopłacać 100 000 zł? TEST, OPINIA - Toyota GR Supra 2.0 & GR Supra 3.0

Toyota GR Supra 2.0 Turbo kosztuje 209 900 zł, a topowa odmiana tego japońskiego sportowca jest droższa o ponad 100 000 zł. Czy 3-litrowy, 340-konny motor warty jest aż tak sowitej dopłaty? Postanowiłem to sprawdzić, wnikliwie studiując nie tylko osiągi i porównując wrażenia z jazdy obu modeli, ale także zerkając w stronę wyposażenia seryjnego.

przejdź do artykułu » data: 23.11.2020

testowany model: Toyota GR Supra 2.0 & GR Supra 3.0

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota supra

superauto24.se.pl Japończycy nie zapomnieli jak robi się sportowe auta! Tak zmieniła się Toyota Supra - TEST WIDEO, ZDJĘCIA

Są takie auta, którym towarzyszą olbrzymie emocje. Auta, które nie zajmują najwyższych pozycji w statystykach sprzedaży, ale wśród wielu fanów wywołują szybsze bicie serca. Zupełnie nowa Toyota GR Supra nie zamierza konkurować na cyferki z Corollą oraz RAV4. To niszowe auto sportowe, które wzbudza takie emocje, o jakich wspomniane popularne modele mogą tylko pomarzyć.

przejdź do artykułu » data: 28.04.2020

testowany model: Toyota Supra

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota supra

cartests.pl TEST: Toyota Supra A90 Edition – zajebisty samochód!

Legendarna nazwa, ogromna historia i zupełnie nowe serce. Czy współpraca z BMW zepsuła ten samochód? Zdecydowanie nie! Po ogłoszeniu współpracy Toyoty z BMW przy nowej generacji Supry, wielu zaczęło atakować japońskiego producenta. Z jakiegoś powodu mało kto był w stanie zrozumieć, że nowa odsłona legendarnej marki zostanie zbudowana we współpracy z nie-japońskim producentem. Pojawiły się pytania, czemu Toyota, skoro już musiała z kimś wspólnie opracować ten model, nie mogła współpracować z inną japońską marką?

przejdź do artykułu » data: 29.11.2019

testowany model: Toyota Supra A90 Edition

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota supra

magazynmotomi.pl Test Toyota Supra – sportowa legenda powraca…

Moje pierwsze spotkanie z samochodem Supra było w roku 1993, gdy znajomy sprowadził taki model z USA. Było to pierwsze spotkanie z samochodem typowo sportowym, więc… moje odczucie było jedynie fascynacją mocy, prędkości i stylu. Obecnie do samochodu podchodzę bardziej praktycznie i nie zachwyca mnie sam fakt wsiadania do takiego auta. Niemniej zachwyt pozostał…

przejdź do artykułu » data: 14.09.2019

testowany model: Toyota Supra

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota supra

premiummoto.pl Nowa Toyota Supra A90 2019 – test i opinia | Na drodze i torze

Kontrowersje. To drugie imię nowej Toyoty Supry (dla geeków: Supry A90). Kontrowersje budzi niewielki wzrost mocy w porównaniu z poprzedniczką, kontrowersje budzi wygląd, kontrowersje budzą niemieckie korzenie. O czymś zapomniałem? W tym teście nie chce być adwokatem Toyoty ani promotorem nowej Supry. Chcę napisać, jaka jest naprawdę ta najważniejsza premiera samochodowa 2019 roku. Zapraszam na test Supry jako samochodu sportowego, bez zbędnych nawiązań do BMW i zamierzchłej legendy.

przejdź do artykułu » data: 09.08.2019

testowany model: Toyota Supra A90 2019

kategoria: samochody osobowe serwis: premiummoto.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota supra

superauto24.se.pl Czy warto było tyle czekać? Toyota GR Supra 3.0 R6 Turbo 8AT - TEST, OPINIA

Toyota Supra powróciła! Otrzymała wplecione w nazwę oznaczenie GR, jest już piątą generacją sportowej legendy i korzysta z tradycyjnego przepisu na budowę samochodu sportowego. Nadwozie wygląda osobliwie i poważnie zmalało względem poprzednich Supr, a pod skórę trafiła technologia... BMW! Dlaczego Toyota poszła w takim właśnie kierunku? Czy warto było czekać 17 lat na samochód, który nie jest już stricte japoński?

przejdź do artykułu » data: 02.06.2019

testowany model: Toyota GR Supra 3.0 R6 Turbo 8AT

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota supra