Wybrany serwis: trends.com.pl

trends.com.pl Praktyczny Golf 8 Variant 1.5 eTSI – w sam raz dla rodziny

Ósma generacja Volkswagena Golfa na dobre zadomowiła się na ulicach. Kilka miesięcy po debiucie klasycznego pięciodrzwiowego hatchbacka do oferty dołączyła praktyczna odmiana kombi. Volkswagen przekonuje, że najnowszy Golf Variant jest bardziej przestronny, dynamiczny, cyfrowy i nowoczesny niż kiedykolwiek. Mówię „sprawdzam” i wskakuję za kierownicę nowego modelu z Wolfsburga.

przejdź do artykułu » data: 11.08.2021

testowany model: Volkswagen Golf 8 Variant 1.5 eTSI

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen golf

trends.com.pl RRASOWE PORRÓWNANIE, CZYLI GOLF R KONTRA T-ROC R: KTÓRA “ERKA” VW LEPSZA?

Popyt na luksusowe samochody ciągle rośnie, a wielu marzy o modelu, którego napęd i zawieszenie będą zapewniały sportowe osiągi. Takie właśnie założenia realizuje Volkswagen R GmbH. Do niedawna królem był Golf R siódmej generacji. Dziś Golf R 7 FL nie jest już produkowany, a pałeczkę przejął T-Roc R. Czy jest lepszym wyborem?

przejdź do artykułu » data: 26.12.2020

testowany model: Volkswagen GOLF R, T-ROC R

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen golf, volkswagen t-roc

trends.com.pl TEST NOWEGO NISSANA JUKE

Nissan JUKE zadebiutował 2010 roku wprowadzając miejskiego crossovera z zupełnie nowym stylu. JUKE przełamał kanony obowiązujące na europejskim rynku motoryzacyjnym. Do tamtej pory w ofercie żadnej z marek nie było takiego samochodu. JUKE ze swoim odważnym designem, był orzeźwiającą alternatywą dla tradycyjnych modeli dostępnych w tamtym okresie. Nowy model zadebiutował w 2019. Otrzymaliśmy do testów wersję ze 114-konnym silnikiem 1.0 DIG-T i automatyczną skrzynią 7-DCT w wersji wyposażenia N-Design.

przejdź do artykułu » data: 02.12.2020

testowany model: NISSAN JUKE

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan juke

trends.com.pl BMW 3 W WERSJI LONG – MADE IN CHINA

W zeszłym roku BMW zaprezentowało zupełnie nową serię 3 na całym świecie, ale jest jeden kraj, gdzie sportowy sedan występuje w dwóch wersjach – Chiny. Na tamtejszym rynku możemy kupić zwykłego sedana oraz przedłużony model BMW 3 Li. W standardowej formie trójka jest większa niż seria 5 (E39) i niewiele mniejsza niż seria 5 (E60), ale wersja o długim rozstawie podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej.

przejdź do artykułu » data: 26.08.2020

testowany model: BMW 3 W WERSJI LONG

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 3

trends.com.pl DWIE GENERACJE BMW X6 – NOWE ZNACZY LEPSZE?

Gdy w 2007 roku BMW zaprezentowało zupełnie nowy model o nazwie X6, wiele osób kręciło głową ze zdziwienia, nawet naczelny BMW TRENDS. SUV Coupé? Połączenie tych dwóch słów brzmiało jak oksymoron. W sukces X6 wierzyło niewielu. Teraz, trzynaście lat później, BMW oferuje trzecią już generację modelu X6. Generację, która na kilku płaszczyznach szokuje niczym jej pierwowzór.

przejdź do artykułu » data: 31.07.2020

testowany model: BMW X6

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x6

trends.com.pl PASSAT NA PRĄD! TRZY TWARZE WERSJI GTE

Na rynku jest mnóstwo hybryd, które cierpią na tzw. choroby wieku dziecięcego wskutek błędów tworzących je inżynierów. Niedopracowane samochody zniechęcają klientów do tej rozwijającej się technologii. Ale ten problem nie dotyczy Passata GTE. To dojrzała, bardzo sprawna i skuteczna hybryda typu plug-in z mnóstwem mądrych i przydatnych rozwiązań. Wygląda na to, że konstruktorom w jednym aucie udało się połączyć DNA trzech samochodów. Poznajcie trzy oblicza Passata GTE. Wierzcie, każde zachwyca.

przejdź do artykułu » data: 25.07.2020

testowany model: volkswagen PASSAT

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen passat