Wybrany serwis: trends.com.pl

trends.com.pl BMW 3 W WERSJI LONG – MADE IN CHINA

W zeszłym roku BMW zaprezentowało zupełnie nową serię 3 na całym świecie, ale jest jeden kraj, gdzie sportowy sedan występuje w dwóch wersjach – Chiny. Na tamtejszym rynku możemy kupić zwykłego sedana oraz przedłużony model BMW 3 Li. W standardowej formie trójka jest większa niż seria 5 (E39) i niewiele mniejsza niż seria 5 (E60), ale wersja o długim rozstawie podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej.

przejdź do artykułu » data: 26.08.2020

testowany model: BMW 3 W WERSJI LONG

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 3

trends.com.pl DWIE GENERACJE BMW X6 – NOWE ZNACZY LEPSZE?

Gdy w 2007 roku BMW zaprezentowało zupełnie nowy model o nazwie X6, wiele osób kręciło głową ze zdziwienia, nawet naczelny BMW TRENDS. SUV Coupé? Połączenie tych dwóch słów brzmiało jak oksymoron. W sukces X6 wierzyło niewielu. Teraz, trzynaście lat później, BMW oferuje trzecią już generację modelu X6. Generację, która na kilku płaszczyznach szokuje niczym jej pierwowzór.

przejdź do artykułu » data: 31.07.2020

testowany model: BMW X6

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x6

trends.com.pl PASSAT NA PRĄD! TRZY TWARZE WERSJI GTE

Na rynku jest mnóstwo hybryd, które cierpią na tzw. choroby wieku dziecięcego wskutek błędów tworzących je inżynierów. Niedopracowane samochody zniechęcają klientów do tej rozwijającej się technologii. Ale ten problem nie dotyczy Passata GTE. To dojrzała, bardzo sprawna i skuteczna hybryda typu plug-in z mnóstwem mądrych i przydatnych rozwiązań. Wygląda na to, że konstruktorom w jednym aucie udało się połączyć DNA trzech samochodów. Poznajcie trzy oblicza Passata GTE. Wierzcie, każde zachwyca.

przejdź do artykułu » data: 25.07.2020

testowany model: volkswagen PASSAT

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen passat

trends.com.pl AUDI TYLKO DLA DOROSŁYCH

Zrobiłeś karierę, a Twoja latorośl właśnie opuściła gniazdo. Czy życie znowu będzie przypominać czasy studenckie? Oby nie, bo zasługujesz na lepsze auto. Co powiesz na gustowne Audi A5 Coupé 40 TDI Quattro S Line? Zapraszamy na test.

przejdź do artykułu » data: 13.05.2020

testowany model: Audi A5 Coupé 40 TDI Quattro S Line

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: audi, audi a5

trends.com.pl KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY W BMW 430I GRAN COUPÉ – TEST

W Bawarii muszą mieć fantazję… albo dostęp do świetnych halucynogenów – pomyślałem na widok testowego BMW 430i Gran Coupé wyjeżdżającego z podziemnego parkingu. Dla jednego z najlepiej zaprojektowanych nadwozi wybrano kolor wzbudzający konsternację. Zapowiadał się ciekawy dzień…

przejdź do artykułu » data: 10.02.2020

testowany model: BMW 430I GRAN COUPÉ

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 4

trends.com.pl CZY ROZMIAR MA ZNACZENIE? KLASYCZNY COOPER KONTRA COUNTRYMAN S – PORÓWNANIE

Samochody marki Mini należą do najbardziej charakterystycznych aut, jakie poznał świat. Debiutujące kilkadziesiąt lat temu pierwsze Mini było naprawdę mini. Najnowsze wersje tych jakże uroczych aut już takie mini nie są. Dobrym przykładem jest model Countryman idealnie wpisujący się w aktualne motoryzacyjne trendy.

przejdź do artykułu » data: 31.01.2020

testowany model: COOPER, COUNTRYMAN S

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: mini, mini countryman