Wybrane słowo kluczowe: triumph scrambler

scigacz.pl Triumph Scrambler 1200 XE i XC. Dwie odsłony przygody premium [TEST PORÓWNAWCZY]

Triumph Scrambler 1200 jest jak zegarek Tag Heuer – ważniejszy od jego podstawowej funkcji jest prestiż, z jakim wiąże się jego posiadanie. Sprawdziliśmy jakie są różnice między wersjami i czy warto wydać 60 tysięcy na prosty, przynajmniej z założenia, sprzęt.

przejdź do artykułu » data: 10.10.2019

testowany model: Triumph Scrambler 1200 XE, XC

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: triumph, triumph scrambler

scigacz.pl TRIUMPH SCRAMBLER 1200 XE - OGIEŃ I WODA W JEDNYM [TEST]

Ten test Scramblera 1200 XE jest testem innym niż wszystkie, które do tej pory mieliście okazję śledzić na Ścigaczu. Dlaczego jest tak wyjątkowy? Otóż nie został przeprowadzony przez redaktorów naszego serwisu, a przez czytelników, którzy jednorazowo wcielili się w rolę redaktorów… Oto pierwszy w naszym kraju taki Test Konsumencki, a jednocześnie polska premiera Triumpha Scramblera 1200 XE oczami Wiktora, Pawła, Tomka oraz Marcina.

przejdź do artykułu » data: 17.03.2019

testowany model: TRIUMPH SCRAMBLER 1200 XE

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: triumph, triumph scrambler

jednoslad.pl TRIUMPH SCRAMBLER 1200 XC I TRIUMPH SCRAMBLER 1200 XE. KLASYCZNE, ALE BOGATO WYPOSAŻONE

Triumph zaprezentował właśnie nowy model Scramblera w dwóch wersjach – mniej i bardziej offroadowej. Co ciekawe, klasyczny wygląd połączony jest z masą ciekawych, nowoczesnych rozwiązań. Z czym kojarzy Wam się „scrambler”? Ze Stevem McQueenem, skakaniem przez płot i jazdą w otwartym kasku?

przejdź do artykułu » data: 27.10.2018

testowany model: TRIUMPH SCRAMBLER 1200 XC, TRIUMPH SCRAMBLER 1200 XE

kategoria: motocykle serwis: jednoslad.pl
słowa kluczowe: triumph, triumph scrambler

motocykl-online.pl Triumph Street Scrambler - piękny i gładki

To Triumph wydobył Scramblera z odmętów przeszłości. Pierwszy, z 2006 roku, był piękny, ale miał surowy charakter. Nowy Street Scrambler ma być lepszy pod każdym względem. Choć dziś najwięcej szumu robi Ducati Scrambler, nie można zapominać, że powrót tego typu motocykli do łask to zasługa Triumpha. Trudno było więc odmówić sobie przyjemności wyjazdu do Sewilli, aby na okolicznych drogach sprawdzić kolejne wcielenie brytyjskiego Scramblera.

przejdź do artykułu » data: 08.01.2018

testowany model: Triumph Street Scrambler

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: triumph, triumph scrambler

motogen.pl Kawasaki W800 & Triumph Scrambler - powrót do przeszłości

Otwieramy drzwi do garażu. Pogoda jest śliczna, środek weekendu, pełnia lata. Najwyższy czas na kąpiel w otwartym, kilka lat wcześniej, Zalewie Zegrzyńskim. Mijając Forda Cortinę wchodzimy w przyjemny chłód garażu. Do starego, wojskowego plecaka wrzucamy kawałek kiełbasy i piwo Królewskie. Uruchamiamy zakupione na czarnym rynku, najnowsze radio tranzystorowe Dana. Chwilę później wyprowadzamy lśniący, zielony motocykl z logiem Kawasaki.

przejdź do artykułu » data: 28.07.2011

testowany model: Kawasaki W800, Triumph Scrambler

kategoria: motocykle serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: kawasaki, kawasaki w800, triumph, triumph scrambler

scigacz.pl Scrambler - oryginalność Triumph-uje?

Czym tak na prawdę jest Triumph Scrambler? Kiedyś tego typu motocykle miały służyć jako uniwersalne maszyny na bezdroża. Teraz Scrambler jest raczej czymś bliższym gadżetowi. Umila codzienne życie swoją niepowtarzalnością. Dowodem jego oryginalności, jest historyjka z życia wzięta. Przy okazji jednej z wizyt na stacji benzynowej podjechał do mnie rozentuzjazmowany właściciel Bonnevilla. Pełen nadziei pochwalił się, że ma kolegę, który też jeździ Scramblerem i razem poszukują szerszego grona użytkowników tego typu Triumphów.

przejdź do artykułu » data: 13.05.2011

testowany model: Triumph Scrambler

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: triumph, triumph scrambler