Wybrany serwis: turbonews.pl

turbonews.pl BMW 530i – Biznesowy atleta

Seria 5 to jedna z najważniejszych grup marki BMW, klasyfikowana jako grupa premium. Poza 7-ką to dzięki niej BMW uzyskało taki status. Nadejście nowej generacji w 2017 roku jest dużym wydarzeniem. Nowa generacja o oznaczeniu G30 jest ewolucją poprzednika, modelu F10. Hasło reklamowe głosi, że jest to ,,Biznesowy atleta”. Przez weekend sprawdziliśmy co kryje się pod tym sloganem oraz czy reklama na pewno nie kłamie.

przejdź do artykułu » data: 08.04.2017

testowany model: BMW 530i

kategoria: samochody osobowe serwis: turbonews.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 5

turbonews.pl [UŻYWANE] BMW E92 335i – samochód niemal idealny?

BMW E92 to już piąte wcielenie cieszącej się ogromną popularnością „trójki”. Tylny napęd oraz mocne jednostki napędowe mają za zadanie zapewnić idealną propozycję dla osób które cenią sobie przyjemność z jazdy. Czy tak jest w rzeczywistości?

przejdź do artykułu » data: 09.02.2017

testowany model: BMW E92 335i

kategoria: samochody osobowe serwis: turbonews.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 3, bmw seria 3 używane, używane

turbonews.pl Da tobie więcej niż się tego spodziewasz, to pudełko mocy – test nowego VW Polo GTI

Dzięki współpracy z firmą Fota-Groblewski, która jest najbardziej doświadczonym dealerem marki VW na Pomorzu mamy możliwość kontaktu z najciekawszymi modelami spod znaku tej marki. Jednak to, co ostatnio mieliśmy okazję przetestować zdecydowanie przerosło nasze oczekiwania!

przejdź do artykułu » data: 27.09.2015

testowany model: Volkswagen Polo GTI

kategoria: samochody osobowe serwis: turbonews.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen polo

turbonews.pl Nowy Ford Mustang – pierwsze wrażenie!

Od razu z grubej rury – Mustang. To coś więcej niż jeden z Fordów, to ikona motoryzacji, która ma już 51 lat. Od samego początku miał on sobą prezentować nieskrępowaną wolność i siłę. Po amerykańsku oznacza to wielkie coupe z wielkim silnikiem. Pomimo swojej wielkości to nie był samochód rodzinny. W 1964 roku zapoczątkował on erę ,,pony-carów”, czyli aut, które służą do zabawy. Sukces tego auta okazał się ogromny. To stały bywalec wielu filmów, element kultury i model, z którego Ford jest najbardziej dumny.

przejdź do artykułu » data: 16.09.2015

testowany model: Ford Mustang

kategoria: samochody osobowe serwis: turbonews.pl
słowa kluczowe: ford, ford mustang

turbonews.pl Mercedes S 63 AMG – spotkanie na drodze

Gwarantuję Wam jedno, obok tego auta nie można przejść lub przejechać obojętnie. Cokolwiek preferujecie- terenówki, rodzinne, sportowe lub miejskie, jest pewne auto które jest celebrytą wśród aut. Jego nazwisko znają wszyscy zmotoryzowani. Nieważne czy jakaś osoba jest zamożna, czy trochę mniej, mieszka w terenach miejskich, czy poza miastem każdy kojarzy to auto.

przejdź do artykułu » data: 07.08.2015

testowany model: Mercedes S 63 AMG

kategoria: samochody osobowe serwis: turbonews.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa s

turbonews.pl Peugeot 208 1.4 VTi Allure – TEST

Od czasu do czasu w świecie motoryzacji pojawi się takie auto, które wyglądem wzbudza wiele emocji u większości osób. Nawet tych, którzy nie interesują się motoryzacją. Obecnie do grupy takich pojazdów należy m.in. Peugeot 208, Citroen DS5, Subaru XV. Jednak teraz skupmy się na najmniejszym z przedstawionych.

przejdź do artykułu » data: 03.12.2014

testowany model: Peugeot 208 1.4 VTi Allure

kategoria: samochody osobowe serwis: turbonews.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 208

turbonews.pl Nowe Renault Twingo – nasz test

Producenci w coraz ciekawszy sposób prześcigają się w sposobach na zdobycie klienta. W markach należących do „Premium” opiera się to głównie o sposoby reklamy i gratyfikowania klienta, to w przypadku zdecydowanie tańszych aut ma ona zupełnie inny obraz. Najlepszym przykład jest Segment A, czyli małe miejskie auta. Tutaj każda marka chce zrobić coś wyjątkowego, rzucającego się w oczy, a przy tym nie kosztującego „set tysięcy” (no może poza Mini).

przejdź do artykułu » data: 23.11.2014

testowany model: Renault Twingo

kategoria: samochody osobowe serwis: turbonews.pl
słowa kluczowe: renault, renault twingo

turbonews.pl Seat Leon 2.0 TDI 184 KM – test

Co prawda już jeździliśmy nowym Leonem, lecz egzemplarz który widzicie na zdjęciach znacząco różni się od poprzedniego. Po pierwsze ceną, która jest wyższą o około 30 tysięcy złotych. Po drugie silnik. Jednostka wysokoprężna, 2-litrowa o mocy 184 koni mechanicznych.

przejdź do artykułu » data: 12.10.2014

testowany model: Seat Leon 2.0 TDI 184 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: turbonews.pl
słowa kluczowe: seat, seat leon