Wybrany serwis: twinturbo.pl

twinturbo.pl Nissan Qashqai

Nissan Qashqai zadebiutował podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu i od samego początku sprawiał wrażenie obiecującego SUV’a. Wysoki prześwit, komfortowe wnętrze oraz mało awaryjne benzynowe jednostki sprawiły, że stał się hitem sprzedaży przez ostatnie lata. Nissan Qashqai pierwszej generacji dumnie przemierza po polskich drogach, a dobrze utrzymany egzemplarz, jak nasz testowany może posłużyć przez parę ładnych lat. Co Nissana wyróżnia wśród konkurencji, że jest tak często kupowany?

przejdź do artykułu » data: 14.11.2016

testowany model: Nissan Qashqai

kategoria: samochody osobowe serwis: twinturbo.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan qashqai

twinturbo.pl Mitsubishi Lancer Sportback

Kiedy zapytamy przeciętnego fana motoryzacji z czym kojarzy mu się marka Mitsubishi, odpowie bez zastanowienia Lancer EVO!. Samochód o sportowym charakterze, rywalizujący od lat w rajdach samochodowych z Subaru czy z Citroenem z Sebastienem Loeb’em za kierownicą. Jednak zajmiemy się wersją o wiele słabszą jeśli chodzi o moc,czyli wersją Sportback.

przejdź do artykułu » data: 27.07.2016

testowany model: Mitsubishi Lancer Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: twinturbo.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi lancer

twinturbo.pl Seat Leon Cupra

Niedawno w naszej redakcji mieliśmy okazję przetestować najnowszego Seata Leona Cupra w 265 konnej wersji w nadwoziu hatchback z manualną skrzynią biegów. Jest to obecnie druga najmocniejsza dostępna wersja Leona w sprzedaży zaraz po 290 konnej wersji. Jakie były nasze pierwsze wrażenia?

przejdź do artykułu » data: 13.05.2016

testowany model: Seat Leon Cupra

kategoria: samochody osobowe serwis: twinturbo.pl
słowa kluczowe: seat, seat leon