Wybrane słowo kluczowe: używane

menworld.pl UŻYWANE RENAULT MEGANE 1.2 TCE GT LINE – TEST, WADY I ZALETY

Czwarta generacja bardzo popularnej w naszym kraju “Meganki” osiąga coraz lepsze ceny. Na upartego można kupić ją nawet za niecałe 40 tysięcy złotych, aczkolwiek mówimy o modelu w wersji “bieda”. Dokładając “dychę” możecie wejść w posiadanie 3-letniego modelu prawie takiego samego jak na zdjęciu z bardzo niskim przebiegiem. Jakie jest używane Renault Megane 1.2 TCe GT Line? Czy należy obawiać się tego silnika? Sprawdźmy to.

przejdź do artykułu » data: 05.02.2021

testowany model: RENAULT MEGANE 1.2 TCE GT LINE

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: renault, renault megane, renault megane używane, używane

francuskie.pl Używana Dacia Sandero Stepway i 100.000 km z silnikiem 0.9 TCe

Dacia Sandero Stepway to odmiana popularnego modelu Sandero. Główne różnice sprowadzają się aspektów wizualnych, Stepway jest trochę wyższy, ma aluminiowe felgi i relingi, które sprawiają, że auto wygląda bardzo zgrabnie, dużo ładniej niż standardowy model. Taki używany samochód z benzynowym silnikiem 0.9 TCe kupił w 2015 roku nasz Czytelnik z Krakowa. W ciągu trzech lat przejechał blisko 100 tysięcy kilometrów i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z eksploatacji.

przejdź do artykułu » data: 22.01.2021

testowany model: Dacia Sandero Stepway i 100.000 km z silnikiem 0.9 TCe

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: dacia sandero, dacia sandero używane, używane

motoryzacyjnyblog.pl Test używanej Dacii Duster 4×4 1.3 TCe w terenie

Dacia Duster to popularny zarówno w Polsce, jak i wielu innych krajach SUV. Niewątpliwie wpływa na to ma niska cena, gdyż jest jednym z najtańszych nowych samochodów 4×4, jaki można kupić w Europie. Poza tym Duster jest całkiem atrakcyjny wizualnie i zbudowany na sprawdzonych podzespołach Renault. Niska cena pociąga za sobą jednak pewne kompromisy, jakie zastosowali konstruktorzy. Sprawdźmy zatem w teście używaną Dacie Duster 4×4. Czy może pełnić funkcję taniej terenówki? Jak sprawdzi się w terenie?

przejdź do artykułu » data: 18.01.2021

testowany model: Dacia Duster 4×4 1.3 TCe

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacyjnyblog.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster, dacia duster używane, używane