Wybrane słowo kluczowe: van

autogaleria.pl Renault Grand Espace 2.0 dCi Initiale: Święty spokój

Nawet jeśli za "przyjemność z jazdy" uważasz szybkie pokonywanie zakrętów, twarde zawieszenie i "walkę z maszyną", czasem warto odpocząć. Znalazł się samochód, w którym to pojęcie oznacza, że w trakcie jazdy odpoczniesz niczym w sanatorium - oto Renault Grand Espace 2.0 dCi.

przejdź do artykułu » data: 10.03.2009

testowany model: Renault Grand Espace 2.0 dCi Initiale

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: renault, renault espace, van

autowizja.pl Voyage

Amerykanie kochają bogactwo i przepych. Nie wyobrażają sobie życia bez nowoczesnych technologii, elektroniki i fast foodów. Dostatnie życie jest dla wielu z nich obowiązkową normą. Zasobność wkradła się w każdą dziedzinę ich egzystencji. Nie inaczej stało się z motoryzacją. Od lat mieszkańcy nowego kontynentu trwają w przekonaniu, że im większe tym bardziej prestiżowe, a jeżeli jeszcze świeci się tak, że aż bolą oczy są niemal wniebowzięci.

przejdź do artykułu » data: 17.02.2009

testowany model: Chrysler Grand Voyager 2.8 CRD

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: chrysler, chrysler grand voyager, van

auto-motor-i-sport.pl Ford S-Max – Szybki i niezawodny

Coraz bliżej końca. Nasz S-Max przebył już dystans 40 tysięcy kilometrów, co oznacza, że do mety pozostało mu naprawdę niewiele. Na razie okazuje się samochodem dopracowanym i niezawodnym. Z zazdrością w oczach spoglądam w kierunku mojego redakcyjnego kolegi Romana Popkiewicza, który swego czasu pilotował na długim dystansie Mercedesa klasy A.

przejdź do artykułu » data: 31.01.2009

testowany model: Ford S-Max 2.0 140 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: ford, ford s-max, van

auto-motor-i-sport.pl Hyundai H1 – Maxi-Taxi

Z podróżą w nazwie. Ma ponad pięć metrów długości, w wersji osobowej aż osiem miejsc i jest mocno zapatrzony w auta amerykańskie. Oto Hyundai H1 Travel 2.5 CRDI. Duży, ze śmiesznie wyłupiastymi reflektorami. Pomimo sporych rozmiarów (dłuższy od VW Multivana), jest proporcjonalny i zgrabny. Dwoje przesuwanych drzwi bocznych ułatwia dostęp do wnętrza.

przejdź do artykułu » data: 26.01.2009

testowany model: Hyundai H-1 Travel 2.5 CRDI 170 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai h-1, van

autowizja.pl Duże eS

W ostatnim czasie mieliśmy zaszczyt przetestować laureata prestiżowego konkursu "Car of the Year 2007" - Forda S-Max. Auto zadebiutowało na targach motoryzacyjnych w Genewie. Na rynku dostępne było od 2006 roku. Chociaż S-Max należy do segmentu Vanów, to swoim wyglądem uzewnętrznia bardziej sportowy charakter.

przejdź do artykułu » data: 20.01.2009

testowany model: Ford S-MAX 2.2 TDCi

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: ford, ford s-max, van

francuskie.pl Test: Salonka na kółkach, czyli Peugeot 807

Większość aut testowanych do tej pory przez naszą redakcję była rynkowymi nowościami. Tak było z Peugeotem 308, Nowym Citroënem C5, czy dwiema Lagunami trzeciej generacji. Wpadliśmy jednak na pomysł, aby przetestować auto obecne na polskim rynku już od kilku lat. Takim właśnie samochodem jest Peugeot 807 - pojazd bardzo dobrze znany na polskich drogach, który w ostatnim czasie przeszedł modernizację, a który wydał nam się wciąż na tyle ciekawy, iż postanowiliśmy się mu lepiej przyjrzeć.

przejdź do artykułu » data: 11.01.2009

testowany model: Peugeot 807 2.2 173 KM Premium

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 807, van

autogaleria.pl Hyundai H-1 Wagon 2.5 CRDi Premium: 24 godziny

Są samochody, których przeznaczenie jest znane od samego początku. Są samochody niszowe. Są też takie, których funkcjonalność pozwala na wiele. Nowy Hyundai H-1 stara się udowodnić, że sprawdzi sie w każdej z ról, którymi zaskoczy go właściciel. Oto 24h z życia H-1 Wagon i jego użytkownika.

przejdź do artykułu » data: 27.12.2008

testowany model: Hyundai H-1 Wagon 2.5 CRDi Premium

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai h-1, van

motofakty.pl Dla więcej niż pięciu osób

Peugeot 807 to samochód, którym z równym powodzeniem może podróżować rodzina wybierająca się na wakacje, co grupa klientów biznesowych wiezionych na lotnisko. 807 jest dużym vanem. W zależności od wersji może być przeznaczony dla pięciu siedmiu lub ośmiu podróżnych. W odmianie 7-osobowej każdy, także siedzący w trzecim rzędzie, ma do dyspozycji swój fotel (dopłata za trzeci rząd – 3000 zł).

przejdź do artykułu » data: 24.11.2008

testowany model: Peugeot 807

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 807, van

moto.wp.pl Tęsknota za autostradą

Istnieją samochody, które wyglądają jakby źle się czuły na parkingu lub w garażu. Dopiero droga, a najlepiej autostrada jest ich środowiskiem naturalnym. Znamy je prawie wszystkie. Noszą wspólną nazwę - van. Większość z nich ma też wspólną cechę - prowadzą się jak załadowane taczki. Na szczęście są też takie, które potrafią zaskakiwać. Jednym z nich jest monumentalny Ford S-Max.

przejdź do artykułu » data: 20.11.2008

testowany model: Ford S-Max 2.0

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: ford, ford s-max, van