Wybrane słowo kluczowe: volkswagen

trends.com.pl DUSZA I CHARAKTER ORYGINALNEGO GOLFA GTI. ZOBACZCIE VW UP! GTI – TEST

Ten samochód niczego nie udaje. Tutaj od razu widać gdzie up! czuje się najlepiej oraz do czego został stworzony. W przeciwieństwie do wszechobecnych SUV-ów bez problemu wciśniemy się na małe miejsce parkingowe a wąskie uliczki nagle staną się przyjazne.

przejdź do artykułu » data: 30.01.2020

testowany model: VW UP! GTI

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen up

arturlawnik.wordpress.com Nietypowy test – Volkswagen Grand California 2,0TDI 177KM DSG8 + Navitel T757LTE

Ja i moja rodzina od zawsze uwielbiamy nie tylko wakacyjne, ale i spontaniczne wyjazdy w nieznane kierunki. Jednak od czterech lat nasze rodzinne życie zmieniło się nie do poznania, a przyczyną tego było zachorowanie naszego syna. Dwie przewlekłe i nieuleczalne choroby, cukrzyca typu I oraz celiakia (zwana potocznie nietolerancją glutenu) spowodowały, że codzienna rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, niż wcześniej. Kiedyś wystarczyło spakować najpotrzebniejsze ubrania, wsiąść do auta, wpisać cel w nawigacji i ruszyć w drogę.

przejdź do artykułu » data: 13.01.2020

testowany model: Volkswagen Grand California 2,0TDI 177KM DSG8

kategoria: samochody osobowe serwis: arturlawnik.wordpress.com
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen california

superauto24.se.pl Volkswagen Golf 8 tylko nadwoziem przypomina poprzednika. Wszystko inne jest rewolucją! TEST, OPINIA

Volkswagen Golf 8 rozpoczął pisanie swojej historii, kontynuując nieprzerwane od 45 lat rewolucje wprowadzane do klasy samochodów kompaktowych. Niech nikogo nie zmyli charakterystyczna sylwetka nadwozia z tradycyjnie zachowanym kształtem szerokiego słupka C. To nie jest przypudrowany Golf 7, jakiego świetnie znamy, ale zupełnie nowy produkt, który przy pierwszym kontakcie wprowadza odbiorcę w zakłopotanie. Obsługa przestała być taka, jak zawsze, tradycyjne rozwiązania przegrały z cyfryzacją, a systemy wsparcia kierowcy zdumiewają możliwościami. Co dokładnie się stało?

przejdź do artykułu » data: 06.01.2020

testowany model: Volkswagen Golf 8

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen golf

superauto24.se.pl Kombi na dwa sposoby. Niby podobne, a jednak różne: VW Passat Variant i VW Passat Alltrack - PORÓWNANIE, OPINIA

Volkswagen Passat Variant czy Volkswagen Passat Alltrack? Diesel czy benzyna? Która wersja ma większy sens? Co jest lepszym wyborem? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znalazłem w teście porównawczym dwóch niemieckich kombi segmentu D. Czy dwie wersje tego samego samochodu potrafią się znacząco różnić?

przejdź do artykułu » data: 26.12.2019

testowany model: VW Passat Variant, VW Passat Alltrack

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen passat