Wybrane słowo kluczowe: volvo

40ton.net Nowe Volvo FM/FMX – jakiego miejsca pracy możesz się tutaj spodziewać?

Volvo FM było dotychczas niedocenianym modelem, ale nowa wersja powinna zachęcić wielu klientów – ta mówią o tej ciężarówce sami pracownicy Volvo Trucks. Wyobraźmy sobie więc, że faktycznie przekonuje Cię nowa wersja i zamawiasz taki samochód dla siebie. Lub ewentualnie przekonany jest Twój pracodawca, a Ty dostajesz tę ciężarówkę służbowo. Czego wówczas możesz się spodziewać, jaki będzie to pojazd i jakie zaoferuje środowisko pracy?

przejdź do artykułu » data: 11.09.2020

testowany model: Volvo FM/FMX

kategoria: samochody użytkowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: volvo, volvo fm

autogaleria.pl Volvo XC40 jest świetnym samochodem, ale czy na pewno w wersji hybrydowej? – TEST, OPINIA

Volvo XC40 z konwencjonalnym napędem w wersjach T3 i T5 bardzo przypadło do gustu moim redakcyjnym kolegom. Mnie trafiła się hybrydowa odmiana T5 Twin Engine, wyposażona w funkcję doładowywania z gniazdka, legitymująca się sumaryczną mocą 262 KM. Jak wypadła w praktyce?

przejdź do artykułu » data: 11.09.2020

testowany model: Volvo XC40

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo xc40

info-ekspert.pl Test Volvo S60 Polestar Engineered Plug-In Hybrid T8 eAWD

Nowy S60 T8 Polestar Engineered to sportowy sedan, który napędzany jest układem hybrydowym typu plug-in, zapewniającym znakomite osiągi. W prezentowanej odmianie zoptymalizowane zostały elementy układu hamulcowego oraz zawieszenia. Detale stylizacyjne takie jak unikatowe tarcze kół, zaciski hamulcowe jak i wentyle wykończone złotym kolorem, pasy bezpieczeństwa w kolorze pomarańczowym oraz staranne, nowoczesne wykończenie wnętrza nadają autu dynamicznego charakteru. Pojazd należy do klasy średniej (segment D), jednocześnie do grupy pojazdów premium.

przejdź do artykułu » data: 31.08.2020

testowany model: Volvo S60 Polestar Engineered Plug-In Hybrid T8 eAWD

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo s60

premiummoto.pl Volvo XC60 B5 AWD 2020 – test i opinia | Wideo

Biorę w obroty Volvo XC60, czyli najpopularniejszy samochód klasy premium w Polsce. Sprawdzam dla Ciebie jedną z najpopularniejszych wersji silnikowych, czyli benzynowe B5 z układem miękkiej hybrydy. Pora na poważnie przyjrzeć się XC60 i sprawdzić, co ma do zaoferowania i czym przekonuje, a czym przekonuje nieco mniej. Zapraszam na test wideo i krótkie podsumowanie tekstowe.

przejdź do artykułu » data: 07.07.2020

testowany model: Volvo XC60 B5 AWD 2020

kategoria: samochody osobowe serwis: premiummoto.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo xc60

moto-przestrzen.pl Volvo XC60 B5 AWD Mild Hybrid

Na łamach naszego portalu mieliśmy okazję jeździć wieloma modelami szwedzkiej marki, jednak dopiero po trzech latach od premiery, obecna generacja Volvo XC60 trafiła do naszego garażu. W dodatku w wersji, która może budzić pewne kontrowersje i wątpliwości. Co mamy na myśli? Oczywiście miękką hybrydę, która ma być cudownym rozwiązaniem na problemy związane ze spełnieniem coraz bardziej wyśrubowanych norm emisji spalin. Być może takie rozwiązanie ma sens w miejskim autku, ale czy sprawdzi się w dużym i ciężkim SUV-ie?

przejdź do artykułu » data: 19.06.2020

testowany model: Volvo XC60 B5 AWD Mild Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo xc60

autotesty.com.pl TEST - Volvo S60 R-Design T5

Nie będę ukrywać, że jestem bardzo dużą fanką marki Volvo. Tym razem jednak spodziewałam się klasycznego Volvo S60, typowego dla ustatkowanego mężczyzny w średnim wieku? Nic z tych rzeczy. Volvo powiedziało dość, a nowy model S60 R-Design stara się zawłaszczyć klientów konkurencji. Bezpośredni rywale, czyli Audi A4, BMW3, Mercedes klasy C mogą zacząć się obawiać.

przejdź do artykułu » data: 02.06.2020

testowany model: Volvo S60 R-Design T5

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo s60