Wybrane słowo kluczowe: volvo

menworld.pl TEST VOLVO S60 B4 INSCRIPTION – ROZSĄDNY WYBÓR?

Trzy lata temu, w kwietniu 2018 została zaprezentowana światu trzecia generacja modelu, który miał „zabrać” klientów celujących niemieckie sedany takie jak Audi A4, BMW Serii 3 czy Mercedesa Klasy C. Test Volvo S60 B4 Inscription pokaże, czy faktycznie warto iść w kierunku Szwecji, a nie Niemiec.

przejdź do artykułu » data: 27.09.2021

testowany model: VOLVO S60 B4 INSCRIPTION

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo s60

autokult.pl Test: Volvo XC60 B4 – niebywale poprawny samochód bez emocji

Jest idealnym odzwierciedleniem tego, co kojarzy się ze szwedzką marką Volvo – poprawność go granic możliwości, ale bez większych emocji. Można się w nim zakochać tylko będąc miłośnikiem poprawności. Ja uważam, że Volvo XC60 mogłoby się znaleźć obok definicji określenia "samochód optymalny".

przejdź do artykułu » data: 02.08.2021

testowany model: Volvo XC60 B4

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo xc60

superauto24.se.pl Te SUV-y odniosły olbrzymi sukces. W czym tkwi ich siła? Volkswagen Tiguan & Volvo XC60 - TEST, PORÓWNANIE

Już od kilku lat SUV-y znajdują się na wznoszącej fali popularności. Volkswagen Tiguan to aktualnie nie tylko najpopularniejszy SUV w Europie, ale także najbardziej popularny nowy model Volkswagena. Volvo XC60 także nie narzeka na brak zainteresowania. Auto cieszy się niesłabnącą popularnością zyskując w naszym kraju miano najlepiej sprzedającego się samochodu segmentu premium. W czym tkwi tajemnica sukcesu tych modeli?

przejdź do artykułu » data: 11.05.2021

testowany model: Volkswagen Tiguan, Volvo XC60

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen tiguan, volvo, volvo xc60

motohigh.pl TEST | Volvo XC40 T3 1.5 163 KM – oszczędność w szwedzkim wydaniu

Po raz pierwszy w naszej redakcji gościło Volvo XC40. Na pierwszy ogień poszła u nas wersja z silnikiem benzynowym T3, czyli 1.5 l o mocy 163 KM. Najmniejszy z gamy crossoverów i SUV-ów szwedzkiej marki zwracał na siebie uwagę przez nietuzinkową stylistykę oraz pakiet Ice White. Czy auto jest godne polecenia? Ile pali? Z jakimi kosztami trzeba się liczyć? O tym w teście!

przejdź do artykułu » data: 10.05.2021

testowany model: Volvo XC40 T3 1.5 163 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo xc40