Wybrane słowo kluczowe: volvo v40

moto.pl Używane BMW serii 1 II vs. Volvo V40 - opinie, porównanie. Kompakty premium wciąż w formie

Auta klasy premium niezmiennie cieszą się zainteresowaniem pośród kierowców oczekujących czegoś więcej niż tylko przeciętności. W segmencie aut kompaktowych szlachetnym rodowodem może pochwalić się BMW serii 1 drugiej generacji i Volvo V40. Każdy z tych samochodów w inny sposób przyciąga klientów. Czy to wciąż dobry wybór?

przejdź do artykułu » data: 16.03.2021

testowany model: BMW seria 1 II, Volvo V40

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1, volvo, volvo v40

auto-motor-i-sport.pl Używane Volvo V40 (2012-19) - ostatni potomek z małżeństawa z Fordem

Oferowane w latach 2012-19 Volvo V40 bazuje głównie na rozwiązaniach Forda, ale znajdziemy w nim też silniki Peugeota i Volvo. Całość zapakowana jest w naszpikowaną systemami, bezpieczną karoserię Volvo. Widać wyraźnie po stylizacji i multimediach, że mamy do czynienia z poprzednią erą Volvo.

przejdź do artykułu » data: 24.03.2020

testowany model: Volvo V40 (2012-19)

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v40

moto-przestrzen.pl Volvo V40 Cross Country – hot hatch?

Być może niewielu z Was zdaje sobie z tego sprawę, ale Volvo V40 to najczęściej wybierany przez europejskich klientów model szwedzkiej marki i zarazem drugi pod względem popularności na świecie. Samochody klasy premium mają zapewniać jak najwyższy komfort podróżowania, ale co jeśli pod maską znajdziemy 245 koni mechanicznych, a nasze auto zostało zoptymalizowane pakietem Polestar? Czy Volvo V40 Cross Country możemy nazwać hot hatchem? Opierając się tylko na danych technicznych na pewno tak, ale co jeśli weźmiemy pod uwagę wrażenia z jazdy?

przejdź do artykułu » data: 15.08.2017

testowany model: Volvo V40 Cross Country

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v40

autokult.pl Volvo V40 Cross Country T5 AWD Summum - nadal atrakcyjne

Ostatnie dwa lata przyniosły wielkie zmiany w Volvo. Agresywna ekspansja modelowa zapoczątkowana przez najnowszą odsłonę SUV-a, XC90 znalazła swą kontynuację w luksusowym duecie S90/V90 oraz długo oczekiwanym XC60. W zalewie premier nietrudno zapomnieć o nieco bardziej dojrzałych konstrukcjach. Zalicza się do nich model V40. Czy mimo upływu lat nadal stanowi on ciekawą propozycję dla szukających luksusu ukrytego w kompaktowym nadwoziu?

przejdź do artykułu » data: 17.06.2017

testowany model: Volvo V40 Cross Country T5 AWD Summum

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v40

tomekswiatek.pl #TEST | Volvo V40 | T4

Zawsze miałem słabość do Volvo… Nie mam jednak racjonalnego wytłumaczenia dlaczego. Może dlatego, że jestem minimalistą i lubię ten prosty, skandynawski design. Wychodzę także z założenia, iż auto którym jeżdżę na codzień ma być komfortowe. Nowe modele Volvo to premium pełną gębą, ale mają jedną, znaczącą przewagę nad Merolami czy Beemkami. Nie rzucają się tak bardzo w oczy i nie budzą złych emocji na drodze. Chyba to jest kluczem do sukcesu tej marki.

przejdź do artykułu » data: 04.03.2017

testowany model: Volvo V40 T4

kategoria: samochody osobowe serwis: tomekswiatek.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v40

projectautomotive.pl Volvo V40 T4 190KM Momentum – test

Volvo niektórym wciąż jeszcze może historycznie kojarzyć z się dużymi, nieco topornymi autami. Patrzymy jednak na to auto i nie widzimy w nim nic wpisującego się w tę definicję. V40 jest zgrabne, stylowe, nie przechodzi obok panujących trendów, a pod spodem skrywa interesującą technikę. Czy w tym wszystkim mieści się nowa filozofia Volvo? Z V40 T4 zmierzył się Janek.

przejdź do artykułu » data: 22.02.2017

testowany model: Volvo V40 T4 190KM Momentum

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v40

carburator.pl Volvo V40 T5 Cross Country – Test

Nowy rok zaczął się dla mnie bardzo miło. 3 tygodnie i 3 auta o mocach powyżej 200 KM. Po solidnej dawce emocji sponsorowanych przez Megane GT i Octavię RS, przesiadłem się do Volvo V40 T5, które było wśród nich najmocniejsze i jako jedyne odpychało się od asfaltu wszystkimi kołami. Szybsze bicie serca? Emocje rodem z hot-hatcha? Nic z tych rzeczy. Jazda topowym Volvo V40 to raczej… chwila wytchnienia.

przejdź do artykułu » data: 16.02.2017

testowany model: Volvo V40 T5 Cross Country

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v40

namasce.pl Volvo V40 Cross Country T5 AWD Summum – jedyny w swoim rodzaju

Uterenowione wersje popularnych modeli to dziś częsty widok. Niemal każdy producent stara się w ten sposób wypełniać swoją gamę. Rzadko jednak dotyczy to kompaktowego hatchbacka. Szwedzka marka zdecydowała się na ten krok i możemy mówić o naprawdę ciekawym połączeniu. Zapraszam na test Volvo V40 Cross Country T5 AWD Summum!

przejdź do artykułu » data: 29.01.2017

testowany model: Volvo V40 Cross Country T5 AWD Summum

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v40