Wybrane słowo kluczowe: volvo v50

kmh24.pl Volvo V50 D3 R-Design: Ale numer...

Chciałem zacząć ten tekst od oczywistych stwierdzeń. Że Volvo wyglądem nie porywa. Że jest bezpieczne, pakowne, stonowane i nudne. Jednak jakoś nie bardzo mogę... W zasadzie mógłbym jednak trochę się doczepić. Przecież V50, nawet mimo fabrycznie zamontowanego pakietu R-Design, nie wygląda zadziornie czy agresywnie. Są dwie chromowane końcówki układu wydechowego, dokładka przedniego zderzaka, 17-calowe felgi ze stopów lekkich i spojler nad tylna klapą. Do tego dochodzi wkomponowany w grill znaczek R-Design i to w zasadzie koniec.

przejdź do artykułu » data: 08.11.2011

testowany model: Volvo V50 D3 R-Design

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v50

mojafirma.infor.pl Volvo V50: jakie wybrać? Poradnik kupującego

Volvo V50 jest oferowane w wielu wersjach silnikowych i wyposażeniowych. W poradniku tym podpowiadamy, którą wersję wybrać. Nadwozie: Według oznakowania aktualnych modeli Volvo, V50 oznacza jedynie wersję kombi. Na tej samej płycie podłogowej zbudowano także sedana S40, trzydrzwiowego hatchbacka C30 oraz kabriolet C70.

przejdź do artykułu » data: 11.08.2011

testowany model: Volvo V50

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v50

mojafirma.infor.pl Volvo V50 D3: prestiżowy i uniwersalny

Volvo V50 to jeden z tych samochodów, z którymi trzeba spędzić trochę czasu, żeby je docenić. Zapraszamy na przejażdżkę komfortowym i przestronnym kombi z mocnym i oszczędnym dieslem. Volvo V50 powstało na tej samej platformie, co Ford Focus i zostało wprowadzone do sprzedaży w 2004 roku, zastępując model V40. Przez 7 lat spędzonych na rynku auto przeszło drobny facelifting. Obecnie model ten odstaje nieco wyglądem od najnowszych produktów szwedzkiej marki, jednak nadal zachowuje klasyczny styl, który przyniósł sławę marce.

przejdź do artykułu » data: 11.08.2011

testowany model: Volvo V50 D3 R-Design

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v50

auto-strefa.pl Volvo V50 D3 R-Design - Cicha woda...

Jak wiadomo marka Volvo zawsze była kojarzona, przynajmniej w Polsce, z prestiżem, luksusem no i oczywiście z jednym słowem: kombi, dziś w nasze ręce wpadło właśnie jedno z takich kombi. Może nie jest to topowy model a zaledwie V50, które zdąrzyło się już nieco opatrzeć, bo jest na rynku od kilku ładnych lat. Wydawałoby się, że nic nie może w tym aucie zaskoczyć, a na pewno nie będzie w nim nic w czym można by się zakochać. Ale czy rzeczywiście tak jest? Przekonamy się tylko w jeden sposób, spędzając parę dni w towarzystwie Volvo V50 D3 R-design.

przejdź do artykułu » data: 22.07.2011

testowany model: Volvo V50 D3 R-Design

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-strefa.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v50

motoforum.pl Ostatnie takie Volvo? V50 D3 R-design

Kiedy świat obiegła wieść o rozpoczęciu chińskiego rozdziału w historii Volvo wśród potencjalnych nabywców powiało grozą. Wielbiciele marki jednak byli niewzruszeni. I mieli rację. Volvo ma się dobrze. Jednak testowana przez nas klasyczna już V50 – tka miała jeszcze europejskie korzenie. Dobrze znana linia popularnego modelu niewiele zmieniła się przez wiele lat, ale to cecha charakterystyczna marki, ceniona przez wiernych fanów.

przejdź do artykułu » data: 03.07.2011

testowany model: Volvo V50 D3 R-design

kategoria: samochody osobowe serwis: motoforum.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v50

auto-motor-i-sport.pl Honda Insight, Volvo V50 – pojedynek na triki

Tradycja kontra nowoczesność. Jedno jest zwyczajnym autem z „ekosztuczkami", drugie to supernowoczesna hybryda, która powstała w jednym celu - by oszczędzać. Co wygra? Volvo V50 1.6D DRIVe czy Honda Insight 1.3 IMA. Spór pomiędzy producentami o to, co lepsze - jest coraz ostrzejszy. Ekonomiczny turbodiesel, czy może układ hybrydowy z benzynową jednostką napędową?

przejdź do artykułu » data: 30.10.2009

testowany model: Hoda Insight 1.3 IMA Base 88KM , Volvo V50 1.6D DRIVe 109KM

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: honda, honda insight, volvo, volvo v50

kmh24.pl Volvo V50 1.6d DRIVe: Sprawne oszczędzanie

Ekologia, niczym wirusowa grypa, dopadła branżę motoryzacyjną. Producenci prześcigają się w oszczędzaniu paliwa i proponują nam nowe modele o coraz bardziej dziwnych nazwach. Do tego klubu dołączyło teraz Volvo. Sprawdzamy, czy modelem DRIVe naprawdę przyczynimy się do uratowania naszej planety.

przejdź do artykułu » data: 26.10.2009

testowany model: Volvo V50 1.6d DRIVe

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v50