Wybrane słowo kluczowe: volvo v90

superauto24.se.pl Duże kombi kiedyś i dziś. Czy są jakieś podobieństwa? Volvo 740 kombi & Volvo V90 Cross Country - TEST, OPINIA

Powiadają, że "kiedyś to było"... Ale było lepiej? Czy jednak gorzej? Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Współczesna motoryzacja znacznie różni się od tej, która zdobywała serca klientów kilkadziesiąt lat temu. Pomimo gigantycznego skoku technologicznego oraz ciągłej zmiany panujących trendów, w samochodach da się odnaleźć podobieństwa do protoplastów. Przykładowo Volvo V90 Cross Country oraz Volvo 740 kombi dzieli wiele, ale sporo też je łączy.

przejdź do artykułu » data: 12.04.2021

testowany model: Volvo 740 kombi, Volvo V90 Cross Country

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo 740, volvo v90

menworld.pl VOLVO V90 CC – ANI CROSS, ANI COUNTRY

Skandynawskie czy raczej chińskie Volvo V90 CC (Cross Country) to duży, wygodny i reprezentacyjny samochód. Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek mając w posiadaniu ten model próbował zjechać nim z drogi asfaltowej, aby poczuć namiastkę offroadu. Z takimi felgami?! Sprawdźcie, jak minął mi tydzień z tym elegantem. Zapraszam do lektury artykułu na jego temat.

przejdź do artykułu » data: 08.04.2021

testowany model: VOLVO V90 CC

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v90

blog.pgd.pl Volvo V60 Cross Country D4 i Volvo V90 Cross Country D5 – godni następcy XC70 [wideotest]

Kiedy w 1997 roku powstało pierwsze Volvo V70 Cross Country, stanowiło jeszcze mało znaną niszę w klasie kombi. Podwyższone, z napędem na cztery koła i właściwie nie do końca wiadomo do czego. Po latach okazało się wielkim sukcesem, a gdy wycofano z oferty ostatnie XC70, zastąpiono je dwoma modelami – V60 i V90 Cross Country. Oba miałem okazję przetestować.

przejdź do artykułu » data: 29.10.2019

testowany model: Volvo V60 Cross Country D4, Volvo V90 Cross Country D5

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v60, volvo v90

projectautomotive.pl Volvo V90 T6 AWD Polestar 326 KM Inscription – test

Choć SUVy wpływają na praktycznie każdy segment rynku, to na szczęście wciąż jest trochę miejsca na bardziej klasyczne podejście do tematu. „Cegłowaty” kształt, ogromne rozmiary, niepowtarzalne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. To musi być Volvo.

przejdź do artykułu » data: 19.09.2018

testowany model: Volvo V90 T6 AWD Polestar 326 KM Inscription

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v90

moto-przestrzen.pl Volvo V90 CC – kontynuuje tradycję

Jakieś dwadzieścia lat temu Szwedzi wpadli na genialny pomysł. Stworzyli uterenowione kombi, które nie tylko świetnie pasowało do ich marki, ale przede wszystkim znakomicie radziło sobie z trudnymi warunkami klimatycznymi i drogowymi. Nie ma się co dziwić, że kierowcy pokochali Cross Country, którym nie są straszne nieutwardzone drogi, dziury, nierówności, błoto czy śnieg. Zwłaszcza, że podwyższone zawieszenie to nie jedyna zaleta. Różnicę robi też napęd na wszystkie koła, który daje kierowcy spore możliwości.

przejdź do artykułu » data: 02.07.2018

testowany model: Volvo V90 CC

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v90

menworld.pl Volvo V90 R-DESIGN D5 – oszczędnie, praktycznie, a zarazem dynamicznie

Kupując kombi kierujesz się rozsądkiem. OK, nie zawsze, bo przecież są takie cuda jak Audi RS6. Tym razem artykuł dotyczy marki szwedzkiej lub chińskiej – jak kto woli. Miałem okazję przetestować dobrze znane światu Volvo V90. Ten zaprezentowany w 2016 roku podczas targów w Genewie może budzić wiele emocji. Szczególnie w wersji R-DESIGN. Zapraszam do lektury artykułu.

przejdź do artykułu » data: 16.04.2018

testowany model: Volvo V90 R-DESIGN D5

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v90

test.auto.pl Diament w koronie, czyli TEST Volvo V90 D5 R-Design.

W kręgach ludzi zajmujących się przemysłem już od kilku lat panuje przekonanie, że Chińczycy są w stanie zrobić wszystko. Czasy kiedy napis „made in china”, był gwarancją żałosnej jakości odeszły bezpowrotnie. Oczywiście tandeta nie zniknęła z Chin, co to, to nie. Za to nasi skośnoocy bracia nauczyli się robić rzeczy o niemal każdym zaawansowaniu technicznym i zgodne z wszelkimi normami jakości. Wszystko jak zwykle jest kwestią ceny. A jednym z najlepszych przykładów na to, że ta teza jest prawdziwa, jest nowe szwedzko-chińskie kombi.

przejdź do artykułu » data: 13.03.2018

testowany model: Volvo V90 D5 R-Design

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v90